рожевий колір в інтер'єрі квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

рожевий колір в інтер’єрі квартири


Рожевий колір асоціюється не тільки з романтикою, але ще й жіночністю, чутливістю, затишком і теплом. Добрий рожевий колір також надає заспокійливу дію, допомагаючи позбутися негативу. Сьогодні цей відтінок дуже популярний, особливо серед жіночої половини. А як його краще використовувати в інтер’єрі, про це і йтиметься далі.

Жіночий інтер'єр рожевої спальні 2Рожевий використаний в інтер'єрі як акцентиПоєднання яскравого рожевого кольору з білим в інтер'єрі дитячої спальніЕфектне біло-рожево-чорне поєднання в інтер'єріНіжний та теплий рожево-персиковий інтер'єр кімнати для новонародженогоПастельно-рожевий приглушений рожевий відтінок в інтер'єрі

Рожевий колір, як і всі інші, має палітру всіляких відтінків. А виходить він у результаті змішування білого та червоного квітів. Оформляючи інтер’єр у рожевому кольорі, його обов’язково потрібно розбавляти іншими відтінками.

Найбільш поширеним поєднанням є використання рожевого з білим або кремовим відтінками. Така комбінація надає особливої ​​ніжності, хвилюючості та чистоти. Наприклад, рожеві стіни, а решта (підлога, меблі, двері, плінтуса) кремове.

Ніжне біло-рожеве поєднання інтер'єру дитячої кімнатиБіло-рожевий інтер'єр дитячої кімнатиБлідо-рожевий у поєднанні з білим надає особцю ніжності інтер'єру. Не менш вдале поєднання рожевого кольору з сірим чи срібним. Взагалі, треба сказати, що сірий колір дуже універсальний, він чудово поєднується з усіма відтінками, при цьому інтер’єр завжди виглядає стильно, а в парі з рожевим виглядає дуже елегантно і благородно. Особливого ефекту надають використовувані в інтер’єрі дзеркала, а також шовкові блискучі або оксамитові тканини та металева фурнітура. Сірий колір стін є відмінним фоном і дозволяє предметам набувати чіткості та індивідуальності.

Ефектне поєднання сірого та яскравого рожевого в інтер'єрі Найбільш насичений та яскравий відтінок рожевого добре комбінувати з чорним кольором. Це одне з найкращих брутальних поєднань, що підходить навіть для чоловіків. Щоправда, в такий спосіб, в інтер’єр привноситься якась драматичність та ілюзія динаміки.

24
А ось із темно-коричневим кольором яскравий рожевий відтінок виглядає просто чудово. Наприклад, така комбінація: рожеві стіни, меблі (диван, крісла) та подушки, а все інше темно-коричневого кольору.

Блідо-рожевий інтер'єр спальні в спілкуванні з коричневими меблями Також дизайнери використовують і таке поєднання: світло-рожевий та світло-зелений аналогічно троянд, що квітнуть у саду. Така комбінація привнесе до інтер’єру весняну свіжість.

Поєднання рожевого з жовтим додасть в інтер’єрі гарний настрій та сонячне світло, якщо відтінки не приглушені та не глибокі. Інакше ефект вийде зовсім іншим – кімната візуально поменшає і темніше.

Рожево-блакитне поєднання сприймається не зовсім правильно. Традиційно рожевий вважався кольором дівчаток, а блакитний – хлопчиків. Однак, якщо додати до інтер’єру білий колір, сприйняття буде вже іншим. Білий створить відчуття легкості.

Якщо скомбінувати рожевий колір із червоним, а ще краще, з бордовим, То інтер’єр вийде хоч і жіночий, але вже з відтінками мужності. Якщо знайти вдале дизайнерське рішення, то результат буде просто чудовий.

При поєднанні рожевого з бузковим або фіолетовим, при правильно підібраних пропорціях інтер’єр набуде крім романтики певної таємничості. Взагалі, треба зазначити, що ці кольори дуже добре поєднуються один з одним.

Бузковий првносить в інтер'єр таємничістьБузково-рожево-біле поєднання в інтер'єрі дитячої кімнати

Ну, звичайно, перш за все це спальні для дівчаток.

Яскрава рожева, можна сказати, малинова спальня для дівчатокНасичено-рожевий з беим інтер'єр спальні для дівчаток

Крім цього, рожевий колір дуже часто зустрічається в етнічних стилях, наприклад, в арабському та індійською. А якщо приміщення виконати в східному дусі, то рожевий і зовсім заграє зовсім по-іншому, ніякої нудотності та жіночності відразу не стане. У такому разі інтер’єр набуде пристрасності та спекотності.

Рожевий також часто використовується для оформлення ванних кімнат. Щоправда, в даному випадку бажано вибрати рожево-персиковий, світло-малиновий або бузковий відтінки. Непогано буде повісити більше дзеркал — не пошкодуєте. Справа в тому, що рожевий відтінок надає шкірі особливо приємного відтінку, і вам захочеться виглядати в дзеркала все частіше і частіше.

Інтер'єр ванної кімнати у спокійному рожевому кольорі

Також інтер’єр ванної кімнати може виконуватися і в чорно-рожево-білому поєднанні – оригінальне рішення.

Для кухні рожевий колір також широко використовується. Більш того, такий інтер’єр буде розташовувати до приємних і душевних чаювання, тому, як рожевий колір викликає потребу в солодкому і асоціюється з тістечками, цукерками та ін. стиль ретро, то можна сміливо розмістити кухонний гарнітур та побутову техніку рожевого кольору. В результаті вийде дуже жіночна та життєрадісна кухня, в принципі так і є, адже ця кімната – жіноче царство.

Поєднання яскраво-рожевого з білим в інтер'єрі кухні
Ніжно-рожеві спокійні відтінки зазвичай використовують для інтер’єрів спалень. А якщо вибрати приглушені пастельні тони або рожеві, близькі до персикового кольору, то таку теплу та затишну спальню приймають навіть чоловіки.

Для оформлення віталень найкраще поєднувати рожевий колір із лавандовим – максимум елегантності. М’ятний відтінок у комбінації з рожевим надасть приміщенню буржуазної ґрунтовності. А якщо до блідо-рожевого додати блідо-блакитний тон, можна отримати неймовірно жіночну вітальню. Вітальня, виконана в рожево-жовтогарячих фарбах, надає інтер’єру енергійності, характерної для індійського стилю.

Взагалі, найкращим варіантом буде, якщо загальне тло вітальні буде виконано в світлішому і холодному тоні рожевого, а меблі та аксесуари будуть теплих відтінків, наприклад, коричневих. Ну і навпаки, якщо стіни мають насичений рожевий колір, тоді меблі повинні бути світлими, наприклад, білими або світло-кавовими тонами.

Інтер'єр вітальні з яскраво-рожевим тоном та світлими меблямиОригінальний інтер'єр рожевої вітальні

Аксесуари рожевого кольору доречні у вітальні будь-якого стилю та будь-якого відтінку. А також рожевий текстиль: пледи, штори, ковдри. Рожевий аксесуар здатний освіжити навіть саму безлику вітальню.

Оформляючи інтер’єр у рожевому кольорі, зовсім не обов’язково робити його основним фоновим, часом досить ввести його як додатковий або акцентний у вигляді подушок, текстилю або живопису, щоб надати приміщенню «рожевий» настрій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *