Що таке художній паркет?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Що таке художній паркет?


Дуже ефектно і презентабельно виглядає художній паркет. Його ще називають палацовим, бо кілька століть тому таке підлогове покриття можна було побачити лише у палацах. Сьогодні ж паркет укладають не тільки в музеях та інших респектабельних приміщеннях, але і в житлових будинках. До того ж, робочий процес займає менше часу, ніж укладання всім відомим «ялинковим» способом.

Художній паркет

Що являє собою художній паркет?

Художній паркет — це фешенебельне покриття для підлоги, яке складається з штучних елементів, зроблених з натурального дерева з використанням частин з інших матеріалів. Говорячи простою мовою, це своєрідний дощатий «килим», з оригінальним і чарівним декором. Щоб створити художню композицію, фахівці використовують мозаїчний або щитовий паркет, а іноді комбінують штучний паркет із готовими прикрасами.

Секрети виробництва художнього паркету

При виготовленні даного виду покриття увага приділяється чотирьом основним аспектам:

  1. Матеріали. Паркет може бути виготовлений з берези, вільхи, осики або сосни. Для створення лицьового шару найчастіше використовують такі цінні породи деревини, як в’яз, бук, дуб, граб та ін. Від того, наскільки рідкісною вважається деревина, залежить кінцева ціна модульного паркету. Щоб підлогове покриття добре поводилося в експлуатації, потрібно підбирати породи, найбільш близькі за фізичними властивостями. Допускається поєднання деревини з такими матеріалами, як камінь, скло, метал, шкіра, кераміка. На ринку представлено багато готових композицій з оригінальним дизайном. За бажання бачити у своєму будинку щось особливе, завжди можна замовити в спеціалізованій фірмі індивідуально розроблене підлогове покриття.

  2. Декор. Без нього паркет не буде таким красивим та екстравагантним. Декоративні елементи призначені для пожвавлення інтер’єру кімнати та надання підлоговому покриттю креативності. Якщо паркет укладається у великій кімнаті, без прикрас він виглядатиме сумно і монотонно.

  3. Розетки. Є різнокольорові художні композиції, складені з кількох деревних порід. Малюнок, як правило, вписується в будь-яку геометричну фігуру (трикутник, овал, еліпс та ін.). Розетки призначені для ефектного зонування приміщення, а також виділення центральної частини кімнати.

  4. Бордюри. З їхньою допомогою обрамляють елементи інтер’єру або архітектурні композиції. Бордюри чудово підкреслюють форму приміщення, не упускаючи з уваги жодного значущого елемента (меблі, колона тощо). Вони також можуть використовуватись для функціонального зонування кімнати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *