Готові палітри для декору дитячої кімнати.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Готові палітри для декору дитячої кімнати.


Усі знають, що палітра є надзвичайно важливим елементом інтер’єру, але саме у контексті декору дитячої кімнати це питання стає найактуальнішим. Психологи давно довели, що колір робить на нас пряму дію, може заспокоювати або розбурхувати нервову систему, покращувати настрій і навіть підвищувати апетит. Зрозуміло, всі тонкощі впливу кольору дуже важливо враховувати при складанні палітри для дитячої, але не менш значуще питання виховання смаку малюка.

Все, що оточує людину в перші роки життя, має виховувати у ньому прагнення краси та гармонії. Як правило, при створенні колірної композиції для дитячої ми обмежуємося стандартними варіантами: рожеве — для дівчаток, блакитне — для хлопчиків. Це дуже звичне, вже класичне рішення, але що вибрати, якщо побиті формули вам не до вподоби? І як у такому разі вирішити питання оформлення інтер’єру для двох різностатевих малюків? На допомогу прийдуть готові колірні схеми, які дизайнери часто використовують у своїх проектах. Вони цілком універсальні та відмінно підходять для дитячої.

001.jpg

Існує універсальний принцип створення гармонійної палітри для інтер’єру дитячої кімнати: спочатку необхідно вибрати базовий колір. Як правило, це нейтральний м’який відтінок, наприклад, бежевий або сірий; він буде використаний у найбільшому обсязі. Далі до нього підбираються деталі додаткових кольорів, і тут вже можна покластися на смак дитини або ваш особистий.

002.jpg(до фото 2):

Чорно-біла палітра, можливо, останнє, про що ви подумаєте у разі пошуку квітів для дитячої. Але не варто списувати це класичне рішення з рахунків, адже саме монохромна гама може бути ідеальною базою для введення в інтер’єр найяскравіших відтінків.

003.jpg

Поєднання помаранчевого та коричневого кольорів – це справжня квінтесенція позитиву та веселощів! Ці кольори точно припадуть до смаку вашим дітям, не забувайте тільки про те, що дана пара сама по собі дуже яскрава, а значить, її краще поєднувати з нейтральними тонами.

004.jpg

До помаранчевого також добре підходять акценти м’яких зелених відтінків. Виходить чудова палітра для малюків обох статей.

005.jpg

Не менш приваблива, у тому числі і для дітей, комбінація бірюзового та жовтого кольорів. Таке поєднання виглядає свіжо і м’яко, особливо якщо обидва кольори трохи приглушені.

006.jpg

Цікаво, що на тлі бірюзового і жовтого дуже непогано виглядають навіть насичені кольори, такі, наприклад, як червоний або синій.

007.jpg

Глибокий синій і фіолетовий — дуже несподіване поєднання, але ще ефектніше. Ця комбінація буде ще гарнішою, якщо доповнити її білим кольором, краще у великому обсязі.

008.jpg

Так само працює і комбінація червоного з синім. Ця пара виглядає дуже традиційно і навіть елегантно, що анітрохи не заважає їй чудово доповнити інтер’єр дитячої.

009.jpg

Погляньте, зовсім інакше, але не менш привабливо, виглядає варіант з тими ж, але приглушеними відтінками. Блакитний і м’який червоний може бути втілений у різних фактурах, текстилі та меблів, склі та навіть найменших аксесуарах.

010.jpg

Поєднувати всі кольори веселки в рамках палітри одного інтер’єру можна не так вже й часто, дитяча кімната в даному випадку — чудовий привід не обмежувати фантазію. Як втілити цю ідею у життя? Простіше простого: достатньо створити правильну, тобто максимально нейтральну базу, а далі – творіть разом із дітьми та створюйте найяскравіші поєднання.

011.jpg

Можна обмежитися одним предметом в інтер’єрі.

012.jpg

А можна віддатись творчому польоту повністю!

013.jpg

І, нарешті, найспокійніша і м’яка з усіх можливих комбінацій – гармонія сірого та білого кольорів.

014.jpg

Ця гама дає дивовижний, немов обволікаючий ефект, який створює максимальний комфорт та затишок у дитячій кімнаті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.