правила оформлення та поєднання кольорів у спальній кімнаті
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

правила оформлення та поєднання кольорів у спальній кімнаті


Найяскравішим та емоційним кольором є червоний. Він надає сильний психологічний вплив на людину. Його застосування при оформленні інтер’єру так званої червоної спальні є сучасним оригінальним дизайнерським рішенням.

Інтер'єр червоної спальні

При невеликій кількості цей колір привносить динаміку і заряджає енергією. З іншого боку, надмірність при перенасиченні може викликати подразнення та депресію. Тому дуже важливо забезпечити гармонію колірної палітри та поєднання тонів.

У якому поєднанні використати червоний колір?

Застосовувати червоний колір у чистому вигляді не рекомендується. Але і комбінувати його з іншими квітами в інтер’єрі спальні теж потрібно дуже акуратно. Доцільно використати протилежні відтінки. Він добре виглядатиме як зі світлими, так і темними тонами.

Дизайн червоної спальні

Червоно-білий інтер’єр

Найпоширеніший варіант — це білі стіни з яскравими червоними аксесуарами, що привертають увагу. Дуже доречними у такій спальні виявляться яскраві штори на вікнах.

Декор червоної спальні

Інший варіант – червоний колір стін. Він буде превалювати, але раціональне розміщення білих аксесуарів згладить його нав’язливість і знизить психічний вплив, що дратує.

Червона спальна кімната

Ще один варіант — фарбування тільки однієї стіни спальні в червоний колір, як правило, що примикає до узголів’я ліжка. Це особливо доречно для невеликого приміщення, оскільки три стіни світлого кольору, що залишилися, створять візуальний ефект розширення приміщення.

Вікно у червоній спальні

Однотонність оформлення червоно-білого інтер’єру спальні не обов’язкова. Непогано виглядають також стіни та аксесуари з різними орнаментами та візерунками.

Світло червоний тон спальні

Червоно-чорний інтер’єр

Такий інтер’єр підходить пристрасним, активним та гарячим натурам. Однак виходить він дещо темним. Ця проблема вирішується внесенням вкраплень бежевого або білого кольору у великі аксесуари та постільна білизна.

Темно-червона спальня

Поєднання червоного кольору з чорним чудово розбавляється бежевим, сірим, коричневим відтінками, але занадто захоплюватися цим не слід.

Чорний та червоний інтер'єр спальні

Інші варіанти колірних комбінацій із червоним

Можна пофарбувати стіни червоної спальні відносно спокійні тони, а в якості контрасту провести червону смугу або зробити одну з червоних стін, наприклад, з великою квіткою.

Простора спальня у червоних тонах

Білі, бежеві або сірі стіни відмінно контрастують із червоними меблями та червоною постільною білизною.

Червоне ліжко у спальні

Червоні акценти в інтер’єрі спальні виглядають чарівно та яскраво, а в поєднанні з блакитним кольором вони діють освіжаюче, надаючи сили та бадьорості.

Освітлення в спальній

Поєднання з жовтим кольором надає приміщенню спальні романтичний та спокійний вигляд.

Велике вікно у червоній спальні

Відтінки червоного кольору, які використовуються в спальному інтер’єрі, насичені чуттєвістю, приглушити їх допомагають теплі відтінки зеленого кольору, що відмінно поєднуються зі світлого підлогою.

Червоні штори у спальні

Універсальним декором стануть червоні подушки на ліжку. Вони чудово акцентують увагу на цьому кольорі.

Червоні меблі у спальні

Завершальним штрихом інтер’єру стануть килимок червоного кольору або предмети, на які хотілося б звернути увагу. Вони нададуть розкішного вигляду спальні.

Червоно-сірий колір у спальні

Освітлення червоної спальні

Рекомендується не застосовувати надто яскраве освітлення у червоній спальні. Воно має бути ніби на другому плані. Оптимально підійде м’яке приглушене світло від світильників або торшерів.

Червоно білий інтер'єр у спальні

Прекрасним рішенням може бути ненав’язливе стельове освітлення, що ніби підкреслює світлий тон стін, і підсвічування окремих предметів інтер’єру.

Красива люстра у спальні

Меблі для червоної спальні

Меблі для такої спальні підібрати не надто складно. Це можуть бути вироби із пластику або дерева чорного, білого, сірого, бежевого кольорів.

Гарні світильники у спальні

У червоній спальні меблі можуть бути різними, залежно від кольору стін. З червоною стіною добре гармонують світлі меблі – бежеві, коричневі, білі.

Дизайн червоної спальні

І навпаки, при світлих стінах предмети меблів мають бути червоного кольору.

Ідеї ​​прикраси спальні

Рекомендується більше орієнтуватись на глянсові поверхні.

Велике вікно у червоній спальні

Бажано використовувати лише прямі форми, але не вигнуті та химерні.

Червоний декор у спальні

Центральним елементом інтер’єру є ліжко. Інші меблі з аксесуарами доповнюють стильові рішення.

Ідеї ​​облаштування спальні

Відповідні стилі інтер’єру

Червоний колір ідеальний для спального інтер’єру англійського стилю. Акцент краще робити на комбінації білого із червоним кольором. Розкішно виглядають важкі та багаті червоні штори.

Світло червона спальня

Оптимальне рішення – класичний варіант оформлення червоної спальні – суворі форми та колірна гармонія.

Освітлення червоної спальні

Продумане поєднання червоного та інших кольорів зроблять червону спальню чарівною, привабливою, затишною, красивою та комфортною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *