правила поєднання та оформлення дизайну
Енергія салатового кольору – чудове рішення для кухні тих людей, хто так любить першу зелень та свіжість після похмурої та похмурої зими. Зелений колір – це колір життя, що дарує заряд бадьорості та радості. Таке колірне рішення в інтер’єрі підійде активним, цілеспрямованим і позитивно налаштованим людям, які знаються на житті і не намагаються втримати свої амбіції та емоції в собі.
Варіанти використання салатового кольору
Для створення затишної кухні, в якій буде приємно займатися приготуванням їжі, проводити сімейні вечори та приймати гостей потрібно не тільки правильно розмістити всі необхідні елементи меблів, декору та техніки, але й естетично та грамотно розподілити кольори. Оскільки салатовий колір досить яскравий і насичений його слід розбавляти спокійнішими і нейтральнішими фарбами: білим, сірим, коричневим чи чорним.
Гармонічно салатовий виглядатиме і з кольором натурального дерева, причому відтінок останнього може бути від найсвітлішого тону, такого як клен або бук і до темного венге або чорний дуб.
Для більш насиченого інтер’єру можна поєднувати салатовий колір із благородною бірюзою, а також з ніжними відтінками бузкового і жовтого.
Варіантів оформлення кухні з використанням салатового кольору є просто величезна кількість. У цьому кольорі можуть бути виконані такі основні елементи, як стіни, фасади меблів, стільниця та робоча стінка, а також додаткові елементи інтер’єру, такі як текстиль, стільці та аксесуари. І головне тут — визначитися, що саме підійде для вашої кухні.
Декілька правил для гармонійного інтер’єру
Говорячи про правила використання настільки яскравого кольору в інтер’єрі, потрібно дотримуватися кількох простих рекомендацій, які допоможуть уникнути перебору та перенасиченості в інтер’єрі:
- Яскравими мають бути або стіни, або меблі. Салатові стіни ідеально підходять під темний і під світлий кухонний гарнітур. І щоб не перевантажити простір при насиченості обробки стін слід віддати перевагу меблям з гладкими фасадами. Тобто меблі повинні бути максимально простими без численних рельєфних візерунків або насиченої фурнітури.
- Не обов’язково всі стіни фарбувати в салатовий колір, яскравим акцентом може бути лише одна з них, а ось підтримати тематику можна ідентичним фартухом або декількома елементами декору.
- Якщо домінантними в інтер’єрі будуть меблі, то стіни найкраще зробити нейтральними, а колірне оформлення гарнітура підтримати малюнком на шторах, ніжною скатертиною, стільцями або кольором віконної рами.
- Чим рельєфніше фасад кухонних меблів, тим ніжнішим має бути салатовий відтінок.
Цікаві спостереження
Використання зеленого та салатового кольору на кухні – це один із найвдаліших варіантів. Це той колір, який впливає не лише на психоемоційний стан, пробуджуючи внутрішню енергію та позитив, а й позитивно впливає на апетит.
Крім всіх переваг кухонного гарнітура салатового колір він дуже практичний. Насичений колір ідеально прикрашає всі дрібні потертості, сколи та подряпини на фасадах. Тому скільки б несподіванок не перенесла кухня, вона завжди добре виглядатиме і радуватиме своїх господарів протягом тривалого часу використання.
Як показує практика дизайнерів, найкраще кухні яскравого салатового кольору виглядають у сучасній інтерпретації. А ось для більш класичних та аристократичних стилів слід підбирати ніжні та благородні відтінки цього кольору.