Матовий чорний колір в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Матовий чорний колір в інтер’єрі


Говорячи про вибір кольору для оформлення інтер’єру, ми зазвичай маємо на увазі різноманітність відтінків, серед яких і належить знайти цей ідеальний тон. Однак, цим вибір кольору не може бути обмежений, адже не менш важливий фактор – це фініш тієї чи іншої поверхні або матеріалу. Прийнято грубо розділяти фініш на матовий, глянсовий та середній між ними варіант.

Найяскравіший приклад важливості фінішу для кольору це те, як змінюється чорний колір залежно від його матовості. Глянцевий чорний і матовий чорний немов два різні кольори! Сьогодні поговоримо про матову варіацію класичного тону.

Матовий чорний є втіленням ідеї елегантності та вічної класики. Він неймовірно виразний, сильний та артистичний.

001.jpg

Отже, матовий чорний у ролі кольору для оформлення інтер’єру має безліч переваг, але, мабуть, найважливішим є те, який потужний «вау-ефект» він здатний створити. Чорний і сам по собі дуже драматичний колір, але матовий чорний виглядає набагато сміливішим. Він відображає дуже мало світла, що робить його ще сильнішим і суворішим. Ця властивість була використана в дизайні кухні на фото: матова поверхня шафок стала головним смисловим акцентом всього дизайну.

002.jpg

Ще одна чудова властивість матового чорного кольору – його виразність. Він надає дизайну особливої ​​графічності і навіть артистичного настрою, і зовсім не важливо, в яких елементах цей колір втілений.

003.jpg

Цікаво, що подібний ефект виникає навіть якщо матовий чорний є не монолітним шматком кольору, а представлений у вигляді витонченого принта, як, наприклад, малюнок на шпалерах у цій ванній.

004.jpg

Графічність чорного кольору не підлягає сумніву, але саме у матовому форматі вона стає особливо яскравою. Такі елементи як ніжки меблів, невеликі підставки або полиці будуть виглядати як повноцінні арт-об’єкти, якщо пофарбувати їх чорною матовою фарбою. До речі, саме такий прийом нерідко використовують дизайнери, щоб надати цікавого звучання інтер’єрам у стриманій гамі.

005.jpg

Просто уважно подивіться навколо: напевно, і в інтер’єрі вашого будинку є невеликі об’єкти, які можна зробити графинішими і виразнішими за допомогою темного матового відтінку.

006.jpg

Крім декоративних, є ще й суто практичні плюси чорної матової поверхні. На ній, на відміну від чорного глянцю, майже непомітні сліди від торкання пальцями.

007.jpg

Саме з цієї причини такий колір особливо вдалий для роботи з інтер’єром ванної кімнати та кухні.

008.jpg

Ще один цікавий прийом – виділяти за допомогою глибокого чорного кольору певні цятки. Наприклад, чорні ручки на тлі білого фасаду виглядають контрастно і добре помітні при першому ж побіжному погляді.

009.jpg

Чорний колір завжди виглядає свіжим і сучасним, завжди в дусі часу, а матовий чорний ще й дуже стильний. Ви можете додати краплю чорного тону в будь-який навіть найпростіший інтер’єр, і він заграє новими фарбами. Якщо база створена правильно, то такий дизайн буде актуальним ще багато років.

010.jpg

Матовий чорний є ідеальним вибором для оформлення картинних рам, адже він поєднує в собі виразність і здатність красиво відтінити витвір мистецтва. Якщо вид із вашого вікна також можна віднести до категорії прекрасних речей, неодмінно варто спробувати «обрамити» його матовим чорним.

011.jpg

Матовий чорний дуже красиво поєднується із теплим металом, який сьогодні неймовірно популярний. М’яке сяйво латуні та глибина чорного – ідеальна композиція, яка прикрасить як сучасні, так і класичні інтер’єрні стилі.

013.jpg

Нарешті, із чорним матовим тоном дуже легко працювати. Це класичний колір і його поєднувати з іншими тонами палітри, а також підтримувати в декількох елементах декору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.