Рожеві відтінки, які ідеально підходять для дизайну кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Рожеві відтінки, які ідеально підходять для дизайну кухні


Рожевий колір не можна назвати очевидним вибором для інтер’єру в цілому і для інтер’єру кухні зокрема. Набагато частіше для кухні ми використовуємо жовті, зелені або блакитні відтінки, які добре лягають на нейтральну базу. Але якщо ви шукаєте оригінальний колірний компонент для дизайну кухні, то до рожевого однозначно варто придивитися.

Як і інші кольори, рожевий може бути втілений не тільки у вигляді помітних, часто мало практичних відтінків, але і у вигляді вельми стриманих, елегантних напівтонів. Розглянемо низку найцікавіших рожевих, які ідеально підходять для інтер’єру кухні.

001.jpeg

Деякі дизайнери радять при виборі відтінку для інтер’єру кухні орієнтуватися на колір їжі, яку ви найбільше любите. Можливо, це працює не завжди, але у разі пошуку потрібного рожевого цілком актуально. Малиновий відтінок – чудовий вибір!

002.jpeg

Малиновий колір у міру насичений, не надто темний, має нейтральний підтон, словом, навіть незважаючи на яскравий характер, він дуже зручний при роботі з житловим простором. Погляньте, наскільки ефектно виглядає навіть невеликий обсяг акцентного малинового відтінку, особливо коли він розміщений на тлі світлої бази.

004.jpeg

Якщо вам не підходять яскраві варіації рожевого, зверніть увагу на кораловий ряд тонів. Всі вони містять помаранчевий або навіть коричневий підтон, що робить їх дуже м’якими і дозволяє поєднувати з великою кількістю інших кольорів. Коралові відтінки також можуть бути більш менш насиченими, але всі вони створюють обволікаючу, затишну атмосферу. До речі, дуже красиво коралові виглядають серед природних відтінків.

006.jpeg

Цей варіант рожевого – найяскравіший у добірці. Такі тони, звичайно, краще використовувати як акценти, проте саме в кухні навіть дуже насичений відтінок навряд чи виглядатиме надто активно. Як один і найбільш простих та актуальних способів його застосування – створення акцентної стіни, тобто оздоблення однієї зі стін контрастним за кольором матеріалом.

008.jpeg

Втім, значно більшою популярністю користуються світлі рожеві тони, з ними неможливо переборщити, і вони доречні в приміщенні будь-якого розміру та планування.

009.jpeg

Світло-рожеві відтінки бувають дуже різними: від просто м’яких рожевих до майже білих. Останні можуть бути альтернативою звичним бежевим тонам, коли нам потрібно знайти гарний базовий колір. Подібні відтінки ідеально доповнять інтер’єр кухні, адже вони виглядають дуже стримано, можуть стати нейтральною базою. Однак на відміну від традиційної білої гами, світло-рожеві кольори створюють відчуття затишку та тепла.

010.jpeg

Якщо ви побоюєтеся того, що світлі рожеві тони зроблять інтер’єр вашої кухні більше схожим на дитячий інтер’єр, продумайте, з чим обраний рожевий краще поєднувати. Найбільш виграшні комбінації, які до того ж виглядатимуть актуально, можна скласти з відтінками натурального дерева, світло-сірим кольором та елементами із сяючим золотим фінішем.

012.jpeg

Ще один дуже цікавий і стильний варіант рожевого, який підійде для оформлення кухні — це складний приглушений відтінок, що включає сірий, фіолетовий і рожевий. Його відрізняє дивовижна пластичність, здатність здорово змінюватися залежно від часу доби та освітлення. Сірий рожевий виглядає більш виразно, ніж прості світло-рожеві тони, але він все ще досить стриманий, щоб відігравати роль бази.

014.jpeg

А якщо вам потрібен виразний відтінок, який можна використовувати для створення акцентів, придивіться до сливового кольору. Він виглядає яскраво, але при цьому залишається природним і органічно вписується в різні палітри. Особливо гарний сливовий відтінок у комбінації з природними тонами, такими як коричневий, бежевий або зелений.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.