Розпис стель та стін в інтер'єрі квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Розпис стель та стін в інтер’єрі квартири


Розпис стін та стель в інтер'єрі

Кожна людина – це унікальна особистість зі своїм особливим поглядом на навколишній світ. Інтер’єр є у певному сенсі відображенням нашого внутрішнього світу, життєвих підвалин. Перебуваючи в оформленому зі смаком приміщенні, людина почувається спокійно і комфортно, вона може розслабитися, забути про всі справи, турботи і добре відпочити. Оздоблення стін грамотно підібраними матеріалами може до невпізнання змінити кімнату, візуально змінити її пропорції, наприклад, витягнути або підняти стелі. Майстерно використовуючи колір, світло, фактуру, дизайнери можуть зробити фарбування стін та наповнити приміщення неповторною енергетикою, змусити його заграти новими фарбами. Ніщо так не підкреслить вашу індивідуальність, як ексклюзивне фарбування стін та стель.

Художній розпис стін значно збагачує інтер’єр, змінює його простір: зорово збільшить маленьку кімнату або зменшить ширину стін кімнати, дуже витягнутої в довжину, створить неповторний затишок вашого житла.

Настінні розписи — це образотворчі композиції та орнаменти, виконані фарбами безпосередньо на оштукатурених стінах, стелях або на полотні та інших матеріалах, закріплених на різних поверхнях архітектурних споруд. Малюнки на стінах органічно пов’язані з архітектурою, вони є суттєвим компонентом синтезу мистецтв. Стінні розписи виконуються переважно засобами фрески, клейового або воскового живопису, олійного живопису, акриловими фарбами.

У період середньовіччя настінні розписи, що розташовувалися на стінах храмів у строго канонічному порядку, зазвичай композиційно відповідали архітектурним. членуванням інтер’єру. Вони відрізнялися експресивними, часто напружено-драматичними, інколи ж і наївно-безпосередніми лінеарно-площинними композиціями. Такими розписами оздоблювалися будівлі романського стилю.

У період готики, розписи на стінах храмів, майже позбавлених суцільних гладких стін, вони були витіснені вітражами. Якісно новий етап розвитку настінних розписів настав в епоху Відродження. Майже всі майстри цього періоду працювали над настінними розписами: Джотто, Мазаччо, П’єро делла Франческа, Леонардо так Вінчі,

З 20 століття настає справжній розквіт настінних розписів. Жоден великий художник цього часу не пройшов повз цей вид мистецтва. Це і вираз соціальних ідей (мексиканські «муралісти»), і пошуки нових засобів вираження (французькі художники) тощо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *