Як зробити простий інтер'єр спальні ідеальним
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як зробити простий інтер’єр спальні ідеальним


Суперечки про те, як має виглядати ідеальний інтер’єр існують, напевно, рівно стільки, скільки існує сам інтер’єр. В цілому, це, звичайно, справа смаку, але все ж таки можна виділити якийсь середній зразок гарного і гармонійного декору житлового простору. Цікавий результат дали дослідження на цю тему: виявилося, що найбільш комфортним та привабливим більшості з нас здається простий інтер’єр, без різноманітності декоративних деталей та складносурядних елементів.

Однак, іронія полягає саме в тому, що створити простий інтер’єр зазвичай набагато складніше, ніж складний, креативний, наповнений.

001.jpg

Особливо яскраво це можна побачити на прикладі облаштування спальні, адже в цьому приміщенні завжди повинен бути один дуже великий предмет меблів — ліжко. Після того, як ліжко зайняло своє місце в спальні, нерідко виходить так, що для решти просто не залишається вільного простору. Професійні дизайнери знають, як спланувати спальню з нуля або облаштувати вже готовий проект таким чином, щоб інтер’єр не втрачав своєї вишуканої лаконічності, але виглядав більш цікаво і стильно. Для цього є низка простих прийомів.

002.jpg

Одна з перших речей, про яку варто замислитись ще на етапі планування майбутнього проекту – план переміщень по кімнаті. Про це дійсно мало хто пам’ятає, але якщо ви подивитеся на те, як розташовуються великі предмети меблів у номерах дорогих готелів, то зауважте, що є певна закономірність. У спальні має бути легко переміщатися з однієї точки в іншу, як саме – залежить від того, чи є вбиральня та ванна, що примикають до кімнати, а також від площі приміщення та ваших особистих уподобань. Заздалегідь продумайте, як розставити меблі, щоб вранці та ввечері було зручно йти від ліжка у ванну або до шафи, де краще поставити крісло і чи туалетний столик не заважатиме проходу.

004.jpg

Ще один прийом, підглянутий у дизайнерів готельних номерів: зробіть вид із вікна головною окрасою вашої спальні. На жаль, далеко не завжди цей прийом можна втілити в життя, але якщо з вікна вашої спальні відкривається хоча б якась перспектива, неодмінно використовуйте її як акцент.

006.jpg

Наступний прийом буде актуальним для тих, хто живе у приватному будинку або в таун-хаусі на першому поверсі або має власну терасу. Зробіть цю зону частиною вашої спальні, для чого просто необхідно замінити звичайне вікно французькими дверима. Спальня відразу отримає більше природного світла, а значить виглядатиме більш об’ємною та затишною.

007.jpg

Зробіть декорування об’ємним. Цей простий на перший погляд прийом допоможе вивести інтер’єр на новий рівень. При складанні плану ми часто мислимо в одній площині, що добре можна показати на прикладі стіни за узголів’ям ліжка. Розуміючи, що хочемо якось прикрасити цю зону, ми зазвичай продумуємо, якого кольору шпалери там добре виглядатиму або які бра можна прикріпити до стіни. Але набагато цікавіше виглядатимуть предмети, трохи віддалені від стіни, наприклад підвісні світильники, які можуть стати чудовою заміною звичним бра.

008.jpg

Як би банально не прозвучала наступна порада, вона все ще залишається одним з найефективніших способів зробити будь-який інтер’єр на порядок кращим. Додайте світла, не лише штучного, а й денного. Якщо є можливість облаштувати спальню в кімнаті з двома вікнами, обов’язково скористайтеся нею, адже велика кількість сонячного світла приховує будь-які можливі недоліки приміщення і робить навіть дуже простий декор дивовижно красивим і затишним.

009.jpg

Зрештою, не поспішайте. Хороший інтер’єр можна створити швидко, а ось ідеальний повинен народжуватися поступово, крок за кроком доповнюючись і обростаючи правильними деталями. Тому не варто засмучуватися, якщо ваша спальня поки що не виглядає як досконалість, просто зробіть хорошу базу і дайте собі час на вдумливе доопрацювання створеного.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *