сучасні ідеї для дому та двору на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

сучасні ідеї для дому та двору на фото


Любителі-садівники з нетерпінням чекають весни, щоб зайнятися озелененням та благоустроєм присадибної ділянки. До цього необхідно підходити з творчістю та бажанням. Кожен погодиться ще з тим, що це копітка праця, але результат покриє все.

Будь-яку, саму непривабливу ділянку можна так змінити, що вона перетвориться на гідна прикраса біля будинку. Перехожі будуть поспішаючи проходити, милуючись витонченістю та красою.

Практичні поради

  1. насамперед потрібно мати два фактори: ентузіазм та матеріальні можливості;
  2. щоб втілити свої ідеї у життя, необхідно записати план дій у блокнот;
  3. тепер потрібно взяти необхідні інструменти та приготувати садибу;
  4. вибрати зручне місце для квітів;
  5. висаджувати їх так, щоб не перешкоджало подачі води.

Різновиди дизайну

По-перше, варто сказати, що кожна людина зможе перетворити звичайну клумбу в оригінальну ділянку без особливих навичок. Підбір рослин повинен відбуватися поспіхом, підбирати, щоб вийшло як різнокольорові букети.

Креативний дизайн клумби

Для цього потрібно не просто вкинути в землю жменю насіння, а ретельно вивчити їх види та уважно вибирати при покупці. По-друге, при посадці потрібно знати, яку форму вони набудуть і колірну гаму, тому необхідно поєднувати правильно. Важливо пам’ятати, що оформлення клумб – це справжнє мистецтво. Приємним доповненням є килимова доріжка, зроблена зі спеціальних рослин. Висаджуються рулонні, посівні газони.

Красива зелена ділянка двору

Буде дуже комфортно відпочивати сім’єю на такій чудовій галявині. З часом камінь зберігає той же колір, фактуру і виглядає свіжо.

Декоративний камінь у дизайні двору

Для цього потрібні деякі навички будівельника. З того ж каменю можна викласти в’їзд у двір та низьку огорожу. Збоку буде приємним доповненням клумба із звичайних кольорів, які не потребують особливого догляду (петуньї, наприклад).

Дизайн клумби при в'їзді у двір

Також буде гарною дворова доріжка, прикрита камінчиками (дрібним гравієм, галькою).

Дизайн клумби при вході до будинку

Але перш за все, потрібно визначити її межі за допомогою тонкої дошки, фіксуючи краї кілочком. Кам’яний розсип чудово впишеться в ландшафтний пейзаж дворика. Поруч можна викласти скромний газон з простих рослин. Виглядає дуже привабливо.

Скромний газон з кучерявих рослин

Якщо хтось любить спокійні тони, то підійдуть ніжні зелені рослини та малинові квіти. А поруч зробити паркан із низькорослих чагарників (кизильник та ін.)

Низькорослі паркани з кизильника

або кущики з барбарису.

Дизайн клумби з барбарису

Усередині висадити високорослі рослини, виходить як великий букет у вазі. Естетичним можна зробити двір, якщо побудувати маленький та недорогий басейн. Навколо нього можна висадити чагарники, що надають величного вигляду та індивідуальності будь-якому саду.

Естетичний вид подвір'я

Унікальною стане клумба, якщо посадити по колу кілька видів квітів.

Дизайн клумби з кількох видів квітів

Буде приємно відпочити після робочого дня у дворі на зручному диванчику в оточенні оригінальних білих та рожевих кольорів. Для цього необхідно гармонійно поєднати ці кольори та змайструвати меблі.

Оригінальний дизайн з ніжних кольорів

Увечері, спостерігаючи за місяцем, господар будинку може розслабитись у дворі, де є скульптурна конструкція фонтану. Завершальним моментом є дизайн клумби, на якій добре виглядають рослини строгих видів.

Прекрасний вид клумби

А також є можливість висадити акуратним рядком квіти однакових тонів.

Клумба з квітів-кущиків

Вони як ліхтарі вночі. А жовті квіти на клумбі завжди піднімають настрій.

Клумба із жовтих квітів

Кожен погодиться, що двір не буває без лави. Гості, друзі будуть раді посидіти, поспілкуватись. Навіть без досвіду людина зможе змайструвати місце для відпочинку. Поряд висаджуються декоративні квіти, зелені рослини різної висоти. Оригінально виглядатиме на клумбі симпатичний кактус, який любить світло та кислий ґрунт.

Зелений двір для відпочинку

Дизайн клумби залежить від уяви. Якщо в саду дерево стоїть самотньо, навколо неї можна створити нестандартну звивисту клумбу з простенькими квітами.

Нестандартна хвиляста клумба

Комусь подобається яскравіші тони в 2-3 ряди.

Яскраві клумби для настрою

Якщо посаджено молоді дерева, навколо них чудово впишуться ті ж чагарники з барбарису. Трохи далі доречно посадитиме високі кущі, що доповнює зовнішній вигляд затишного саду.

Високі кущі у саду

Багато зусиль потрібно докласти догляду за декоративними рослинами, чагарниками, які повинні обрізатися, проріджуватися своєчасно. Фахівці радять навесні землю розпушувати, мульчувати, удобрювати компостом. За посушливих часів треба заливати водою (під кущ близько 10 літрів). Перед зеленим парканом викладається доріжка з дрібного каміння і плитки, по краях рослини в потрібних місцях.

Доріжка з каміння перед зеленими кущами

Всі ці компоненти ландшафтного дизайну роблять повну картину.

Будь-який сад стане ексклюзивним, якщо із непотрібних речей оформити сад. Наприклад, можна з дощок спорудити арку, пофарбувавши її у білий колір. Внизу посадити троянди, що кучеряві, які прикрасять непривабливу споруду. Посередині саду можна організувати клумбу, в центрі якої поставити відреставрований глечик. У такому саду доречно проводитиме весілля, свята.

Оформлення саду та клумби

Клумбу може доповнити оригінальність у вигляді ланцюга.

Клумба із фантазією

Деяким людям подобається простота при оформленні двору: потрібно лише зелений килимок з газонної трави і невелика кількість рослин. У такому дворі буде комфортно і господарям, і друзям.

Простий дизайн двору

У вихідні можна організувати обід на свіжому повітрі за допомогою спеціальної установки (гриль). Такий відпочинок стане в задоволення, якщо колись посадити на клумбі звичайні квіти, наприклад, дзвіночки. Це нагадало б нескінченне поле, що зробить атмосферу приємною.

Клумба з дзвіночків

Для ділових зустрічей може підійти скромний дизайн клумби. Мініатюрні дерева займають мало місця, вони невибагливі.

Красиві мініатюрні дерева

Багато дизайнерів рекомендують будувати клумби у класичному білому стилі. Рослини підбираються непомітні.

Класичний дизайн двору

Така робота привносить чимало користі життя людини, покращує характер, надає сил.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *