Тераса в міській квартирі - оазис гармонії, комфорту та повного релаксу.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Тераса в міській квартирі — оазис гармонії, комфорту та повного релаксу.


Тераса.  Як вибрати квартиру з правильною терасою, а потім облаштувати її

У зв’язку з тим, що більшість наших міських квартир знаходиться в середній смузі Росії, то квартира з терасою є дивиною, якщо не сказати більше — величезну рідкість. Але, як, правильно вибрати таку терасу, якщо надається така можливість? На що слід звернути увагу, а на що можна заплющити очі? І як грамотніше обладнати терасу, щоб вона була максимально функціональна, а не просто простоювала в квартирі як зайва житлова площа на відкритому повітрі.

Почнемо з того, що інтер’єр тераси повинен у будь-якому випадку примикати до суміжного приміщення, з якого безпосередньо здійснюється вихід. І в залежності від призначення цього приміщення часто визначається і призначення тераси. Тобто якщо сонячна тераса примикає до дитячої кімнати, то логічно буде на її площі облаштувати дитячий майданчик для ігор, міні басейн і тент від сонця. А якщо ж тераса є продовженням вітальні, але великий обідній слон на ній, мангал і безліч місць для прийому гостей, не важливо це шезлонги, або просто плетені стільці, будуть дуже доречні.
Також останнім часом поширене примикання тераси до робочого кабінету або майстерні. Якщо ви творча людина, і ваша діяльність пов’язана з будь-яким родом занять, що припускає особистий простір і хвилини для роздумів, то тераса саме те місце, де це можна зробити з повною усамітненням та комфортом. Ну, і найбільш приголомшливий варіант, коли тераса у вас є продовженням інтер’єру спальні, на яку виходять великі вікна до підлоги. Так ви зможете першими зустрічати схід сонця, і щоранку у вас буде піднятий святковий настрій, не дивлячись на пору року, що панує за вікном.

Не простим питанням є і той фактор, на який бік світла виходить тераса. Адже, як правило, це квадратна площа, мінімум у двох сторін освітлювана сонцем, і тут теж потрібно бути уважними як при виборі нової квартири, так і при облаштуванні вже наявного житла.

Якщо тераса південна, і ви припускаєте, що на ній гратимуть діти, та й ви захочете проводити якнайбільше часу на повітрі, то такий простір слід затінити. І це необхідно не тільки для створення тіні на території тераси, але і для того, щоб приміщення, що примикає, врятувати від надмірного теплонадходження, тому що скління між ним і терасою зазвичай велике. Не потрібно затемняти терасу з трьох чи чотирьох сторін, так ви отримаєте відсутності протягу, але перегородіть шлях циркуляції повітря – і у результаті у вас на терасі буде спекотно та дуже душно. Постійний верхній тент і бічний демонтований — цього цілком достатньо для південної тераси.

Якщо ж у вас є така розкіш як західна тераса, то її інтер’єр стане прекрасним продовженням кухні-їдальні або вітальні. Тому що сонячні промені відвідують таке місце в пообідній час, а це означає, що інтер’єр тераси ніби створений для пізніх вечерь, вечірок та барбекю на свіжому повітрі.

Східна тераса може стати вашим улюбленим місцем в ранковий час, там можна обладнати природний солярій, а також затишне сімейне місце для сніданків або вашого хобі. Саме на таких терасах найкраще ростуть кімнатні рослини, та й діти, які проводили свій час на східних терасах до зими, буде міцнішим за здоров’я. Інтер’єр тераси, зверненої на північ, ніби створений для того, щоб облаштувати там робоче місце. Яскравого сонця практично немає, а тепло та затишок літа є удосталь. Ніщо не завадить вам насолоджуватися свіжим повітрям і при цьому працювати або таке місце підійде для занять з дітьми читанням або розумової діяльності.

Пам’ятайте, що в будь-якому випадку, тераса не повинна порожніти, і якщо навіть у вас немає часу проводити на ній годинник дозвілля, то сплануйте свій день так, щоб можна було поснідати або повечеряти в літній час із сім’єю на відкритому повітрі. Ніщо не замінить вам такого плідного спілкування, а ваші малюки запам’ятають затишну та сонячну терасу ще довгі роки, як частинку свого дитинства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *