Створення інтер'єру у стилі кантрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Створення інтер’єру у стилі кантрі


Чарівність стилю кантрі

Розмірене життя сільської глибинки наклало характерний відбиток на інтер’єри будинків її мешканців. У сільських будинках почуваєшся спокійним та умиротвореним, відчуваєш гармонію з природою та навколишнім світом. У них присутня достаток світла, простий нехитрі меблі, милих дрібниць і квітів.

Багатьох людей приваблює чарівність сільського стилю, і вони охоче втілюють його у своїх міських квартирах, використовуючи стиль «кантрі». Дизайн інтер’єру в «сільському стилі» передбачає створення затишної обстановки, простої, не химерної, але водночас продуманої у кожній деталі.

Створення інтер'єру у стилі кантрі

Для створення в квартирі сільської атмосфери стіни найкраще пофарбувати. Якщо вибір зроблено на користь шпалер, то найбільш виграшним буде квіткова тематика.

Для штор використовують натуральні тканини – ситець, льон або бавовна. Яскраве забарвлення, безліч оборок, мережив і ошатних стрічок прикрасять вікна і створять у кімнаті відчуття літа та свободи.

Меблі «кантрі» — це громіздкі комоди та шафи з натуральної деревини, масивні ліжка з фігурними спинками, невеликі столики та великі нефарбовані столи, а також затишні плетені меблі. Деяку «грубуватий» дизайн меблів пом’якшує насичена колірна гама аксесуарів. У ній присутні яскраві фарби весняної природи, неба та поля, а також осіння палітра, багата на золоті, червоні та теракотові відтінки.

Інтер’єр у стилі «кантрі» неможливий без великої кількості кольорів. Це можуть бути зелені рослини на підвіконнях, живі квіти у вазах та композиції з польових квітів та різноманітних злаків. Квіти чудово гармонують із мереживами. Біла скатертина на столі привнесе в інтер’єр та урочистість, і водночас – легкість.

Крісла та дивани прикрашаються маленькими подушками з яскравим малюнком. Аксесуарами служить проста кераміка, вишивки, картини з невигадливими пейзажами.

Чудово доповнять стиль інтер’єру старовинні речі чи книги. Стилю не властиві логіка, чіткість та мінімалізм. Навпаки, йому характерні видимість легкого безладдя та розмаїтість декоративних елементів. Але це надмірність має чудове властивість не дратувати, а заспокоювати і привносити деяку частки романтики у повсякденне життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.