Як використовувати в інтер'єрі приглушені жовті відтінки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як використовувати в інтер’єрі приглушені жовті відтінки


Жовтий колір є одним з найбільш приємних та радісних у всій палітрі, він міцно асоціюється із сонячним світлом, теплом та затишком. Ось чому його так люблять дизайнери і намагаються додати в інтер’єри квартир північних широт, щоб хоч якось заповнити нестачу природного світла.

Втім, не все так просто і насичений жовтий, на жаль, не завжди підходить у плані сполучності, а також може здатися комусь дуже активним або яскравим. У такому разі є чудовий вихід – придивитися до приглушених варіацій жовтого кольору. Є цілий ряд подібних відтінків, але найпопулярнішим у ньому є гірчичний. Якщо розглядати його як приклад, то стане очевидно, що гірчичний неймовірно практичний, адже він є якоюсь сумішшю жовтого і бежево-коричневого, що не може не робити його зручним у використанні і приємним оку.

001.jpg

Ще одна складність роботи з яскравими жовтими відтінками полягає в тому, що вони часто виглядають не дуже натурально, що не дає комбінувати їх з природною палітрою. Приглушені, гірчичні жовті цього недоліку позбавлені, вони ідеально підходять поєднання з коричневими, бежевими, сірими і будь-якими іншими «натуральними» тонами. Це може бути чудовою ідеєю, особливо якщо ви хочете створити інтер’єр у дуже модному сьогодні еко-стилі або в стилі рустик. Додайте контрасту за допомогою текстур, більше дерева або каменю, а жовтий нехай буде м’яким акцентом.

002.jpg

Робота з приглушеними жовтими дозволяє втілювати в життя і сміливіші ідеї, при цьому, можна не боятися отримати в результаті щось, що не підходить для життя. Так, наприклад, охристі і гірчичні тони хороші навіть у великому обсязі і не будуть нав’язливо виглядати, навіть якщо ви пофарбуєте в них один з великих предметів меблів.

003.jpg

Ще один цікавий прийом, який дозволить створити відчуття теплоти та гармонії навіть у дуже лаконічно оформленому інтер’єрі. Поєднуйте приглушений жовтий із золотими елементами, ці кольори підсилюють один одного, створюють єдину композицію, але точно не перевантажуватимуть декор.

004.jpg

Всі знають, що будь-який жовтий колір неймовірно хороший у парі з чистим білим, але зазвичай чомусь для подібної палітри вибирають дуже яскраві холодні варіації жовтого. Погляньте, наскільки красиво поєднується приглушений і теплий жовтий з холодним білим відтінком. Разом вони створюють неймовірно гармонійну, стриману, але дуже теплу палітру, яка ідеально підійде для будь-якого приміщення. Завдяки теплому підтону такий жовтий пом’якшує деяку холодність білого кольору, що особливо важливо при роботі з сучасними і дуже лаконічними інтер’єрами.

005.jpg

Гірчичний відтінок також дуже добре доповнить інтер’єр дитячої кімнати, адже в даному контексті він виступає як розумна альтернатива яскравим відтінкам, які так часто використовують при декоруванні цього простору.

006.jpg

Поєднання жовтого з сірим є ідеальним рішенням навіть у випадках, коли будь-які інші кольори виглядали б недоречно. Весь секрет у балансі: ґрунтовний і спокійний сірий відіграє роль бази, а приглушений жовтий не тільки дуже красиво розкривається на тлі сірого, але також врівноважує його, робить інтер’єр теплішим і привабливим. До речі, це поєднання дуже добре виглядає навіть у тих приміщеннях, в яких не вистачає природного світла.

007.jpg

В інтер’єрі цієї вітальні зони використаний світліший і насиченіший тон, але він все ще не надто яскравий, що робить його дуже зручним у використанні. Такі кольори хороші як акценти, невеликі вкраплення, які з’являються тут і там і відразу пожвавлюють будь-яку палітру. Як показує саме цей приклад, достатньо навіть кількох таких елементів, щоб гамма, що складається з сірих, білих і бежевих кольорів, по-справжньому заграла.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *