Як використовувати темно-синій колір в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як використовувати темно-синій колір в інтер’єрі


Темно-синій відтінок став одним із найпопулярніших в останньому сезоні, і все говорить про те, що він лише набиратиме популярність. Цей глибокий, складний, навіть загадковий колір дизайнери полюбили давно, в першу чергу, за його універсальність, а також за незвичайний, благородний шик. Багато хто сьогодні стверджує, що темно-синій – це новий чорний. Темно-синій, як і чорний, надає будь-якій палітрі особливу елегантність та вишуканість.

Він чудово поєднується з будь-якими нейтральними відтінками, більше того, саме синій може бути гармонійно вписаний навіть у ту палітру, яку чорний просто зіпсує. Нерідко, глибокий синій відтінок стає єдиним правильним рішенням, наприклад, коли потрібно розставити акценти, підкреслити геометрію або доповнити палітру темним кольором.

001.jpg

При роботі з будь-яким темним кольором завжди варто пам’ятати одне просте правило: треба починати з дрібниць. Якщо ви поки не можете зрозуміти, чи підходить темно-синій вашому інтер’єру і чи комфортно вам буде в такій гамі, почніть із покупки невеликого аксесуара, наприклад декоративної подушки.

002.jpg

В інтер’єри, наповнені світлом і великою кількістю білого кольору, можна додати більшу кількість темного відтінку. Синій неймовірно хороший саме в парі з білим, такі акценти точно не залишаться непоміченими.

003.jpg

Що стосується інтер’єру спальні, то синій тут кращий, ніж чорний. Навіть темний відтінок синього виглядатиме м’якше і приємніше, ніж глухий і трохи похмурий чорний.

004.jpg

В інтер’єрі цієї ванної кімнати саме лаконічна, пофарбована в глибокий синій колір шафка стала головним акцентом. Такий відтінок чудово поєднується не тільки з білим, але і кольором темного дерева.

005.jpg

Будь-яка деревина темних порід у поєднанні з глибоким синім виглядає особливо вишукано та стильно. Цей прийом дизайнери часто використовують для оформлення як заміських будинків, так і міських квартир.

006.jpg

Якщо глибокий синій виправдав ваші очікування та зміг вдало доповнити інтер’єр, можна подумати про об’ємніше його використання. Наступним кроком може стати оформлення в цей колір більших предметів, наприклад шафи або столу. Погляньте на колірну палітру цієї кімнати: досить сміливим кроком можна вважати використання відразу двох предметів темно-синього кольору разом із досить насиченим ліловим. Ці відтінки мають холодний підтон, тому гармонійно виглядають поруч, крім того, вдало підібрана база – поєднання бежевого та м’якого коричневого.

007.jpg

Такий темний колір завжди вимагає великої кількості світлих відтінків навколо, тільки так ви уникнете ризику зробити інтер’єр похмурим або незатишним.

008.jpg

Темно-синій, як і майже будь-який синій, напрочуд добре поєднується з усіма кольорами палітри. Але особливо яскраво його красу підкреслюють елементи декору з металу теплих відтінків, із сяючим фінішем.

009.jpg

Темно-синій колір чудово підходить для інтер’єрів у сучасному, мінімалістичному стилі. Як правило, такі напрями виключають використання надто яскравих, активних відтінків, і для того, щоб уникнути одноманітності та безликості, варто ввести хоча б один багатий, складний колір.

010.jpg

Оформлення стіни в такий темний відтінок може здатися надто сміливим кроком, проте за деяких обставин такий хід цілком виправданий. У цьому інтер’єрі, темно-синій послужив ідеальним фоном для демонстрації меблевої групи білого кольору, а також лаконічного та стильного каміна.

011.jpg

Навіть в інтер’єрі спальні велика кількість синього може виглядати доречно, він створить спокійну і розслаблюючу палітру.

012.jpg

Зрозуміло, темно-синій відтінок підходить не тільки для оформлення інтер’єрів, але також для створення красивих та благородних екстер’єрів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *