Про дизайн інтер'єру квартир
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Про дизайн інтер’єру квартир


Сьогодні словосполучення «дизайн інтер’єру» відоме багатьом, якщо не всім. Давно канули в лету ті часи, коли індивідуальність була поняттям абстрактним, що не має жодного відношення до будівництва та оздоблення. Тепер на зміну похмурості та одноманітності «стилю», якому цілком підійшло б назву «не гірше, ніж в інших», прийшло безліч мистецьких напрямів та творчих рішень.

Товарний дефіцит минулих років не дозволяв створювати оригінальні інтер’єри. Зате зараз на ринку представлений найширший асортимент не лише оздоблювальних матеріалів, але також предметів меблів та декору.

Про дизайн інтер'єру квартир

Що ж є сучасним дизайном квартир?

Насамперед це унікальна можливість створювати обстановки в різних стилях, враховуючи побажання замовників. Адже нинішнє різноманіття товарів для ремонту та оздоблення дає простір фантазії дизайнерів та дозволяє реалізовувати інтер’єрні ідеї будь-якої складності.

Кожен бачить свій будинок по-різному. Для одного – це фортеця – місце, де можна почуватися абсолютно захищеним. Інший представляє своє житло яскравим барвистим світом, де немає нудьги та самотності. Ну, а третій віддає перевагу простоті та лаконічності в інтер’єрі, коли ніщо матеріальне не відволікає від думок і почуттів.

Дизайн інтер’єрів квартир — це справжнє мистецтво створювати обстановки для життя, які не тільки чудово виглядають зовні, але й мають відмінні експлуатаційні характеристики. Але, для того, щоб створити такий інтер’єр, потрібна тісна співпраця замовника та дизайнера.

Щоб житло вийшло красивим та комфортним, дизайнеру вашого інтер’єру необхідно мати певну інформацію: скільки людей будуть тут жити, які кольори та відтінки є найбільш комфортними для майбутніх мешканців, як планується використовувати наявну площу тощо.

Очевидно, що самостійно, без допомоги спеціаліста, створити сучасний авторський дизайн квартири вкрай важко. Є безліч специфічних моментів, які потрібно знати і величезна кількість речей, у яких треба розумітися. Крім того, не можна скидати з рахунків талант, без якого будь-яка ситуація залишиться просто «ремонтом» і ніколи не отримає «статусу» сучасного дизайну квартири!

5.jpg

Як створюється сучасний інтер’єр квартири?

Отже, все починається з технічного завдання, вимірів та, власне, проектування. Це обов’язкові етапи, незалежно від того чи йдеться про заміський будинок або міську квартиру, чи то дизайн інтер’єру в СПб, Москві чи будь-якому іншому місті.

Далі слід обговорення деталей: на які зони розбити наявну площу, як організувати простір у вітальні, спальні чи дитячій, чим захоплюються члени сім’ї та який спосіб життя вони ведуть. Крім того, з’ясовуються смакові уподобання у кольорі, фактурі та формах.

Вислухавши всі мрії, побажання та розпорядження, дизайнер розробляє варіанти планувальних рішень. Залежно від вихідних характеристик конкретного приміщення, а також від цілей та завдань, поставлених клієнтом, таких рішень може бути чимало.

Як тільки планування обрано та затверджено, фахівець приступає до розробки концепції дизайну. Це стосується як спільної ідеї для конкретної квартири, так і роботи над окремими її приміщеннями. Необхідно продумати обробку стель, стін та підлоги, вирішити питання, пов’язані з декоративними елементами, а також розробити схему освітлення.

Тепер можна приступати до вибору матеріалів – настінних, підлогових та стельових покриттів. Варіантів – маса! Все залежить від фантазії дизайнера та фінансових можливостей замовника.

Після цього підбираються меблі, світильники, рами, двері, сантехнічне обладнання та текстиль, а також прикраси, за допомогою яких створюється атмосфера інтер’єру.

Щойно всі складові обстановки визначені, дизайнер виготовляє макет у програмі 3D візуалізації, щоб замовник побачив своє майбутнє житло та переконався, що воно ідеально йому підходить. На цьому етапі є можливість внести зміни та доповнення для досягнення абсолютної гармонії. Можна також скоригувати проект у бік збільшення або, навпаки, зменшення бюджету.

Якщо Ви збираєтеся оформити інтер’єр у новій квартирі або перетворити стару, звертайтеся за допомогою лише до справжніх професіоналів! І дизайнери нашої компанії будуть раді попрацювати над виглядом Вашого житла, якщо йдеться про таку річ, як сучасний дизайн квартир у СПб.

Вирішуючи, погляньте на портфоліо, розміщене на ресурсі. Наші автори створили не один інтер’єр квартир у СПб, і замовники завжди залишалися задоволеними якістю та термінами їх виконання. Сподіваємося, що Ваша майбутня обстановка займе гідне місце в галереї інтер’єрів на нашому сайті!

2.jpg

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.