Магія білого в інтер'єрі.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Магія білого в інтер’єрі.


Магія білого в інтер'єрі.

Дуже важливим питанням, що має на увазі «дизайн інтер’єру», є візуалізація кольорової гами кімнати. На цьому етапі вирішуються всі питання, пов’язані з відтінками, кольорами та іншими подібними елементами.

Адже багато хто вже знайомий з тим, що від кольору стін, стелі та взагалі оточення в кімнаті дуже сильно залежить і коефіцієнт працездатності людини. Якщо кольори будуть тьмяні, холодні, то робота буде відповідною.

Найвпливовішим є білий колір. Саме він, а не червоний, коричневий чи зелений – ці кольори взагалі не бажано використовувати у робочих приміщеннях. Білий колір чудово підкреслює структуру дизайну інтер’єру, а також виділяє на тлі всієї кімнати певні об’єкти.

У чистому вигляді його можна помітити дуже рідко, тому що в повсякденному житті білий колір дуже вимогливий до себе, дуже швидко змінюється на «сірий», розумієте, про що йдеться? Адже без необхідного прибирання, Ваша біла підлога різко може стати чорною. Використання білого кольору дуже красиво буде вписуватися в кабінети, де часто проводяться ділові бесіди, в яких вирішуються важливі питання корпорацій. Якщо взяти до уваги відтінки, які можна поєднувати з білим, то для цього чудово підійде колір натурального дерева.

Дуже красиво виглядає, коли на поличці дерев’яної коричневої шафи стоїть об’ємна ваза, поряд з якою намальована у чорно-білих тонах картина. Також чудово буде виглядати і вся повсякденна гарнітура, яку можна красиво розставити на білому комоді, шафі, підставці або столі. Такою гарнітурою найчастіше є телевізор, вази, лампи, книги та інші предмети.

Можна також трішки «схитрувати», завдяки чому дизайн інтер’єру вашої квартири значно зміниться – для цього буде достатньо «огорнути» всі Ваші стільці, крісла, диван у спеціальні білі тканини. Цей метод значно заощадить і кошти, які можна витратити на покупку товару, і час — адже не варто нічого вибирати, все своє. Великі білі колони, підлога, надто стомлюють візуалізацію кімнати. Але можна внести деякі різноманітності — більше яскравого кольору, теплих тонів, завдяки яким кімната буде «радувати». Дуже красиво виглядатиме набір: сіра підлога, білі стіни, підвісна біла стеля, а в самій кімнаті – яскраві, красиві предмети, які будуть повністю виділятися завдяки білому відтінку.

Ось такий він – білий колір. Адже не дарма саме на нього завжди великий попит у клієнтів, саме білий смокінг завжди справляє більше ефекту, ніж чорний і так далі. Використання такого відтінку у себе в кімнаті, квартирі або на робочому місці, зробить приголомшливий ефект на оточуючих, а також позитивно позначиться на Вашій роботі, моральному задоволенні. Успіхів!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.