Супровід сайту
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Супровід сайту


Супровід сайту

Як не помилитись при виборі Web дизайнера

Сьогодні найголовнішою метою успішного розвитку будь-якого бізнесу є гарна реклама, вдало розкручений бренд, який виділить Вас з багатьох інших подібних послуг. На сайті з’явиться можливість детально розширити тему, розповісти про явні переваги роботи клієнтів саме з Вашою компанією. Ми можемо у цьому допомогти! Стрікаючі скрізь реклами з привабливими цінами під гаслом: «Виготовлення сайту, що продає, за 4 дні — 3 000 рублів тільки зараз і тільки для вас!» Також пропозиції орієнтовані на широкі маси людей, такий сайт буде мізерно виглядати, ні про яке зростання продажів, як часто обіцяють, говорити не доводиться.

Не можна спочатку вкластися, попрацювати, а потім кілька місяців нічого з ним не робити, сайт вимагають постійної уваги! Надалі такий дешевий сайт, що не відбувся, просувати буде вкрай складно. Потрапивши на такий прийом, Ви приречені на пошук нового серйозного фахівця, але всім відомо, що складніше доробляти за кимось, шукати і виправляти помилки попереднього дизайнера. Закінчиться тим, що цей сайт кидають і замовляють нормальний повноцінний сайт! Тут, відповідно численні пропозиції зробити сайт, що продає, за 5 000 рублів виявляться обдурюванням — «безкоштовним сиром».

Супровід сайтуМи хотіли б відкрити усі карти. Веб-дизайнер не зможе повноцінно просувати 10 — 15 сайтів (якщо, зрозуміло, це не фірма, де задіяний великий штат працівників). Розробник сайтів зможе щомісяця просувати від 4-5 сайтів. Із цього і складається вартість просування. Веб — дизайнери, які пропонують просування сайту за 3 000 рублів, або помруть з голоду, або просто обман!

Процес створення повноцінного сайту з основним наповненням займає від 15 до 30 днів (щоб людина, яка зайшла на сайт, під час його «будівництва», побачила всі основні напрямки організації, анімаційні розділи, контакти, карту з розташуванням тощо). Для того, щоб гідно і продуктивно просувати і супроводжувати сайт, потрібно грамотно писати для нього статті, необхідно вивчити безліч літератури, і бути завжди обізнаним з усіх тем сайту, який просуваєш. Відповідно на це йде багато часу, тому всі «швидкі» і «дешеві» варіанти — чистої води МІФ, що призведе до великих витрат, втратою часу і зруйнованих надій!

Ми пропонуємо Вам наші послуги зі створення та реального просування сайту!

Вартість створення та просування сайту

Ростов-на-Дону тел. 8(905)486-93-33 E-mail:

Наші роботи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *