Поради дизайнерів інтер'єру: як спланувати передпокій
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Поради дизайнерів інтер’єру: як спланувати передпокій


Планування передпокою

Звичайно, дивлячись на дизайн інтер’єру передпокою, складається перше враження про всю квартиру. І саме це перше враження виявляється таким, що найбільш запам’ятовується і сильним. Уявіть, що ви відчиняєте вхідні двері гостям… Що ж вони побачать у вашому передпокої? Безладні поклади взуття, неакуратно складені лижі, хаотично розкиданий одяг?

Звичайно ж, ця картина дуже вражає. Ми постараємося дати вам кілька рекомендацій, як функціонально використовувати площу передпокою та які меблі обов’язково повинні знайти своє місце в цій кімнаті.
Насамперед вам необхідно знати, що весь декор у передпокої має бути функціональним. Раціональність обстановки бере тут гору, незважаючи на те, що передпокій є обличчям вашої квартири. Насамперед передпокій – це місце для зберігання безлічі речей, таких як взуття, одяг, аксесуари. Таким чином у передпокої просто потрібна наявність вішалки, тумби, місткої шафи.

Але є ще одна деталь — це присутність у передпокої додаткового приміщення, тобто. комори. У неї можна з великим успіхом сховати значну частину майна, і внаслідок цього ви зможете оформити передпокій у західному стилі. Така передпокій є безперечним житловим простором. Від прилеглих кімнат таке елегантне приміщення холу не відокремлюється жодними перегородками. Основний акцент робиться на вишуканому дизайні передпокою: ошатне оздоблення передпокою створено з винятковою метою – вразити уяву гостей. З речей, яких ми звикли, у такому приміщенні ми можемо зустріти лише витончену галошницю або легку вішалку.

Якщо говорити про традиційну передпокій, то її обстановка визначається розмірами та формою приміщення.

Умовно можна виділити такі типи різновидів передпокоїв:
— Тамбур (тісне та маленьке приміщення);
— довга та вузька передпокій;
— широка і довга передпокій;
— Відкритий передпокій (Таке приміщення, яке не має розмежувань із кухнею та житловими кімнатами).

Звичайно ж меблі для передпокою повинні підбиратися відповідно до певного типу. Але при підборі меблів потрібно дотримуватися деяких правил, щоб вони не заважали переміщенню по квартирі. Ну і, звичайно, намагайтеся дослухатися рекомендацій фахівців.

У тісному і маленькому передпокої не рекомендується ставити масивні корпусні меблі. У такому разі виграшний варіант — компактна шафа-купе або вбудовані варіанти меблів. У дизайні передпокою вітається мінімалізм — тут має бути тільки найнеобхідніше, наприклад, шафа з безліччю відділень для одягу, взуття, різних головних уборів і звичайно ж дзеркало. Два дзеркала, які потрібно встановити один навпроти одного, допоможуть візуально збільшити простір. А дзеркальна плитка на стелі допоможе створити оптичну ілюзію високої стелі. Дзеркальними можуть бути дверцята шафи — купе. Для обробки підлоги, стелі та стін краще вибрати світлі відтінки. Для оформлення маленького передпокою краще не використовувати темні елементи, а також яскраві контрастні візерунки.

Якщо передня простора, то в її дизайні можна розділити вестибюльну і вхідну частини за допомогою зонування. Воно здійснюється за рахунок різних колірних гам та фактур. А стелажі або шафи, поставлені перпендикулярно, допоможуть позначити межі зонування. Для зручності рекомендуються вбиральні ніші, вирізані в поверхнях стін. Додадуть затишок просторої передпокою підлогова вішалка, табурет, тумбочка, пуф, лава. Не соромтеся використовувати додаткові меблі.

Якщо у вас передпокій з високими стелями, постарайтеся максимально вигідно використовувати цей простір. Знизити стелі до комфортного рівня та посприяти створенню гармонійного вигляду вам допоможуть антресолі різних форм. Крім цього, антресолі виконують роль альтернативної комори. Вони дуже функціональні і дозволяють мешканцям невеликої квартири зберігати безліч потрібних речей, які не дуже часто використовуються у повсякденному житті.

Так само, якщо дозволяє площа передпокою, то для декору можна використовувати безліч різних речей, які додадуть цьому приміщенню особливий стиль. До групи цих речей можна віднести:
— підставку для парасольок;
— кишені для рукавичок;
— Ключниці;
— осередки для дрібних предметів;
— різні полички для дрібничок;
— навісні полиці для головних уборів;
— Додаткові гачки.
Але ці атрибути не є необхідними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *