Колір свіжої зелені - наймодніший у 2017 році.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Колір свіжої зелені — наймодніший у 2017 році.


Ви напевно чули про те, що Інститут Колір Pantone вибирає найактуальніший відтінок кожного наступного року. Як правило, це один або два кольори, проте на 2017 було позначено одразу 10 наймодніших кольорів! Серед них хотілося б виділити колір свіжої зелені, він, на думку фахівців, стане хітом наступного року.

Тенденції ніколи не з’являються на світ без достатніх на те підстав, кожен модний колір — це запит, потреба суспільства в тому характері чи особливостях навколишнього світу, яких зараз гостро не вистачає. Так, свіжий та соковитий зелений відтінок може символізувати початок нового життя, щось легке та світле, простоту та позитивний настрій, який нам усім такий важливий після дуже непростого 2016 року.

Зрозуміло, тенденції не можуть не торкнутися інтер’єрного дизайну, тому можна сміливо очікувати появи світло-зеленого кольору у великих обсягах на сторінках спеціалізованих журналів та каталогів. А поки що розглянемо, як найбільш виграшно використовувати відтінок свіжої зелені в рамках інтер’єру квартири чи будинку.

Колір свіжої зелені - наймодніший у 2017 році.

На відміну від попередників (кольором 2015 року був обраний складний теплий і темний червоний, а в 2016 – комбінація ніжних відтінків рожевого кварцу та дуже світлого блакитного) свіжий зелений колір легко вживати у будь-яких інтер’єрних експериментах. Цей колір виглядає більш зрозумілим і простим, він звичніший для більшості з нас.

Колір свіжої зелені - наймодніший в 2017 році.

Як відомо, зелений колір вибивають оптимісти, що вже говорити про таке зелене, в якому явно читаються теплі жовті нотки. Цей колір може гармонійно доповнити інтер’єр будь-якої кімнати, але першою на думку спадає дитяча, адже діти завжди з легкістю і радістю приймають найяскравіші відтінки.

Колір свіжої зелені - наймодніший у 2017 році.

Окрім іншого, подібний відтінок асоціюється з кольором лайма, а отже, несе заряд не лише позитиву, а й свіжості. Використання світлого та енергійного зеленого абсолютно доречно на кухні, тут можна навіть не обмежувати себе в обсягах цього дуже яскравого кольору.

Колір свіжої зелені - наймодніший у 2017 році.

Яскравий зелений — це ще й колір молодого листя, ось чому він, як і вся палітра зелених відтінків, дуже гарний у поєднанні з відтінками натуральної деревини. Така комбінація завжди виглядає сучасно, стильно та оригінально.

Колір свіжої зелені - наймодніший у 2017 році.

Ми звикли, що інтер’єри, виконані виключно в білому або світло-бежевому кольорі, виглядають органічно та сучасно. Однак, останні тенденції пропонують трохи розслабитися і дозволити собі хоча б один яскравий колірний акцент. Відтінок молодої зелені якнайкраще доповнить світлу палітру, допоможе уникнути монотонності та одноманітності в палітрі.

Колір свіжої зелені - наймодніший у 2017 році.

Колір свіжої зелені - наймодніший у 2017 році.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, що зелений буде доречний у вашому інтер’єрі або не хочете додавати його у великій кількості, почніть з малого. Для початку чудово підійдуть пари аксесуарів, наприклад, подушки, штори, статуетка або ваза.

Колір свіжої зелені - наймодніший у 2017 році.

Не бійтеся експериментувати із цим яскравим відтінком. Він лише на перший погляд здається таким помітним і дзвінким, насправді поєднувати світло-зелений з іншими кольорами досить легко. Цей колір дуже часто зустрічається в природі, а, значить, вам не потрібно щось вигадувати, а достатньо лише придивитися, з якими відтінками він найбільш добрий. Це можуть бути як сині, блакитні, так і червоні навіть дуже яскраві помаранчеві тони. Зрозуміло, зелений чудово уживається у парі з жовтим та коричневим.

Колір свіжої зелені - наймодніший в 2017 році.

Погляньте на це фарбування: ось лише кілька варіацій наймоднішого кольору наступного року. Як бачите, він може змінюватись і виглядати трохи більш стриманим, приглушеним або, навпаки, соковитим та помітним. У будь-якому випадку, підібрати ідеальний не складе труднощів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.