Як використовувати темно-синій колір в інтер'єрі вітальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як використовувати темно-синій колір в інтер’єрі вітальні


Якщо говорити про відтінки, що найчастіше використовуються в інтер’єрі, на першому місці і з великою перевагою виявляться нейтральні, світлі тони. Вони здаються простими та зрозумілими, з ними легко працювати і можна не боятися комбінувати із яскравими відтінками. А ось глибокі і темні кольори частіше оминають, побоюючись, що вони зроблять інтер’єр похмурим і навіть незатишним.

Але варто поглянути хоча б на кілька проектів професійних декораторів, щоб переконатися: навіть найтемніші відтінки можуть виглядати стильно, вишукано та гармонійно у декорі будь-якого простору. Так, наприклад, темні варіації синього кольору взагалі вважаються одними з кращих у всій палітрі, найбільш підходящими для обробки та декору житлового простору.

Темно-синій виглядає неймовірно благородно, стильно і дуже добре доповнює багато стильових рішень. Якщо ви сумніваєтеся щодо використання подібного тону в спальні чи кухні, то спробуйте додати його в інтер’єр вітальні, адже тут він розкривається дуже виграшно, а варіантів використання просто маса.

001.jpg

Колірна палітра цієї вітальні здається дуже спокійною і навіть стриманою, але насправді тут використано відразу кілька цікавих рішень. Так, основою всього став дуже глибокий і складний синій колір, використаний для декору стін. Такий великий обсяг темного тону має бути чимось урівноваженим, і для цієї мети дизайнерка вводить коричневий у вигляді натурального дерева, а також дуже світлий сірий тон. Таке поєднання можна сміливо брати на замітку та використовувати як готову схему для створення сучасного, розкішного та стильного інтер’єру. А якщо хочеться доповнити все це яскравим акцентом, зверніть увагу на гірчичний відтінок, який на відміну від інших жовтих тонів, не відволікатиме на себе увагу, але все ж таки зробить загальну картинку цікавішою.

002.jpg

Ви, напевно, помічали, що у багатьох картинних галереях стіни пофарбовані темним кольором. Зрозуміло, зроблено це не просто так, адже саме на тлі темного найбільш яскраво і повно розкривається краса арт-об’єктів. Цю властивість можна використовувати і при обробці житлових просторів, особливо якщо у вас є картини або фотографії, які ви хотіли б виставити в максимально вигідному світлі і зробити ключовим акцентом. Темно-синій ідеальний для робіт, у яких багато яскраво-червоного та насиченого жовтого.

003.jpg

Ще одна цікава особливість будь-якого темного тону, у тому числі синього, полягає в тому, що він дає змогу візуально змінювати обсяги. Цей прийом найяскравіше видно, коли в синій забарвлена ​​велика площа, як, наприклад, у цій вітальні. Тут у глибокий синій пофарбовані не лише стіна, а й плінтус, і навіть камін.

004.jpg

Завдяки тому, що решта стін, підлога і стеля мають світле оздоблення, інтер’єр не виглядає похмуро. Проте такий великий темно-синій акцент виглядає неймовірно ефектно!

005.jpg

Найбільш легко застосовний варіант використання темно-синього кольору – комбінування його зі світлим деревом та світлим сірим. Подібна композиція чудово впишеться в модний сьогодні скандинавський стиль, а можливість варіювати пропорції відтінків дозволяє знайти відповідну саме вам гаму. Синій дає глибину і родзинку, а велика кількість світлого тону робить подібну гамму придатною для кімнат з будь-яким рівнем природного світла.

006.jpg

Якщо ви готові до сміливіших і яскравіших експериментів, то розгляньте вже готові ідеї декору стін з використанням синього та контрастного візерунка на ньому. Щось подібне легко знайти в колекціях сучасних шпалер або при великому бажанні зробити на замовлення за вашим ескізом. Темно-синій може служити чудовою базою для цікавих малюнків і принтів, виконаних у найяскравіших відтінках.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *