Бюджетні рішення для оновлення інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Бюджетні рішення для оновлення інтер’єру


Бюджетні рішення для оновлення інтер'єру

Давно живете без ремонту у звичному інтер’єрі? Вам захотілося освіжити його? Або може бути ви тільки що переїхали в орендоване житло і про перепланування квартири не йдеться? Ваша мета – бюджетне вирішення інтер’єрного питання? Що ж, застосуємо уяву і все вийде!

Варіант перший – зміна точки фокусу. Можна просто переосмислити розташування ваших картин, розмістивши їх якось інакше або просто оновивши експозицію. Створіть, наприклад, декоративну панель – можна користуватися шматками шпалер з різним великим принтом. При цьому вам немає необхідності робити панель величезною, достатньо лише потрапити в ту саму точку фокусу. Нехай створена вами панель буде першим, на що падає погляд людини, що входить в кімнату. Радимо розмістити вашу картину більшою. Оскільки йдеться про бюджетні рішення, то можна порекомендувати великоформатне фото або колекційний постер, обрамлений красивою рамкою. Припустимо, що ключовою деталлю інтер’єру раніше була якась річ – сміливо змінюйте її. Придбати, наприклад, нове цікаве крісло буде дешевшим, ніж оновити всі меблі. Тут необхідно включити уяву: адже іноді досить змінити предмети обстановки в кімнатах, щоб досягти бажаного ефекту.

Варіант другий – гра кольору. Фарба – сьогодні це доступний і простий інструмент, що допомагає внести істотні корективи в інтер’єр квартири. Не бійтеся експериментів. Як один із варіантів вирішення – створення драматичного розмаїття. Це можна зробити, пофарбувавши стіни в темніший або насиченіший тон, ніж звичайний, до якого ви вже давно звикли. Це рішення особливо добре застосовується для спальні. Можна також додати контраст у звичну колірну гаму. Навіть помірне внесення яскравого кольору (на одну стіну або кут) здатне освіжити та змінити інтер’єр дуже помітно.

Варіант третій – освітлення. На сприйняття інтер’єру помітно впливають умови висвітлення приміщення. Напівзатемнена кімната грунтовно перетвориться, якщо в неї впустити більше світла. Грамотно розставлене місцеве освітлення виділить потрібні акценти та оновить інтер’єр.

Варіант четвертий – килими, ковдри. Ця деталь декорування легко піддається зміні, але пам’ятайте, що вона може суттєво вплинути на ваше сприйняття інтер’єру загалом.

Підсумковий варіант — найголовніший — уяву. Пам’ятайте, що ваш дім, ви в ньому живете. Подумайте, що можна зробити зручніше, що переосмислити у ньому. Але при цьому не думайте мимохіть, думайте ґрунтовно. Проведіть ревізію базових речей. Може вам не зручно на кухні або у ванній кімнаті? Може давно настав час поміняти матрац на ліжку? Може якийсь елемент інтер’єру є формальністю, і давно час його позбутися? Адже іноді досить змінити якусь дрібницю, і жити стає набагато комфортнішим та приємнішим. Пам’ятайте, що не обов’язково оплачувати повну вартість ремонту та одягущоб інтер’єр виглядав гідним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.