Luxury HITS - серйозний крок назустріч Високому інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Luxury HITS — серйозний крок назустріч Високому інтер’єру


Luxury Hits.  Виставка високого інтер'єру

З 3 по 6 квітня 2012 року у МВЦ «Крокус Експо» відбулася міжнародна виставка Високого інтер’єру Luxury HITS (Luxury & High Interior Trade Show).


Вперше ця виставка дає унікальну можливість представити свою продукцію широкому колу потенційних партнерів – представників HoReCa преміум – класу девелоперам елітної нерухомості, архітекторам, дизайнерам інтер’єрів, поціновувачам ексклюзивних предметів інтер’єру. Luxury HITS допомагає визначити перспективні напрямки розвитку, знайти ділових партнерів та нових покупців.

До уваги гостей виставки були представлені ексклюзивні товари класу люкс. Адже ринок товарів для дому преміум-класу стрімко розвивається і щорічно з’являються елітні котеджні селища, готелі, ресторани, клуби, торгові центри із бутіками ексклюзивних марок. Зростає попит на дорогі якісні товари, вибір покупця дедалі більше визначається новими модними тенденціями найвищого класу. Також такий захід оцінили справжні поціновувачі ексклюзивних та унікальних предметів інтер’єру, яких на території нашої країни стає дедалі більше.

А знайомство з новими брендами, які раніше не представлені в Росії, викликало значний інтерес з боку представників оптових великих компаній, дистриб’юторів і корпоративних замовників, зацікавлених у новинках Високого інтер’єру.
Саме тут можна було зустріти неординарні екземпляри ексклюзивних меблів та предметів інтер’єру. Так на стенді британського бренду Andrew Martin були представлені як новинки, так і предмети декору і меблі, що давно стали культовими.

Luxury HITS - серйозний крок назустріч Високому інтер'єру

Luxury HITS - серйозний крок назустріч Високому інтер'єруLuxury HITS - серйозний крок назустріч Високому інтер'єру

Luxury HITS - серйозний крок назустріч Високому інтер'єруВ одному з інтерв’ю Мартін Уоллер, засновник бренду, зізнався: «Я віддаю перевагу мистецтву в будинку, а не в музеї…». Дизайнер живе з постійною оглядкою на минуле, але не виглядає старомодним. Чи не для цього тільки варто відвідувати подібні заходи, щоб напрями вашого світогляду щодо інтер’єру, можливо, відкрило б для себе нові стежки та нові перспективи?

Детального розгляду коштували і стенди із представниками освітлення преміум – класу. Так, на виставці була представлена ​​нова для Росії фабрика світильників Shimale Glass. Компанія Shimale Glass займається розробкою та сучасним модним дизайном унікальних виробів зі скла: ламп, світильників, люстр, а їхня продукція найчастіше може об’єктивно вразити уяву навіть людини знайомої з цим напрямком в інтер’єрі.

Luxury HITS - серйозний крок назустріч Високому інтер'єру

Luxury HITS - серйозний крок назустріч Високому інтер'єруДивовижної краси предмети декору зі скла сміливо могли претендувати на лідерів серед уваги жіночої половини відвідувачів, саме вони були представлені на стенді компанії Di Murano.

Luxury HITS - серйозний крок назустріч Високому інтер'єру

Luxury HITS - серйозний крок назустріч Високому інтер'єру

Скульптури, вази, прикраси — все виготовлено тільки вручну, і, звичайно ж, кожен виріб унікальний.

Сенсацією виставки серед любителів ультрасучасних рішень в інтер’єрах стала продукція Wovin Wall – запатентована модульна конструкція.

Luxury HITS - серйозний крок назустріч Високому інтер'єру

Система не має строгих розмірів і може бути бездоганно вписана в будь-який інтер’єр незалежно від його конфігурації та розмірів. Саме з його допомогою інтер’єру можна надати настільки вишукану унікальність, що дизайн приміщення буде з першого ж погляду удостоєний не тільки всіляких похвал, але й нагород серед справжніх цінителів Високого інтер’єру.
Завдяки своєму модульному характеру, настінні та стельові панелі Wovin Wall можуть бути оптимальним рішенням для інтер’єрів, схильних до частих оновлень (виставкові площі, торгові зали).
Запорукою такого успіху марки є чисті прямі лінії моделей з невеликими закругленнями – відмінна риса панелей стандартної форми Wovin Wall Standart. Переплітаючись між собою, вони максимально гармонійно створюють на стіні оригінальний неповторний візерунок.

Окрім цього виставка Luxury HITS порадувала відвідувачів різноманітністю яскравих презентацій та унікальних майстер-класів для професіоналів.
Так цікаві майстер-класи від архітекторів та дизайнерів викликали непідробний інтерес у своїх слухачів. Наприклад, французький декоратор Дельфіна Ефіра виступив з унікальним майстер-класом «Світ навколо столу: декор по-французьки», італійський архітектор П’єр Буснеллі розповів про мистецтво MIXDESIGN, а Ірина Вілльямс прочитала лекцію «Особливості дизайну інтер’єрів SPA».

Також не зайвими були майстер-класи для професіоналів-флористів: «Магія квітів та ароматів», організований Студією Перфетто та «Сучасне мистецтво в дизайні офісних та готельних приміщень», де організатором виступила Галерея «MUSIVUMGALLERY».

А запрошена зірка – відомий food дизайнер Том Вульф 5 квітня провів авторський майстер-клас від факультету «Менеджмент у ресторанному бізнесі та клубній індустрії» RMA та Cateringconsulting.ru. Також представникам ресторанного бізнесу були цікаві відвідування програми майстер-класів GINZASHOOL у рамках виставки високого інтер’єру Luxury HITS. Адже саме там провідні викладачі GINZASCHOOL поділилися з гостями open-класів досвідом створення та просування ресторану преміум-класу.

А естетичні уподобання відвідувачів виставки, звичайно ж, порадувала презентація фото-проекту «ArtReflections», у якому взяли участь відомі світські люди: Костянтин Крюков, Тетяна Лютаєва, Агнія Дітковскіте, Олександр Васильєв, Андрій Руденський, Катерина Волкова.

Наступна виставка Luxury HITS запланована на 21-23 березня 2013 року в місті Москва, Крокус Експо, і ми сподіваємося, вона також стане ще однією значущою та поворотною подією в галузі інтер’єрної індустрії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.