Як зробити інтер'єр кухні оригінальним
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як зробити інтер’єр кухні оригінальним


Хороший інтер’єр складається з безлічі дуже різних речей, які зібрані в одну картинку таким чином, що в результаті створюють щось красиве та практичне. Говорячи про інтер’єр кухні, ми насамперед думаємо про зручне розташування побутової техніки, про те, чи достатньо місткі шафи і де краще повісити полиці.

Оздоблення має бути зносостійким, легко чиститися і добре переносити вологість. Однак незважаючи на всю важливість подібних моментів, є також потреба у декоративній складовій. Нерідко буває, що ми розуміємо це в той момент, коли новий дизайн кухні вже готовий, але в ньому чогось не вистачає. Хтось називає це родзинкою, а хтось характером, але суть одна – у будь-якому інтер’єрі має бути щось особливе, наче вишенька на торті, і саме це виводить його з категорії просто гарного до прекрасного.

001_a8a19e47046e043f_9460-w660-h439-b0-p0--contemporary-kitchen.jpg

Зазвичай, коли мова заходить про більш менш сміливі рішення в інтер’єрі, знаходиться чимало людей, які буквально бояться додати зайвий колір в палітру, обґрунтовуючи це тим, що декор буде виглядати занадто активно. Якщо ви дізналися себе, але, при цьому, хочете зробити кухню трохи оригінальнішою, завжди починайте з малого, поступово намацуючи свої особисті межі в колористиці. Так, може бути чудовим рішенням зробити яскравим кухонний фартух – зону, яка часто залишається без уваги. Саме в зоні фартуха можна дозволити собі сміливі експерименти з кольором: прикрасити її різнокольоровою плиткою чи мозаїкою, або просто вибрати один, але дуже насичений тон. Такий прийом дуже добре розбавляє інтер’єр у стриманій гамі, наприклад сірий, білий або бежевий.

002_5311baa106b9cde0_2307-w400-h560-b0-p0--transitional-kitchen.jpg

Більш оригінально виглядатиме постер чи картина в інтер’єрі кухні. Але саме такі елементи завжди виводять загальну картинку на новий рівень, роблять кухню не просто місцем, де готують їжу, а повноцінним простором для відпочинку та приємного проведення часу. Розташувати картину можна на стіні, біля якої стоїть обідній стіл, це традиційніший варіант декору. А можна повісити картину прямо в зоні готування, що виглядає набагато сміливіше і цікавіше. Але в останньому варіанті, звичайно, потрібно захистити арт-об’єкт склом, що легко миється.

003_56b1daeb08c926df_8738-w400-h534-b0-p0--contemporary-kitchen.jpg

Ще один хороший прийом — робота в зоні підлоги, яка майже завжди залишається без належної уваги. Замість того, щоб просто обробити підлогу на кухні немаркою та практичною плиткою, спробуйте поекспериментувати з цікавими принтами. Дуже ефектно виглядатиме геометричний малюнок, а його насиченість та поєднання кольорів ви можете варіювати від дуже стриманого, ледь помітного до максимально яскравого та сміливого. Оздоблення стін, кухонні фасади і стеля, при цьому можуть бути виконані в нейтральній гамі, що на контрасті виглядатиме стильно.

004_e9c1c3420640bc22_9995-w660-h439-b0-p0--eclectic-kitchen.jpg

Втім, заміна підлогового покриття підходить далеко не всім, адже для цього потрібно зробити повноцінний та дуже витратний ремонт. Але є й швидші способи зробити інтер’єр кухні оригінальнішим, наприклад, замінити фурнітуру на меблевій групі. Це, мабуть, найшвидший і найпростіший варіант оновлення інтер’єру. Якщо кухонний гарнітур виконаний в одному кольорі та в мінімалістичному дизайні, то підійдуть ручки яскравих кольорів та незвичайної форми. А якщо ж фасади і без того виглядають помітно, то можна підібрати ручки з металу або навіть скла.

005_52317c42068fe4e9_4212-w400-h560-b0-p0--transitional-kitchen.jpg

Якщо у вашій кухні є острів, можна зробити його головним акцентом інтер’єру і посилити цей ефект, пофарбувавши в яскравий колір.

006_2e417967099440fa_6642-w660-h439-b0-p0--contemporary-kitchen.jpg

Але навіть класичне розміщення меблів тільки виграє, коли верхній і нижній ярус пофарбовані в контрастні тони. В даному випадку дизайнер вибрав як один з кольорів білий, а з ним добре поєднується будь-який відтінок — це ще один прийом, який дозволить зробити інтер’єр стильним і оригінальним, але, при цьому, зберегти гармонію і не перевантажити простір візуально.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.