Канцелярська підставка для ручок, олівців та інших дрібниць
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Канцелярська підставка для ручок, олівців та інших дрібниць


Дивно, як багато корисних предметів можна створити своїми руками із підсобних матеріалів для надання інтер’єру закінченого вигляду! Підвищений інтерес у сучасних дизайнерів викликають дари природи – дерево, шкіра, каміння та метал. Вироби з цих натуральних матеріалів мають особливу цінність завдяки своєму первозданному вигляду та чудовим якостям.

Оригінальний аксесуар, виготовлення якого ми сьогодні займемося, стане чудовим доповненням будь-якого інтер’єру, а також чудовим сюрпризом для близьких людей. Нам належить створити оригінальну підставку для канцелярських предметів. Як основний компонент для її виготовлення буде використаний дерев’яний брусок. Чому вирішено віддати перевагу саме дереву? Все дуже просто: крім загальновідомих корисних якостей, цей поширений природний матеріал має дуже цікаві властивості.

Підставка з дерев'яного бруску

Небагато цікавої інформації

Здавна вважалося, що дерева символізують нескінченність буття. У деяких давніх цивілізаціях їм приписувалися особливі магічні якості. Деревам завжди поклонялися і нерідко сподівалися на їхній захист. Широкого поширення набули різні магічні предмети, виготовлені з певних порід дерева. Деревні обереги та талісмани використовуються і зараз. Вироби з дерева сприяють розвитку в людини вже наявних здібностей і посилюють якості, необхідних досягнення успіху у житті. Слід пам’ятати, що навіть звичайний корінець, гілочка або дерев’яний брусок можуть виконати функцію магічного аксесуара. Предмети, виготовлені з таких дарів природи, здатні викликати позитивні емоції та приплив енергії.

При створенні підставки, призначеної для зберігання канцелярського приладдя, крім дерев’яного бруска потрібного розміру, нам знадобляться наступні інструменти та матеріали:

  1. дриль із свердлами різного діаметра;
  2. шліфувальний блок або наждачний папір;
  3. олівець;
  4. фарба в балончику з розпилювачем.
Інструменти для виготовлення підставки

Процес виготовлення дерев’яної підставки відбувається у кілька етапів.

Основні етапи роботи

1. Спершу слід вирізати брусок потрібного розміру. Габарити підставки для канцелярських дрібниць залежатимуть передусім від величини початкової заготівлі. Можна скористатися як товстим бруском, так і невеликим шматком дерева – все залежить від ваших уподобань та основної ідеї.

2. Відрізавши дерев’яну деталь заданого розміру, за допомогою дриля слід зробити в ній кілька отворів різного діаметра. Перед свердлінням рекомендується окреслити олівцем місця майбутніх заглиблень. Великі отвори підійдуть для зберігання ножиць та маркерів, заглиблення невеликого розміру будуть корисні при розміщенні олівців та ручок. Ми вирішили висвердлити два ряди поглиблень різної величини – по три штуки у кожному ряді. Отвори для канцелярських дрібниць мають бути достатньо глибокими, щоб предмети не вивалювалися.

Просвердлювання отворів

3. Після того, як усі заплановані заглиблення в підставці просвердлені, слід обробити дерев’яний брусок за допомогою шліфувального блоку або шматка наждакового паперу.

Обробка підставки під олівці

4. Надати готовому виробу закінченого вигляду можна, скориставшись фарбою в балончику з розпилювачем. Для декорування підставки під канцелярське приладдя було обрано природний золотистий відтінок. Однак ви можете використовувати яскравішу фарбу або навіть звичайний безбарвний лак. Якщо потрібно пофарбувати окремі зони дерев’яного бруска, то знадобиться малярна стрічка. Цей матеріал допоможе прикрити області, які не підлягають фарбуванню.

Фарбування декоративної підставки
Декоративна підставка для канцелярських дрібниць

Необхідно дочекатися, поки вся нанесена фарба ґрунтовно висохне, і можна приступати до найприємнішого та творчого процесу – наповнення готової конструкції канцелярськими дрібницями. А місце для такого чудового та стильного органайзера, виготовленого своїми руками, на вашому робочому столі неодмінно знайдеться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *