Як поєднувати темно-зелений і сяючий золотий
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як поєднувати темно-зелений і сяючий золотий


Є речі, які настільки добре доповнюють один одного, що нам вже складно уявити їх поодинці. Полуниця і вершки, біле та чорне, вино та сир, темно зелений та золотий. Остання пара, до речі, особливо актуальна у світлі новорічних свят, що наближаються. Густа, ароматна ялина хвоя так красиво відтінюється золотистими гірляндами та кулями – ідеальне джерело натхнення для тих, хто давно шукав свіже рішення для інтер’єру.

Варто також відзначити, що обидва відтінки значаться в списку наймодніших зараз і точно набиратимуть популярність у майбутньому сезоні. Глибокий зелений у парі з блискучим золотим виглядає ґрунтовно, солідно, дозволяючи теплим іскрам сяяти на повну потужність.

Як поєднувати темно-зелений і сяючий золотий

Один із найбільш виграшних способів поєднувати два кольори – створювати невеликі, але дуже яскраві деталі. Так, наприклад, в інтер’єрі цієї кухні царює насичений зелений тон, але він не виглядав би настільки виграшно, якби не розкидані там і тут деталі кольору золота. Все разом виглядає дуже стримано, але при цьому не нудно.

Щоб створити подібну композицію, потрібно звернути увагу на найдрібніші і на перший погляд незначні деталі навколо: ручки, тонкі рейли і навіть елементи сантехніки. Такий скромний обсяг золотого не впадає у вічі, але й непоміченим залишитися не може.

Як поєднувати темно-зелений і сяючий золотий

Додати фактуру! Саме в таких розкішних відтінках, як смарагдовий або ялиновий, найповніше розкривається краса складних тканин. Дуже хороший оксамит, наприклад, для оббивки дивана чи крісел. Така тканина створить в інтер’єрі гламурний настрій стилістики тридцятих років.

Як поєднувати темно-зелений і сяючий золотий

Навіть якщо пара зеленого із золотим здається досить яскравою, не завадить додати ще один колір. Він, до речі, може бути близьким до відтінку теплого золота. Відмінно працює природний колір дерева, затишний та фактурний, він доповнює та продовжує тему золота, але значно пом’якшує його.

Як поєднувати темно-зелений і сяючий золотий

Інтер’єр цієї кухні виглядає просто надзвичайно! Все завдяки активному блиску золота, яке в даному випадку втілено у фактурі трьох підвісних світильників та підтримане у невеликих елементах. Зелений колір має дуже глибокий тон, але загалом приміщення не виглядає похмурим чи темним. Дуже важливо при виборі такої палітри враховувати рівень освітленості в кімнаті, крім того, непогано додати світлі відтінки, вони навіть трохи затемнену кімнату зроблять більш просторою та затишною.

Як поєднувати темно-зелений і сяючий золотий

Ще один цікавий дизайнерський прийом, для втілення якого добре підійде темний зелений відтінок. Використовуйте вибраний колір у оздобленні стіни або навіть двох стін, а потім повторіть цей тон у фарбуванні поверхні меблевих фасадів. В результаті вийде справжній затишний кокон — ідеальне рішення для створення затишного куточка читання.

Зверніть увагу, що золотисті елементи декору використані в мінімальних дозах, але такий обсяг дає необхідну глибину і родзинку.

Як поєднувати темно-зелений і сяючий золотий

У таких контрастних палітрах дуже красиво працюють фактури, на них рекомендуємо звернути особливу увагу. Погляньте, як декорована стіна у цьому проекті. Приглушений золотистий відтінок має дуже елегантний вигляд, геометричний малюнок створює динамізм і робить лаконічний інтер’єр оригінальним. Для того, щоб втілити таку ідею в життя, можна зробити на замовлення декоративні панелі за індивідуальним ескізом. Втім, є і простіше рішення — фактурні шпалери, які завдяки грі світла і різниці покриття дадуть майже невідмінний результат.

Як поєднувати темно-зелений і сяючий золотий

Якщо темні тони вам не підходять, а реалізувати цю ідею хочеться, можете використовувати світліші, приглушені відтінки. Єдине, на що варто звернути увагу в даному випадку – такий колір може бути дещо старомодно. Щоб уникнути подібного ефекту, доповніть декор картинами чи плакатами у сучасному стилі, світлим деревом у оздобленні підлоги та стильною фурнітурою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *