Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань


Зміст:

  1. Блакитний колір в інтер’єрі
  2. Кухня у блакитних тонах: варіанти поєднань
  3. Дизайн блакитної кухні (штори, стіни, гарнітур)

Оформлення та колірне рішення кухні для багатьох стає складним завданням. Адже вкрай важливо, щоб саме ця кімната була світлою, приємною та не перевантаженою різними деталями. Коли на піку популярності мінімалізм, рекомендуємо звернути увагу на кухню в блакитному кольорі. Це свіже рішення, яке залишиться актуальним ще багато років. Але щоб отримати такий ефект, важливо використовувати відповідні відтінки, а також поєднання та пропорції в інтер’єрі.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Блакитний колір в інтер’єрі: основні характеристики

Перш ніж вибирати той чи інший колір для оформлення власного житла, дуже важливо вивчити його особливості. Адже він впливатиме на настрій, і навіть фізичний стан. Тому найкраще, щоб колір підходив вам і не викликав негативних емоцій. Спочатку відзначимо, що блакитний колір заспокоює при емоційних перепадах, знижує апетит і тиск. Крім того, він сприятливо впливає на настрій та нервову систему загалом. При цьому багато хто зазначає, що він також сприяє концентрації уваги і може розвивати креативне мислення. Саме тому в першу чергу його рекомендують використовувати в інтер’єрі емоційним, імпульсивним та запальним людям.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Що стосується оформлення кухні, то краще за все блакитний колір підходить для світлих приміщень, розташованих на сонячній стороні. Також цей відтінок допомагає перетворити надто вузькі та маленькі кухні. Бо він візуально збільшує простір. Важливо, що він також добре поєднується з багатьма іншими кольорами. Це дозволяє експериментувати та робити оформлення інтер’єру більш стильним, незвичайним. Найчастіше кухню в блакитних тонах можна побачити у стилі прованс, кантрі, шебі-шик чи скандинавському. Але трапляються й інші, не менш стильні варіанти.

Важливо: Якщо кухня розташована на північній стороні, то блакитний колір краще використовувати для декоративних деталей. В іншому випадку приміщення буде не затишним та холодним.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Кухня у блакитних тонах: варіанти поєднання

Коли йдеться про блакитну кухню, багато хто уявляє, що абсолютно все буде виконано в даному кольорі. Насправді, простір для експериментів є завжди. Тому все частіше дизайнери радять поєднувати кілька кольорів в одному інтер’єрі. Завдяки цьому кухня буде не надто яскравою і проводити в ній час точно буде приємно для всіх членів сім’ї.

Біло-блакитна кухня

Поєднання білого та блакитного кольору в інтер’єрі завжди буде актуальним. Воно досить м’яке, не нав’язливе і в цілому добре виглядає практично в будь-якому стилі. До того ж такий варіант ідеально підходить для невеликих експериментів. Адже за бажання завжди можна додати яскраві, контрастні деталі, які вмить перетворять приміщення.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Синьо-блакитна кухня

Як відомо, синій та блакитний колір походять із однієї гами. Тому вони завжди добре поєднуються між собою. Однак візуальне сприйняття багато в чому залежить від відтінків. Надто насичені або темні тони зроблять приміщення холодним. В іншому випадку можна отримати легкий ефект свіжості.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Бежево-блакитна кухня

Не менш вдалим та привабливим можна назвати оформлення кухні у бежево-блакитних тонах. Ці відтінки природні, тому вони завжди діють на людину сприятливо. Тим не менш, дизайнери рекомендують не зупинятися на цьому та доповнити інтер’єр кухні яскравими акцентами. Це можуть бути гарні букети в незвичайних вазах, пишна рослина у горщику або декоративні деталі. Таке оформлення виглядатиме набагато привабливіше та стильніше.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Жовто-блакитна кухня

Останнім часом жовтий колір став неймовірно популярним. Його використовують буквально скрізь, починаючи з оформлення одягу, аксесуарів та закінчуючи інтер’єром. Це не дивно, оскільки колір досить яскравий, сонячний і завжди покращує настрій, моральний стан. Щодо дизайну кухні, то все частіше можна побачити її в жовто-блакитних тонах. Це ідеальне рішення, яке дозволяє досягти гармонійного поєднання свіжості та теплоти. Тому якщо ви хочете стильний, світлий дизайн кухні, то сміливо вибирайте такий варіант.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Коричнево-блакитна кухня

Коричневий колір все частіше використовують для кухонного гарнітуру. При цьому решта приміщення може бути виконана у блакитному кольорі. Таке поєднання дозволяє зробити кухню візуально дуже гарною, але незвичайною.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Дизайн блакитної кухні

Безперечно, оформлення кухні – процес тривалий і часом дуже складний. Тому краще заздалегідь продумати всі нюанси дизайну, щоб уникнути проблем у майбутньому.

Сині штори на кухні

Штори відіграють важливу роль у дизайні кухні. В даному випадку блакитні щільні штори не завжди будуть доречними, тому при виборі дуже важливо враховувати стиль інтер’єру в цілому. Для кухні в стилі прованс підійдуть вироби з квіточками та лаконічними візерунками. Якщо вам до душі скандинавський стиль, то вибирати варто лаконічніший, стриманіший варіант.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Гарнітур блакитного кольору

Безумовно, кухонний гарнітур у білому чи бежевому кольорі вважається найуніверсальнішим. Оскільки за бажання можна змінити інтер’єр у короткий термін без великих витрат. Проте блакитний гарнітур виглядає по-своєму привабливо, стильно. Головне — підібрати м’які відтінки, які будуть тішити вас тривалий час. Дизайнери рекомендують відмовитися від надто яскравих рішень, оскільки вони можуть швидко набриднути.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Сині стіни на кухні

Оформлення інтер’єру кухні у блакитному кольорі – це не тільки меблі, а й дизайн стін. Від цього залежить візуальне сприйняття приміщення та загалом створення того чи іншого стилю. Тому якщо вам до вподоби стиль прованс або кантрі, то сміливо оформлюйте стіни у блакитному кольорі. Виглядає це дійсно дуже красиво та по-домашньому затишно. Якщо такий підхід вам не близький, спробуйте зробити акцентну блакитну стіну. Завдяки цьому дизайн кухні буде світлішим.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Сучасна блакитна кухня – це ознака гарного смаку та почуття стилю. Вона поєднує простоту, оригінальність і при цьому залишається незвичайною.

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Блакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднаньБлакитна кухня: 100 фото модних новинок, поєднань

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *