як розмістити стіл, комп'ютер та принтер
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

як розмістити стіл, комп’ютер та принтер


Обладнання робочої зони в межах квартири чи будинку вже давно перестало бути якоюсь примхою чи рідкістю. Сьогодні віддалена робота стала звичайним явищем і навіть ті, хто ще недавно працювали в офісі, все частіше вибирають або змішаний тип зайнятості, або переходять на роботу з дому.

Це зручно, адже не потрібно нікуди їхати, а домашня обстановка допомагає почуватися комфортніше, що не може не позначатися на продуктивності. Однак подібний план завжди пов’язаний і з новими складнощами, однією з яких є організація робочого простору будинку. Насамперед, звичайно, потрібно вибрати місце, де розташовуватиметься ваш домашній офіс, і для цієї мети ідеально підходить окрема кімната, розташована на максимальному віддаленні від загальних, а значить галасливих просторів. Але навіть якщо у вашому розпорядженні не більше ніж куточок у вітальні чи спальні, наступним постає питання про детальніше планування елементів меблів та техніки, головним чином столу, комп’ютера та принтера. Як же все правильно організувати та розрахувати всі розміри таким чином, щоб було зручно працювати, при цьому зберегти естетичну складову інтер’єру?

001.jpg

Отже, перше завдання полягає в тому, щоб знайти потрібне місце для столу. Стіл може розташовуватися впритул до стіни або зовсім не торкатися її, ваш варіант залежатиме від конфігурації вашої кімнати і, очевидно, особистих переваг. Що ж до розмірів робочого столу, то орієнтуйтеся на такі цифри: оптимальна висота близько 75 сантиметрів, ширина може значно коливатися, але зазвичай становить від 120 до 180 сантиметрів, а глибина – від 60 до 90 сантиметрів. Розміри робочого столу залежать від виду діяльності, яким ви займатиметеся і від розмірів кімнати. Якщо стіл не буде впритул присунуто до стіни, то не забудьте і про те, що за ним потрібно залишити простір для стільця або крісла.

002.jpg

Другий варіант розташування столу – біля стіни. Часто в такому разі це одразу два столи біля протилежних стін, що дуже зручно у дитячій кімнаті, яка розрахована на двох. Між столами обов’язково має залишитися відстань, що дорівнює приблизно 130-170 сантиметрам, це дозволить висунути стіл і встати, не потривоживши при цьому другу людину.

003.jpg

Набагато практичнішим рішенням є столи, вбудовані в шафу чи робочий куточок. Зазвичай такі меблі робляться на замовлення за індивідуальними вимірами вашої кімнати. У цьому випадку ширина та висота столу залишаються такими ж, але ви отримуєте набагато більше корисного простору за рахунок площі під та над столом. Внизу зручно розташувати відро для сміття, принтер, шредер або іншу техніку, бокси для тих паперів, які потрібні рідко, а верхні полиці чудово підходять для книг, блокнотів і канцелярії.

005.jpg

Наступний крок у плануванні ідеального робочого простору – розташування комп’ютера. Як правило, основна частина роботи відбувається саме за комп’ютером, тому важливо розмістити його найбільш зручно. Намагайтеся залишити якомога більше вільного місця перед монітором і не лінуйтеся використовувати спеціальні пристрої, які допомагають знизити навантаження на руки та очі. Втім, багато хто сьогодні віддає перевагу ноутбукам, а вони вже набагато більш мобільні і вимагають лише зручно розташованої розетки.

006.jpg

Далеко не всім, але все ж таки багатьом для роботи також потрібен принтер. Зазвичай це не компактний апарат, а коли ви вибираєте для нього місце, потрібно врахувати не тільки габарити, але і деякі особливості. Заздалегідь продумайте, з якого боку заправлятиметься папір, а також те, як відбувається заміна картриджа. Якщо ви встановите принтер неправильно, щоразу всі дії, пов’язані з його технічним обслуговуванням, означатимуть необхідність повністю витягувати апарат, що, звичайно, незручно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *