Яскраві інтер'єрні рішення для оформлення простору мансарди
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Яскраві інтер’єрні рішення для оформлення простору мансарди


Мансард.  Головний козир у рукаві вашого інтер'єру.

Невже вам ніколи не хотілося поспостерігати за зірками лежачи у власній ванній кімнаті. Чи прокидаючись зустрічати світанок у всій його красі ранкової природи? Дивитись на весь світ зверхньо, ​​не помічаючи приземленості деяких моментів та обставин? Або насолоджуватись простором. Необмеженими будь-якими межами та перегородками? Так, така мрія може стати реальністю, якщо у вас в житлі, буде знаходитися такий простір як мансарда. А може, ви навіть колись вирішитеся повністю жити на мансардному поверсі, і це стане не тільки розкішшю, і стандартним стилем вашого життя?

Що ж робити з мансардою, як перетворити горищний простір, часто не призначений для житла в головний козир вашої квартири. І як зробити проживання на верхньому поверсі повністю комфортним, і таким, що відповідає всім потребам в затишку та благах цивілізації, які є у сучасної людини? Почнемо, напевно, з такого простого питання, як призначення та зонування мансарди. Якщо ви плануєте в цій частині квартири розташувати приміщення, в яких не будете постійно, це одне питання. Такими вважаються майстерня, бібліотека, вбиральня, зимовий сад. Тут необхідні мінімальні технічні перебудови, що захищають простір ох вологості та холоду зовнішнього повітря. І щонайменше наближені до наших повсякденних умов комфорту.

Якщо ж ви плануєте жити в мансарді, то тут не обійтися без капітального ремонту, із заміною покрівлі, монтажем мансардних вікон та проведенням усіх комунікацій на цю територію квартири. В цьому випадку будьте готові до того, що система теплопостачання або опалення всього будинку, можливо, не розрахована на ваш мансардний поверх, і вам доведеться самостійно зайнятися цим питанням. Саме автономне опалення, а якщо вікна мансарди займають всю поверхню зовнішніх стін, то і тепла підлога може успішно врятувати ситуацію. Також доцільним буде обов’язкове подвійне, а то й потрійне утеплення зовнішніх стін та дахів мансарди, після грамотного теплотехнічного розрахунку, не полінуйтеся у цьому випадку звернеться до професіоналів своєї справи.

Колірні рішення мансарди не потребують якихось надмірностей та креативи. Це сонячні світлі природні кольори, підказані великою кількістю сонячного світла і великих оглядових вікон, що знаходяться в мансарді. А якщо ваша мансарда ще й перебуває серед горищ або дахів історичної старої частини міста, то саме тут можна усі свої казкові ідеї втілити в життя, починаючи від дикої еклектики та закінчуючи європейською холодністю. Мансарда-це мрія для польоту дизайнерської думки! Незвичайний підхід вимагають усі мансарди при розподілі на зони для проживання або на кімнати. Справа в тому, що дах мансарди рідко буває пологий і рівний, і таким чином мансарда зазвичай відрізняється геніально високими стелями, але не рівномірною їх висотою по всій площі приміщення. Використовуйте скати даху, що утворюють гострі кути всередині вашого простору, щоб розмістити там вбудовані шафи та стелажі. Кращого застосування цим куточкам, штучно створеним будівельниками будинку, важко придумати.

І нарешті, якщо вам пощастило стати власником мансарди, не скупіться на яскраві і несвоєрідні інтер’єрні рішення для цього простору. Адже воно саме по собі є місцем, яке потребує самої ретельної уваги саме архітекторів і будівельників. А ми думаємо, що отриманий результат стане предметом постійної гордості господарів мансарди, і взірцем комфорту і гармонії житлової площі ще для декількох поколінь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *