Шпалери в інтер'єрі спальної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Шпалери в інтер’єрі спальної кімнати


Спальня – це місце, де більшість людей проводить третину всього свого часу. У ній засинають та прокидаються. Саме тому важливо створити в цій кімнаті обстановку, що сприяє відпочинку.

Спальня у золоті

Чому при виборі матеріалу для декоративного оздоблення стін спальні вибір падає саме на шпалери? Тому що це та кімната, яку найменше хочеться нагромаджувати непотрібними декоративними елементами, такими як картини, панно та інші предмети, які візуально захаращуватимуть простір. Адже чим більше в ній вільного простору, тим відчутніша присутність повітря, яке так необхідне під час сну.

Темні меблі у спальні

З огляду на те, що при обстановці спальні використовується мінімум декоративних предметів, завершеність образу цієї кімнати можна досягти при правильному виборі шпалер.

Шпалери з ялинками

Шпалери допоможуть підтримати вибраний стиль та напрямок у дизайні, нададуть кімнаті своєрідний шарм.

Дзеркало у спальні

Одне з основних правил при їх виборі – врахувати поєднання вигляду стін із загальною обстановкою у кімнаті. Важливо врахувати як колірні, і фактурні поєднання. Так, якщо мешканці спальні віддають перевагу шовковій постільній білизні та шторам, недоречними будуть шпалери, що імітують грубі фактури.

Перламутрові шпалери

Також потрібно уважно поставитись і до вибору самого малюнка. Якщо будуть обрані шпалери з орнаментом, то замовляючи штори, потрібно буде віддати перевагу тканинам без зображень.

Однотонні штори

Якщо шпалери без орнаменту, але в кімнаті планується розмістити один-два предмети з яскраво вираженим малюнком, які цілком можуть стати акцентом приміщення, то і в цьому випадку краще вибирати штори без зображень.

Темні штори

Інтер’єр у спокійних тонах

При всій різноманітності шпалер для спальні, більшість людей віддає перевагу спокійним тонам. Оскільки саме вони здатні створити утихомирюючу обстановку, спрямовану на створення релаксуючого настрою.

Біла спальня

Оформляючи кімнату, призначену для сну, можна відкинути правило, яким у темних тонах обробляють приміщення, розташовані на сонячній стороні.

Світла спальня

Необхідного рівня затінювання завжди можна досягти, застосувавши щільні, світлонепроникні штори.

Щільні штори

А нестачу сонячного світла можна компенсувати за допомогою додаткових джерел штучного світла.

Деревця на шпалерах

Інтер’єр спальні, виготовлений у світлих тонах, можна назвати універсальним. Оскільки він успішно зможе поєднуватися з усіма відтінками меблів та текстилю.

Світло-сірі шпалери

Контрастний інтер’єр

Любителі контрастних інтер’єрів також зможуть знайти потрібні шпалери для спальні. Контрастність кімнати передбачає певну динаміку приміщення, що саме собою виключає умиротворення.

Чорно-біла спальня

Такі рішення властиві людям, які прагнуть кожну мить свого життя наповнити яскравими фарбами, які шукають натхнення у кожному квадратному сантиметрі свого простору.

Лілова спальня

При створенні контрастного інтер’єру спальні дуже важливо відчувати ту межу, за якою вишуканий, наповнений фарбами інтер’єр не стане змішуванням несумісних відтінків.

Яскраві фарби

Оформивши кімнату контрастними шпалерами, не варто намагатися зробити її ще яскравішою, застосовуючи всі кольори веселки для штор, покривал і подушок. Адже надмірна їхня присутність у кімнаті може стати джерелом подразнення нервової системи, що може спричинити розлад сну.

Інтер’єр із родзинкою

Для тих, кому інтер’єр спальні в спокійних тонах може здатися трохи тьмяним і без яскравості, а контрастний — надмірно експресивним, можна знайти золоту середину.

Зелена стіна

Для цього достатньо буде обробити одну зі стін кімнати яскравішими шпалерами, які виділятимуться на загальному тлі.

Стіна-акцент

Також для цього можна використовувати і фотошпалери, виробники яких пропонують величезний асортимент зображень на будь-який смак.

Шпалери-книги

Такий елемент може стати своєрідною родзинкою, що надає особливої ​​виразності кімнаті.

Крісло у спальні

Найчастіше застосовують цей хід для оформлення стіни за узголів’ям ліжка. Людині, що відпочиває на ліжку, така стіна не буде впадати в очі, відповідно, не заважатиме налаштовуватися на сон.

Стіна за узголів'ям

Комбінуємо шпалери для спальні

Компанії, що випускають шпалери, стежать за тенденціями розвитку у сфері дизайну. І, оскільки в оформленні кімнат вже не перший рік спостерігається затребуваність комбінованого оздоблення стін, у багатьох виробників можна зустріти партії, призначені для цих цілей.

Спальня з комбінованими шпалерами

Спеціально для цього роблять шпалери з однакового матеріалу та однієї фактури, але з різними зображеннями. Найчастіше одні з них бувають і без малюнків, щоб не перебивати вигляд інших шпалер тієї ж серії.

Комбіновані шпалери

При оформленні кімнати в такий спосіб, більш яскравою стіна робиться також за узголів’ям ліжка.

Світла спальня

Шпалери зі стовбурами дерев

Шпалери для дитячої спальні

Вибирати шпалери для дитячої кімнати слід таким чином, щоб дитина, яка перебуває в ній без зусиль, змогла налаштуватися на сон.

Дитячі шпалери

Надмірно яскраві малюнки можуть відвернути маленьку людину від спокійного відпочинку. Яскраві принти можна допустити, але бажано, щоб вони при цьому знаходилися поза зоною видимості малюка, що засинає (за узголів’ям ліжка). Інакше, якщо сон буде заміщений на розгляд пелюсток на квітах або казкових героїв – це може спричинити недосипання та погіршення самопочуття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *