правила поєднання та оформлення дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

правила поєднання та оформлення дизайну


Енергія салатового кольору – чудове рішення для кухні тих людей, хто так любить першу зелень та свіжість після похмурої та похмурої зими. Зелений колір – це колір життя, що дарує заряд бадьорості та радості. Таке колірне рішення в інтер’єрі підійде активним, цілеспрямованим і позитивно налаштованим людям, які знаються на житті і не намагаються втримати свої амбіції та емоції в собі.Салатові фасади на кухніОригінальне оформлення їдальні Салатова стіна на кухні

Для створення затишної кухні, в якій буде приємно займатися приготуванням їжі, проводити сімейні вечори та приймати гостей потрібно не тільки правильно розмістити всі необхідні елементи меблів, декору та техніки, але й естетично та грамотно розподілити кольори. Оскільки салатовий колір досить яскравий і насичений його слід розбавляти спокійнішими і нейтральнішими фарбами: білим, сірим, коричневим чи чорним.Кухня у світлих тонах Комбінації салатового кольору

Гармонічно салатовий виглядатиме і з кольором натурального дерева, причому відтінок останнього може бути від найсвітлішого тону, такого як клен або бук і до темного венге або чорний дуб.

Для більш насиченого інтер’єру можна поєднувати салатовий колір із благородною бірюзою, а також з ніжними відтінками бузкового і жовтого.

Варіантів оформлення кухні з використанням салатового кольору є просто величезна кількість. У цьому кольорі можуть бути виконані такі основні елементи, як стіни, фасади меблів, стільниця та робоча стінка, а також додаткові елементи інтер’єру, такі як текстиль, стільці та аксесуари. І головне тут — визначитися, що саме підійде для вашої кухні.Оформлення кухні з ніжно-салатовими стінами Кухня із зеленою робочою стінкою

Говорячи про правила використання настільки яскравого кольору в інтер’єрі, потрібно дотримуватися кількох простих рекомендацій, які допоможуть уникнути перебору та перенасиченості в інтер’єрі:

  1. Яскравими мають бути або стіни, або меблі. Салатові стіни ідеально підходять під темний і під світлий кухонний гарнітур. І щоб не перевантажити простір при насиченості обробки стін слід віддати перевагу меблям з гладкими фасадами. Тобто меблі повинні бути максимально простими без численних рельєфних візерунків або насиченої фурнітури.
  2. Не обов’язково всі стіни фарбувати в салатовий колір, яскравим акцентом може бути лише одна з них, а ось підтримати тематику можна ідентичним фартухом або декількома елементами декору.
  3. Якщо домінантними в інтер’єрі будуть меблі, то стіни найкраще зробити нейтральними, а колірне оформлення гарнітура підтримати малюнком на шторах, ніжною скатертиною, стільцями або кольором віконної рами.
  4. Чим рельєфніше фасад кухонних меблів, тим ніжнішим має бути салатовий відтінок.

Використання зеленого та салатового кольору на кухні – це один із найвдаліших варіантів. Це той колір, який впливає не лише на психоемоційний стан, пробуджуючи внутрішню енергію та позитив, а й позитивно впливає на апетит.

Крім всіх переваг кухонного гарнітура салатового колір він дуже практичний. Насичений колір ідеально прикрашає всі дрібні потертості, сколи та подряпини на фасадах. Тому скільки б несподіванок не перенесла кухня, вона завжди добре виглядатиме і радуватиме своїх господарів протягом тривалого часу використання.Великий холодильник на кухні Техніка сталевого кольору

Як показує практика дизайнерів, найкраще кухні яскравого салатового кольору виглядають у сучасній інтерпретації. А ось для більш класичних та аристократичних стилів слід підбирати ніжні та благородні відтінки цього кольору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *