Як організувати економічний ремонт квартири чи будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як організувати економічний ремонт квартири чи будинку


Бюджетний ремонт вашого будинку

Якщо доводиться робити ремонт при катастрофічному браку грошей, то неодмінно постає проблема вибору, на чому заощадити. Може на меблях чи оздобленні квартири, на вартості будівельних матеріалів чи самих ремонтних робіт? Однакові кошти витрачаються по-різному, тільки потрібно знайти свою стратегію бюджетного ремонту. Для початку чесно дайте відповідь на питання: як довго плануєте проживати в цій квартирі або будинку. Чи існує перспектива та реальна можливість зміни цього тимчасового житла на інше – постійне і наскільки скоро це станеться. Коли бюджетний ремонт проводиться у своєму житлі – це одна стратегія дій. Для тимчасового житла – зовсім інша. Відповідно одна й та сама сума на ремонт буде витрачена по-різному.

Бюджетний ремонт власного будинку.

Звичайно, для власного будинку (на все життя) потрібні серйозні витрати. Але, при необхідності на чомусь заощадити, краще знизити суму для покупки меблів, акцентуючи основну увагу на якість та надійність базової обробки квартири: стін, стель, підлог, вікон, дверей.

Головне, спочатку зробити ґрунтовно та якісно всі підготовчі роботи: виконати основу підлоги, настелити паркет або ще більш міцну та довговічну дошку з масиву, поставити найкращі вікна та двері, укласти якісну та оригінальну плитку у ванній, санвузлі та на кухні. Важливо відразу виконати всі чернові роботи, не залишаючи потім недоробки і » шматки » .

З появою вільних грошей замінити меблі на більш презентабельну набагато легше, ніж зняти дешевий ламінат або збити браковану плитку. Також при покупці дорогих оздоблювальних матеріалів, не можна економити на майстрах, щоб чудові шовкові шпалери не відшарувались від стіни, а пристойна кахельна плитка не була покладена навперейми.

Бюджетний ремонт тимчасового житла.

Для тимчасового житла потрібна зовсім інша концепція ремонту. Немає сенсу витрачатися на дороге оздоблення інтер’єру квартири, краще вкласти кошти в «рухоме» майно: меблі, картини, світильники, килими. Їх легко заберете до себе на місце проживання. В цьому випадку заощаджувати необхідно шляхом придбання дешевих матеріалів. І жодного перепланування, яке є дуже дорогим задоволенням та квартиру продати буде набагато складніше без погодження у компетентних органах. А за це погодження теж треба буде викласти кругленьку суму.

Ще до початку будь-якого ремонту потрібно дуже добре продумати, чи варто кардинально змінювати. Одна історія при заселенні в новобудову, а інша — вторинне житло.
Проаналізуйте та перевірте всі старі предмети та матеріали, що дісталися «у спадок», адже в квартирах сталінської будівлі можуть бути добротні дерев’яні віконні рами, двері з дерев’яного масиву, винятковий старовинний паркет або унікальна метлахська плитка на підлозі. Не можна допустити заміну всього цього на сучасний штучний ламінат та пластик. Звичайно, їхній вигляд може бути неохайним і обшарпаним, але, зробивши їхню реставрацію, вийде справжній антикваріат. В наявності подвійна вигода: економія грошей і збереження історичної цінності. Також можна надійти і зі старовинними меблями, які після відновлення вигідно відрізнятимуться від заводського штампування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *