100 найкращих ідей дизайну шпалер для передпокою та коридору на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 найкращих ідей дизайну шпалер для передпокою та коридору на фото


Передпокій — це перше приміщення, куди потрапляє кожен, хто заходить в житло, чи то господар, який повернувся ввечері після роботи або гість, який опинився в будинку вперше. Ми всі маємо різні цілі при оформленні кімнати біля входу в наше житло, але є загальна проблема у всіх, хто затіяв повномасштабний ремонт або вирішив освіжити зовнішній вигляд передпокою — вибір шпалер. В даний час немає проблем з асортиментом цього виду оздоблювального матеріалу, швидше навпаки — достаток часто призводить до домовласників у ступор. Дуже складно вибрати варіант до душі, який також буде зручний у догляді для непростого з точки зору забруднення простору, сподобається всім домочадцям і виявиться вдалим інвестуванням, яке прослужило якомога більше років.

Передпокій у прохолодних тонах

Що вибрати – активний геометричний принт чи легкі рослинні мотиви, однотонні пастельні тони чи глибокий темний колір? Вирішувати, безумовно, вам, але ми зможемо допомогти з вибором, продемонструвавши 50 варіантів оздоблення стін вітальні в різних стилістиках та колірних рішеннях. Ці дизайн-проекти, що надихають, зможуть наочно представити не тільки поєднання тих чи інших кольорів, а й комбінаторику з предметами меблів і декору.

Шпалери з малюнком

Отже, почнемо з найпростішого і найчастіше обирається варіанта шпалер, вибираних домовласниками нашої країни останнім часом.

Однотонні шпалери — спокійна обстановка передпокою

Часто передпокій є зовсім невеликою площею або навіть вузьким коридором. Оздоблення таких стін потребує однотонного варіанта шпалер зі спокійною, бажано світлою палітрою кольорів.

Однотонні шпалери

Майже однотонні шпалери цієї передпокою знайшли гармонію з білою обробкою молдингами і плінтусами. Вдало, що вдалося повторити кольори стін та стелі у килимовому покритті. І, безумовно, подібні шпалери є прекрасним тлом для художніх творів, не відволікаючи увагу від малюнка.

Фон для декору

Ці сріблясті шпалери з тисненням спеціально були створені для скляних і дзеркальних поверхонь цієї передпокою, для оббивки стільця і ​​елементів декору.

Прохолодна палітра

Прохолодний відтінок шпалер, що послужив чудовим фоном для незвичайної картини в цій мінімалістській передпокої, зустрівся з теплом відтінків дерев, врівноваживши гармонійний інтер’єр.

Нейтральні відтінки

Приємний пастельний відтінок шпалер для передпокою був вдало розкритий за допомогою підсвічування біля кромки стелі. Білий широкий плінтус у підлоги гармонійно доповнив стильну атмосферу.

Монохромний варіант

Темний, глибокий колір шпалер просто шикарний на тлі білих елементів обробки стін та стелі. За допомогою молдингів, панелей та різнорівне розташування стелі вдалося створити оздоблення в стилі модерн, а предмети декору підкреслили контрастність стилістики.

Незвичайний мінімалізм

Інтер’єр цієї передпокою не назвеш нудною і цікавою фактурою, тон шпалер зіграли не останню роль у становленні нетривіального дизайну. Мінімалістично, але при цьому яскраво і задерикувато – концепція багатьох невеликих передпокоїв.

У сріблястих тонах

Пастельні відтінки

Якщо потрібно не відволікати увагу від старовинних меблів або незвичайних дизайнерських предметів декору, однотонні світлі шпалери підійдуть якнайкраще, додадуть приміщенню атмосфери свіжості та легкості.

Фактурні шпалери

Трендові шпалери

Шпалери з фактурним «заклепувальним» орнаментом стали останнім часом хітом продажів. Вони створюють спокійну, але при цьому нетривіальну та привабливу атмосферу вітальні, служать чудовим фоном декору і добре поєднуються з блискучими та скляними елементами.

Як освіжити інтер’єр передпокою за допомогою рослинного принту шпалер

Великі квіти або невеликі листочки, тонкі вигини гілок або стовбури дерев – все це рослинний малюнок шпалер, які вдало виглядатимуть у рамках скромних приміщень передпокоїв.

Великі квіти

Незважаючи на великий принт шпалер, простір передпокою не виглядає наляпісто, завдяки світлій палітрі та комбінуванню оздоблення стін з білими панелями.

Світло та свіжо

Ще один приклад забарвлення шпалер з великими, але світлими деталями, які не рясніють, а роблять приміщення нарядніше і цікавіше.

Біло-синій принт

Всього одна акцентна стіна, оформлена шпалерами з квітковим принтом, змінила зовнішній вигляд передпокою, з’єднавши білі відтінки стелі і глибокий синій колір дверей і килимового покриття.

Шпалери + панелі

Ніжна палітра

Світла палітра оздоблення передпокою знайшла свій відбиток і в рослинній тематиці шпалер, внісши деяку різноманітність у нейтральну атмосферу кімнати.

У золотистих тонах

Ці чудові текстильні шпалери з тисненням в азіатському стилі задали тон всієї концепції цієї трохи богемної передпокою у золотистих відтінках. У поєднанні з незвичайними предметами декору та цікавим підходом до оформлення покриття для підлоги, все приміщення виглядає розкішно.

Незвичайний дизайн передпокою

Цікавий біло-блакитний малюнок шпалер у поєднанні із сіруватими панелями, незвичайні дзеркальні підвісні лампи та нетривіальне покриття для підлоги – вага працює на створення персоналізованої та цікавої атмосфери передпокою в цьому приміщенні.

Шпалери з деревами

Цей популярний нині принт дизайнери активно інтегрують у спальні, вітальні, кухні та передпокій не стала винятком. У поєднання з цегляною кладкою в червоних тонах шпалери виглядають приголомшливо.

Яскраві елементи

Навіть невеликий шматочок «квіткових» шпалер здатний урізноманітнити маленький простір передпокою, а яскраві предмети декору і текстиль доповнять образ, що склався.

Шпалери з квітковим малюнком

Вузький і довгий передпокій

Активний малюнок шпалер – яскравий дизайн передпокою

Якщо вам хочеться відразу здивувати і підбадьорити всіх гостей, що входять у ваше житло, то яскравий, насичений принт в обробці стін буде вдалим вибором. Пропонуємо до вашої уваги кілька варіантів дизайну передпокою з нетривіальним вибором шпалер.

У чорно-білому варіанті

У стилі модерн

Контрастне поєднання темного та світлого відтінку не тільки в малюнку шпалер, а й у всьому інтер’єрі дозволило створити яскравий, модерновий образ приміщення. На такому тлі незвичайні предмети декору виглядають ще виграшніше.

Активний малюнок

Всі відтінки, використані в обробці та меблювання теплі та пастельні, але кімната все одно виглядає яскраво, завдяки великому малюнку шпалер.

Яскравий та контрастний

Яскраво, нетривіально, бешкетно — цими трьома словами можна коротко охарактеризувати інтер’єр цієї передпокою в еклектичному стилі.

Біло-чорно-червоний

Незвичайна гра контрастів — білий, чорний і червоний утворили напрочуд гармонійний альянс в рамках зовсім невеликої передпокою-коридора.

З китайськими драконами

Китайські дракони як принт для шпалер – нетривіальний хід, втім, як і все у цій вітальні, починаючи від прекрасного орнаменту на паркеті та закінчуючи незвичайним дизайном предметів освітлення та декору.

Яскравий та літній принт

У поєднанні з білими елементами оздоблення, ці яскраві, літні шпалери виглядають розкішно, надаючи приміщенню відчуття свята та оптимізму.

Яскраво та насичено

Якщо вже дивувати, то по повній, якщо бадьорити інтер’єр передпокою, то такими яскравими, насиченими принтами, які в поєднанні з теплими деревними відтінками створюють неповторну атмосферу.

У червоно-білому принті

Насичений і яскравий червоно-білий принт шпалер надав приміщенню невеликої вузької індивідуальності, родзинки.

Акцентна стіна

Яскраве глибоке тло шпалер стало акцентом у цій передпокої з мінімалістською обстановкою.

Смугасті шпалери

Що може бути яскравішим і активнішим, чет вертикальна смужка в синьо-білому варіанті? Можливо, для невеликого приміщення передпокою такий принт був одним із небагатьох способів «підбадьорити» скромну площу.

Передпокій та вітальня

Акцентна стіна у передпокої – чому б і ні! Поєднання різних відтінків сірого в поєднанні з активним червоним кольором дверей створило цікаву атмосферу цієї передпокою, поєднаної з невеликою вітальнею.

Еклектичний дизайн

Ще один приклад використання чорно-білих шпалер, принтованих в поєднанні з білими панелями, що знайшли гармонію в цій електичній вітальні з незвичайною люстрою по центру.

Тепле забарвлення

Фотошпалери у передпокої або як створити цікаве оформлення стін

Багатьом домовласникам подобається використовувати фотошпалери або декоративні панно для обробки стін своїх жител, простір передпокою не є винятком. Обмеження на подібні способи обробки стін накладають лише розміри кімнат та фінансові можливості мешканців.

Білі птахи

Малюнок на шпалерах у цій маленькій передпокої ледь помітний, але присутність кількох намальованих птахів дарує відчуття палета та всьому приміщенню. Світла, майже біла обробка була обрана з метою розширення невеликого простору.

Фото на стінах

Яскравий і контрастний інтер’єр цієї передпокою у стилі модерн був створений багато в чому завдяки незвичайному шпалерному принту. Сімейні фото як малюнок для стін – цікавий дизайнерський хід.

Книжковий малюнок

На тему бібліотеки

І насамкінець кілька прикладів оформлення стін передпокою в нейтральній палітрі кольорів з використанням шпалер спокійних, пастельних тонів.

У пастельних тонах

Світло-сріблястий тон

Нейтральний інтер'єр

Простора передпокій

Світла смуга

Шоколадний тон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.