Колірні палітри для кухні, які ніколи не вийдуть із моди
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Колірні палітри для кухні, які ніколи не вийдуть із моди


Створення інтер’єрного проекту потребує чималих сил, часу та, звичайно, фінансів. Тому так важливо не просто зробити все ідеально, але й так, щоби дизайн радував ще багато років. Крім чисто практичних нюансів, таких, як якість матеріалів, зручність планування або гарні меблі, важливо щоб колірна схема довго виглядала актуально.

Колір, як і всі елементи дизайну, може виходити з моди і виглядати не так цікаво, як ще кілька років тому. Вирішення проблеми полягає в тому, щоб спочатку підбирати відтінки, розуміючи цей нюанс.

Для інтер’єру кухні у дизайнерів є низка готових колірних схем, які гарантовано будуть актуальні завжди. Можете просто взяти одну з них, а решту деталей – стиль, світло, декор — виконати відповідно до свого смаку.

001_home-design.jpg

Першими у цьому списку є всі відтінки синього. Взагалі, синій по-справжньому унікальний колір, і не лише через свою красу та багатогранність. Цікава особливість його ще в тому, що з різних відтінків синього можна завжди зібрати модну палітру. Якісь окремі тони можуть бути більш менш актуальні, але «багаторівневий» варіант завжди виглядає відмінно. Використовуйте пару-трійку видів синього як базу, а згодом можете додати яскравіші акценти, наприклад, синьо-зелені або фіолетові.

002_home-design (2).jpg

Звичайно, жодна розмова про класику неможлива без згадки чорно-білої гами. Саме це поєднання підійде тим, хто хоче бути впевненим у актуальності свого інтер’єру буквально завжди. Ви можете знайти свої ідеальні пропорції, змінюючи кількість чорного та білого, проте фахівці не радять використовувати в інтер’єрі кухні занадто багато темного тону, оптимально – до двадцяти відсотків загального обсягу.

003_home-design (1).jpg

Якщо чорно-біла схема здається вам надмірно контрастною, просто додайте в неї відтінок натурального дерева. Світлий або середній тон буде в даному випадку ідеальним рішенням. Природний матеріал додасть м’якості, зробить інтер’єр більш затишним і привабливим.

004_home-design (3).jpg

Ще один дуже зручний вибір для кухні, яка ніколи не вийде з моди, — це оливковий тон. Складний, сіруватий, приглушений, він безумовно найцікавіший з лінійки зелених відтінків. Часто оливковий використовують як базу, доповнюючи її яскравими акцентами. Але якщо ви робите ставку на довговічність і вишуканість, то краще поєднувати цей колір з такими ж м’якими тонами, наприклад, з теплими металами або з натуральним деревом.

005_home-design (5).jpg

Білий колір як частина композиції, так і сам по собі – чудовий вибір для створення інтер’єрної палітри. Можливо, для роботи саме з кухнею білий недостатньо практичний, але якщо ви готуєте не так часто, то придивитися до цього кольору варто однозначно. Серед різноманіття відтінків можна підібрати той, що ідеально виглядатиме в умовах конкретної кімнати, адже на це впливають безліч факторів: обсяг приміщення, рівень світла і так далі.

006_home-design (4).jpg

Червоний ще одне класичне рішення і в інтер’єрі кухні цей непростий колір виглядає дуже добре. Якщо побоюєтеся, що палітра буде надто активною, вибирайте теплий і трохи приглушений відтінок червоного і використовуйте його локально, наприклад, лише для нижньої шафи.

007_home-design (6).jpg

Поєднання червоного, білого та синього давно зарекомендувало себе як один із символів інтер’єрної класики. Змінюючи пропорції та яскравість кольорів, можна створити як дуже активну, так і спокійну палітру.

008_home-design (8).jpg

У цьому проекті, наприклад, обсяг білого значно більший, ніж червоного та синього, а вони у свою чергу втілені у вигляді приглушених відтінків. Це робить інтер’єр легким, але не одноманітним.

009_home-design (7).jpg

Якщо ж ваші уподобання змінюються часто, але ви не хочете постійно робити ремонт у кухні, створіть базу з нейтральних тонів, в яку дуже зручно додавати модні відтінки у вигляді акцентів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *