Дизайн дерев'яного будинку проект з білим декором
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн дерев’яного будинку проект з білим декором


Чимало публікацій було присвячено інтер’єрам будинків у стилі кантрі. Але це унікальне домоволодіння не можна повністю долучити до дизайну в кантри-стилістиці, настільки він самобутній і унікальний. Оформлення інтер’єру цього будинку відрізняється поєднанням тотального дерев’яного оздоблення з білим декором. Надзвичайно світла і при цьому тепла обстановка буквально просочує всі кімнати дерев’яного будинку. Оформити практично всі кімнати житла в деревно-білих тонах — завдання непросте і під силу професіоналам з тонким почуттям межі між комфортом та епатажем. Але досить передмов, давайте поринемо в незвичайний, світлий і чистий світ одного домоволодіння.

Почнемо нашу екскурсію з кухні, яка поєднана зі їдальнею. Просторе світле приміщення буквально залите сонячним світлом завдяки великим вікнам. Тотальне облицювання за допомогою дерев’яних панелей світлої породи створює неймовірно затишну домашню атмосферу. Завдяки використанню більш темного відтінку деревини для покриття для підлоги, кімната здається ще більше, ніж є насправді. Поєднання дерев’яних відтінків з білими елементами інтер’єру створює позитивний, святковий настрій кухонного простору.

Кухня-їдальня

Не дивно, що фасади кухонних шаф виконані з тієї ж деревини, що й оздоблення кухні-їдальні. Теплота деревних матеріалів меблювання та оздоблення, зустрічаючись із прохолодою блиску нержавіючої сталі побутових приладів, створює баланс гармонійної атмосфери. Але унікальним елементом цієї кухні можна назвати не тотальне використання деревини як матеріал для меблювання та обробки, а незвичайний кухонний острів, що має дещо індустріальний зовнішній вигляд. У сучасних кухнях ми звикли бачити практично повністю закриту основу острова. Якщо простір у нижній частині є, то тільки для ніг з боку стійки для сніданків. У нашому ж варіанті все відкрито і не перешкоджає потокам повітря в приміщенні, застосування подібного дизайнерського прийому ми побачимо і в інших кімнатах домоволодіння.

Кухонний острів

Оригінальне виконання кухонного острова стало родзинкою кухні-їдальні, наповненої світлом і легкістю природної палітри кольорів.

Мармурова стільниця

Переходимо до особистих кімнат та на черзі у нас головна спальня. Чи часто вам доводилося бачити кімнату для сну та відпочинку, повністю облицьовану деревиною? Непросто створивши подібну обробку, не перетворити кімнату на зразок парилки в лазні. Саме для створення романтичної та витонченої обстановки дизайнерам потрібен був білий колір – в оформленні віконних отворів, у текстилі для ліжка та килимового покриття, для декору та системи освітлення.

Головна спальня

У цьому інтер’єрі особлива увага приділена декору, дрібницям, з яких складається загальне враження про приміщення, його настрої, характер, індивідуальність. Тонкий білий тюль на вікнах, стьобане покривало для великого ліжка, оригінальний дизайн ламп і незвичайні конструкції тумбочок – все тут працює на створення неповторної атмосфери, що поєднує індивідуальність і затишок, комфорт і креативність.

Але не в тотальній дерев’яній обробці особливість спальні з білим декором. Справа в тому, що ця кімната знаходиться в безпосередній близькості до ванної кімнати. Кімната для водних процедур знаходиться в спальні, а точніше розташувалася за перегородкою з великим отвором. Теоретично можна поринути у ванну буквально вставши з ліжка. Оригінальне дизайнерське рішення стало фокус-центром одразу для двох кімнат.

Вид на ванну

Деревно-білі тони

Приймаючи ванну можна не тільки бачити не тільки інтер’єр спальні, але й гарний краєвид за великим вікном.

Вид на спальню з ванної

У ванній кімнаті ми бачимо все те ж дерев’яне оздоблення навіть на підлозі. І тут білі відтінки знайшли застосування — в сантехніці (що дуже логічно), в декорі віконних прорізів (що рідко зустрічається у ванних кімнатах в принципі), в меблюванні та різьбленій рамі для дзеркала.

Дерев'яна ванна кімната

Аналогічно конструкції кухонного острова, простір під раковиною не зашитий у систему зберігання з дверцятами, як це найчастіше буває. Поєднання білих та дзеркальних поверхонь привносить в інтер’єр ванної кімнати незвичайний шик – сантехніка та хромовані аксесуари для водних процедур створили гармонійний альянс.

Оригінальний дизайн раковини

Ще одна особиста кімната – дитяча спальня, оформлена в найкращих традиціях дерев’яного будинку. Світла деревина, використана для обробки всіх поверхонь, зустрічається з темними відтінками матеріалу, який послужив для виготовлення оригінального меблювання. Різноманітність у колірну палітру приміщення привнесла комод, пофарбований у бірюзовий колір. Всім елементам інтер’єру вдалося створити справді затишну та приємну атмосферу для міцного сну маленького господаря кімнати.

Дитяча

Біля дитячої є ще одна ванна кімната, менших розмірів, але знову ж таки з присутністю деревини в обробці. Тут ми вже не бачимо панування обробки за допомогою дерев’яних панелей, фартух ванної облицьований білою плиткою «метро». Це логічний хід пояснюється тим, що дітям подобається бризкатися і поверхні ванної кімнати для дитини завжди будуть схильні до більшого впливу вологи. А площини, оброблені деревиною все ж таки схильні до набухання від води з часом, яким би антисептиком і вологостійким лаком вони не були оброблені.

Ванна для дитини

Ще одна спальня розташована на мансарді. І ви, напевно, не здивуєтеся, що і це приміщення оформлене за допомогою деревини. Поєднання темних і світлих порід, використаних в інтер’єрі кімнати, створює цікавий візуальний ефект, а за допомогою яскравих предметів декору та текстилю створюється різноманітність кольору дизайну спальні.

Спальня на мансарді

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *