Оформлення більярдної кімнати у будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оформлення більярдної кімнати у будинку


Дизайн інтер'єру у більярдній кімнаті

Шанувальників більярду у всьому світі з кожним днем ​​стає дедалі більше. А більярдна кімната у власному будинку може стати не лише улюбленим місцем відпочинку для сім’ї та гостей, але й особливою особливістю вашого інтер’єру. Мало кому відомо, що ця популярна захоплююча гра має відчутний сприятливий вплив на організм. У той час, коли ви граєте в більярд, у вас знижується нервова напруга, відмінно тренується окомір, значно покращується координація та швидкість реакції. А для тих, хто стежить за фігурою, ще одна приємна новина: протягом вечора, проведеного за грою, можна пройти відстань до 5 км.

У Росії більярд з’явився за Петра I, прийшов до нас через знамените «вікно в Європу» як і багато інших нововведень. Незабаром у вищому світлі ця гра стала дуже популярною, і у кожного господаря, що поважає себе, в будинку з’явилася окрема більярдна кімната.

З тих пір більярд не втратив своєї популярності. І в наші дні ця гра є актуальним проведенням часу, що об’єднує жінок і чоловіків усіх поколінь.

Для оптимального обладнання більярдної кімнати необхідно врахувати кілька важливих моментів:

Приміщення, що підходить для більярдної кімнати

Звичайно, бажано передбачити кімнату для більярду ще в проекті планування квартири або вдома, але й у вже наявному приміщенні, можливо, розмістити стіл для більярду та провести необхідні перетворення інтер’єру. Для більярдної краще відвести окрему кімнату. Але якщо такої можливості у вас немає, більярдну можна поєднати з бібліотекою, холом або вітальні. Головне, щоб у приміщенні було досить сухо, температура трималася в межах 18-20 градусів. Розміри кімнати повинні дозволяти вільно переміщатися та грати, тобто. від краю стола до стіни повинен поміщатися як мінімум.

Зонування та дизайн кімнати для більярду

Важливою складовою є внутрішнє оздоблення більярдної. Потрібно запланувати, які зони кімнати для яких завдань будуть призначені. У центральній зоні слід розташувати стіл для гри. Далі варто продумати місце для відпочинку, що входитиме в нього. Зазвичай для інтер’єру більярдної підходять дивани, стільці, крісла. Відмінним рішенням буде барна стійка. Головна вимога до меблів – вона має бути високою, щоб глядачам було добре видно ігрове поле.

Стиль та колір інтер’єру часто залежить від головного винуватця – більярдного столу. Як правило, успішно виглядає продовження декору в стилі дерева і сукна ігрового столу.

Підлога в інтер’єрі більярдної

Підлоговому покриттю слід приділити особливу увагу, оскільки більярдний стіл досить важкий, тому на підлогу буде велике навантаження. А під час гри найчастіше кулі зі столу вилітають, тому ламінат, паркет або плитку для підлоги легко можна таким чином пошкодити. Найбільш підходящим тут буде килимове покриття, воно забезпечить ще додаткову шумоізоляцію.

Стіл для більярду

У нас популярні більярдні столи двох видів: американський пул та російська піраміда. Відрізняються вони шириною луз та розмірами ігрового поля. Всередині однієї категорії розміри столу також можуть змінюватись. Вибір столу вимагає дуже ретельного вивчення та відповідального підходу, тому що тільки в Росії їх виготовляють близько 30 виробників, і більшість має моделі для домашнього використання. Більшою мірою вибір столу повинен виходити з особистих уподобань власника більярдної. При покупці варто звернути пильну увагу на плиту, яка є основою ігрового поля – вона має бути ідеально рівною, а також на конструкцію бортів та міцність різних кріплень.

Освітлення – один з найважливіших моментів оформлення інтер’єру більярдної кімнати

За традицією, у більярдній переважає напівтемрява з м’яким, розсіяним світлом безпосередньо над зоною гри. При дотриманні цих умов з’явиться гарний огляд поля і не буде тіней, які можуть заважати. В ігровій зоні світильники кріплять до стелі на висоті близько метра над столом. Конструкція світильників може бути різною, на вибір господаря, це можуть бути як класичні абажури, так і сучасні модні світильники з неяскравим розсіяним світлом. Інші джерела світла в кімнаті цілком можуть бути виконані у відмінному від цих стилі, головне, щоб вони поєднувалися із загальним інтер’єром більярдної. Бажано забезпечити автономне включення різних освітлювальних приладів.

Додаткові аксесуари

Крім столу для повноцінної гри в більярд вам знадобляться киї, набір куль, спеціальна стійка для ігрового приладдя, щітка для чищення сукна.

Пилососити сукно не рекомендується — воно розтягується якість столу, а відповідно і ігри, значно погіршується.

Для оформлення відповідного інтер’єру підійдуть будь-які аксесуари з типовою більярдною символікою: попільнички, постери, оригінальні «більярдні» годинники або просто красиві дрібниці, що підходять до дизайну кімнати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.