Сміливий проект приватного будинку з газоном на даху
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сміливий проект приватного будинку з газоном на даху


Сучасна архітектура прагне активного використання екологічно чистих матеріалів і технологій, які не лише здатні не шкідливо впливати на людину і природу, а й зберігати навколишнє середовище. У мегаполісах такі будівлі допомагають, крім іншого, очищати та покращувати стан навколишнього середовища. Наприклад, так звана інверсійна покрівля або «зелений дах» набирає популярності у різних куточках нашої планети. Газонна трава, садові квіти і навіть дрібний чагарник на даху не тільки сприяє створенню чудової звукоізоляції, захищає будівлю від шкідливого впливу різних кліматичних факторів, але й надає всьому образу будівлі неповторний, унікальний зовнішній вигляд. Саме з таким приватним будинком ми зможемо ознайомитись у даній публікації.

Оригінальний приватний будинок з "зеленим дахом"

Перше, що привертає увагу в образі двоповерхової будови – густий зелений килим із трави на даху. І тільки після ретельного розгляду еко-крівлі ми помічаємо, що і фасад будівлі оригінальний – облицювання панелями «під світлу деревину» неймовірно освіжає образ будівлі, робить його по-літньому легким та позитивним. На задньому дворі приватного домоволодіння, перед невеликим штучним водоймищем розташувалася комфортабельна зона відпочинку на свіжому повітрі. М’які тапчани для приймання повітряних ванн, обідня група для сімейних трапез або прийому гостей на відкритому повітрі – садові меблі чудово гармонують з навколишнім ландшафтним дизайном.

Незвичайний фасад будинку та ландшафтний дизайн двору

Розглянемо інтер’єр оригінального домоволодіння. У просторому приміщенні першого поверху розташувалася затишна вітальня, практична, але унікальна кухня та їдальня. Зона вітальні відокремлена від кухонного простору лише композицією із відео-зони та каміна. Весь простір першого рівня оформлено однаково – білі стелі, облицювання стін панелями зі світлої деревини та темна бетонна підлога. Подібна розкладка за кольором не тільки сприяє візуальному розширенню приміщення, але й приносить нотки природного тепла в інтер’єр. Темна конструкція каміна-печі та пляма телевізора додали дизайну вітальні контрасту та динамічності.

Простора вітальня з каміном-піччю

Навпроти каміна та відео-зони розташований місткий та колоритний сегмент відпочинку з м’якими меблями. Оригінальні моделі дивана та крісел з яскравою оббивкою стали окрасою не лише вітальні, а й усього першого поверху. Незвичайні, але при цьому практичні та ергономічні меблі виглядають сучасно, колоритно, сміливо. Використання «корисного» декору стало особливістю інтер’єру – велика кімнатна рослина не тільки працює на створення близької до природи атмосфери приміщення, але й прикрашає його, привносить колірну різноманітність.

Оригінальні м'які меблі для вітальні

Інтер'єр приватного будинку

По інший бік від каміна розташовується містка зона кухні та їдальні. Великий обідній стіл з дерева, розрахований на десять осіб і зручні крісла на коліщатках склали оригінальний альянс — з одного боку важкий предмет меблів у стилі кантрі, а з іншого — практично офісні предмети інтер’єру. У кухонному сегменті оригінальності не менше. Основні робочі поверхні, побутові прилади і системи зберігання розташовані у великому окремому модулі – острові. Крім усього іншого, частина кухонного острова оформлена для організації коротких трапез — стільниця, що виступає, з строкатим керамічним облицюванням служить місцем для сніданків.

Вид зверху на зону кухні та їдальні

Питання організації систем зберігання в зоні кухні та їдальні було вирішено ґрунтовно – монолітна споруда від підлоги до стелі з чорними фасадами з боку робочої зони та підвісна конструкція у сірому кольорі над сегментом їдальні. Ефектно завершує образ цього оригінального сектора житла композиція із підвісних світильників без плафонів.

Оригінальний та великий кухонний острів

На другому поверху розташовані особисті кімнати – спальні та ванні. Тут дизайнери не стали відходити від основної концепції оформлення житла та використовували оздоблення панелями з деревини світлої породи, поєднуючи її з предметами корпусних меблів. Яскрава оббивка м’якого меблювання та яскраві кольори освітлювальних приладів стали центрами уваги та координації всіх інших елементів інтер’єру.

Яскраві акценти дизайну другого поверху

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *