Матеріали для внутрішнього оздоблення стін, підлоги та стелі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Матеріали для внутрішнього оздоблення стін, підлоги та стелі


Вибираємо матеріал для стін

Шпалери — Класичний варіант обробки стін. Матеріал можна підібрати практично для будь-якої кімнати, адже існує безліч видів матеріалу: починаючи від простих паперових і закінчуючи сучасними 3D шпалерами. Шпалери чудово поєднують у собі декоративні якості та практичність.

Шпалери в інтер'єрі спальні

Плитка – існує велика кількість плитки різної текстури та кольору, що відрізняються за своїми технічними властивостями та якостями. Кожен вид має свої переваги, але практично будь-яка плитка стійка до вологи, перепадів температури, має досить високі показники зносостійкості. Тому цей матеріал відмінно підходить для кухні та ванної.

Плитка в інтер'єрі спальні

Фарбування — Найбільш бюджетний варіант для обробки стін. Ринок будматеріалів пропонує широкий асортимент фарби, до того ж спеціальні малярні інструменти (наприклад, текстурний валик) допоможуть оформити приміщення вишукано та оригінально. Але не варто забувати, що фарба може підкреслити нерівності та дефекти стін, тому стіни перед фарбуванням вирівнюються штукатуркою або гіпсокартоном.

Дизайн фарбування стін

Гіпсокартон — Універсальний матеріал для декору приміщення. Дозволяє створювати різні фігурні дизайнерські рішення та доповнювати їх різними світильниками. Такий спосіб оздоблення дозволяє приховати нерівності стін, проводку, труби і т.д. З мінусів слід відзначити пустотілість і гучність стіни.

Гіпсокартон в інтер'єрі квартири

Декоративна штукатурка неповторна у своєму фінальному виконанні, адже матеріал пластичний, мінливий та універсальний у плані декорування. З переваг можна відзначити безшовне нанесення, екологічність, вогнестійкість, а також легкість у догляді. Мінусом є складність у нанесенні та дорожнечу матеріалу.

Декоративна штукатурка в інтер'єрі квартири

ПВХ панелі — Швидкий і практичний спосіб обробки. Панелі мають такі якості як вологостійкість і невибагливість у догляді, тому їх так часто можна побачити в туалетах та ванних кімнатах. Але сьогодні існує декоративні панелі з імітацією дерева, каменю та інших фактур, які чудово прикрасять вітальню чи спальню.

ПВХ панелі у вітальні фото

Що з приводу статі?

Плитка — Відмінно підходить для ванної, її також можна укласти в кухні, передпокої або в підсобному приміщенні. Підлога покриття плиткою зносостійка, довговічна і його легко мити. З недоліків можна відзначити, що таке покриття є холодним, тому рекомендується підключити систему теплої підлоги.

Плитка для підлоги в інтер'єрі

Паркет — Один з найдорожчих методів обробки. Перевагою паркету є його художній вигляд і, звичайно ж, натуральність та екологічність. Така підлога потребує особливого догляду, оскільки дерево боїться вологи та перепадів температур.

Паркет у квартирі дизайн

Ламінат – сучасний та практичний спосіб обробки підлоги. Широкий вибір кольору та текстури допоможуть прикрасити та доповнити будь-який інтер’єр. Ламінат має довговічність, зносостійкість і вогнестійкість. До того ж таку підлогу з часом не потрібно фарбувати, ґрунтувати чи покривати лаком. Для догляду за ним Вам знадобиться лише волога ганчірка.

Ламінат у квартирі дизайн інтер'єру

Наливна підлога – покриття у вигляді стяжки на основі самовирівнювальної суміші. Така підлога має рівну та гладку поверхню. Відмінною рисою є можливість нанесення плівки, яка надає підлозі 3D ефекту.

Наливна підлога у квартирі фото

Лінолеум – один із найпопулярніших способів обробки підлоги. Матеріал здатний імітувати будь-яке покриття: дерево, плитка або камінь. З недоліків можна відзначити слабку стійкість до низьких температур, інакше лінолеум затвердіє та потріскається.

Кухонний лінолеум

Стеля

Пінополістирольна плитка — Швидкий і досить ефективний варіант декору, відмінно підходить для ремонту економ класу. Матеріал дуже простий у монтажі та не потребує особливого досвіду.

Плитка для стелі в інтер'єрі
Цілісні:

Гіпсокартон — Універсальний матеріал у плані створення багаторівневих стель з різними комбінаціями світильників. Більше того, така стеля приховує дефекти поверхні, проводку, вентиляцію тощо. Втрата у висоті становитиме мінімум 5 см.

Гіпсокартон на кухні фото в інтер'єрі

Натяжна стеля – є ідеально рівно натягнутим полотном, яке може бути глянцевим, матовим, сатиновим або текстильним. Високий естетичний вигляд та швидкий монтаж є головною особливістю натяжних стель.

Гарна натяжна стеля
Модульні:

Касетний — металевий підвісний каркас, як декоративні елементи якого виступають плити (так звані касети). Має такі якості як вологостійкість, довговічність і гігієнічність.

Касетна стеля в інтер'єрі квартири

Рейковий — за конструкцією схожий з касетним, також виготовляється з алюмінію або оцинкованої сталі. Легко миється, тому відмінно підходить для ванної та кухні.

Рейкова стеля у вітальні на фото

Гратчастий — Найчастіше застосовується в приміщеннях з великою площею, має суцільну комірчасту структуру. На відміну від рейкового та касетного відрізняється більш складним монтажем, оскільки всі елементи збираються вручну.

Гратчаста стеля у вітальні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *