Як додати затишок та виразність у сучасний інтер'єр ванної
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як додати затишок та виразність у сучасний інтер’єр ванної


Дизайн ванної кімнати сьогодні все частіше вирішується у дуже лаконічній стилістиці. З цією метою зазвичай вибирається одне з актуальних напрямів, але з урахуванням деяких особливостей локації. Справа в тому, що площа ванної кімнати як правило невелика, в ній не так багато світла, природне світло зазвичай і зовсім відсутнє, а планувальні рішення залишають бажати кращого.

З цих причин саме мінімалізм є найкращим вибором. Прості форми, вивірені пропорції, стримана кольорова гама та мінімальний декор – гарна формула для стильної ванної кімнати. Але нерідко такий інтер’єр ніби позбавлений індивідуальності, м’якості та затишку. Розглянемо кілька прийомів, які допоможуть зробити дизайн ванної більш виразним та комфортним.

001_home-design.jpg

Перший спосіб – робота з принтами. Якщо в обробці та меблях ви використовували нейтральну колірну гаму, то можете собі дозволити будь-які експерименти з принтами в аксесуарах. Можна доповнити інтер’єр тканиною, це додатково додасть йому затишку. Так, якщо у ванні є вікно, то чому б не прикрасити його шторою з симпатичним рослинним візерунком? Якщо вікна немає, то зразки тканини можна помістити у рами та прикрасити такими «картинами» одну зі стін.

002_home-design (1).jpg

Шторка у ванній кімнаті – чудовий об’єкт для роботи з кольором. Навіть якщо соковиті палітри вам не до душі, прикрасьте простір хоч би стриманими геометричними принтами.

003_home-design (2).jpg

Другий ефектний прийом – фарбування стін у два кольори. Тут є над чим подумати, адже вибір цих двох відтінків може сильно змінити інтер’єр ванної кімнати. Втім, є і безпрограшний варіант: світло-сірий та білий. При цьому, темний відтінок завжди розташовують у нижній частині стіни, а світлий – над ним.

004_home-design (3).jpg

У тих випадках, коли більша частина стін вже зайнята обробкою з каменю або інших світлих матеріалів, є сенс повністю пофарбувати площу, що залишилася, в темний колір. Поєднання темного та світлого тонів завжди врівноважує та гармонізує композицію.

005_home-design (4).jpg

Може здатися, що у ванній просто ніде розкрити свій індивідуальний смак, але це зовсім не так. Додати цікаві деталі, що покажуть унікальність інтер’єру, можна завжди. Наприклад, це може бути оформлення дзеркала: його форма, розмір, розташування та, звичайно, дизайн рами.

006_home-design (5).jpg

Дуже стильне рішення було винайдено для даного інтер’єру. Мало того, що дзеркало має форму кола, його вирішено було підвісити на канаті. Дуже стриманий, сучасний дизайн ванної кімнати відразу заграв новими фарбами завдяки одному, але креативно виконаному елементу.

007_home-design (6).jpg

Установка систем зберігання – це не просто ще один крок до практичності, а й можливість надати інтер’єру унікальності. Спробуйте замість найпростіших шафок підібрати невеликі етажерки, вони можуть бути виконані з нестандартних матеріалів або мати незвичайний дизайн.

008_home-design (8).jpg

Дуже велике значення мають матеріали, які ми використовуємо для обробки. У випадку з ванною кімнатою коло таких матеріалів зазвичай обмежується тими видами, які не бояться вологи та підвищеної температури, легко забираються та довго зберігають зовнішній вигляд. У результаті простір перетворюється на таке собі «царство плитки», що, звичайно, не додає затишку. Розбавте інтер’єр натуральними матеріалами, наприклад, деревом, бавовною, льоном. Навіть у мінімальній кількості природні матеріали помітно перетворять дизайн.

009_home-design (7).jpg

Приблизно такий же ефект мають і принти з природним мотивом, який, до речі, дуже актуальний вже не перший сезон. Якщо є можливість, прикрашайте хоча б одну зі стін шпалерами з квітковим або анімалістичним малюнком. Кольори краще вибирати м’які, теплі та приглушені, але можна зробити стіну і яскравішою, якщо оточення буде дуже спокійним. Додайте сюди кілька елементів із металу теплого відтінку, текстиль та пару горщиків – затишний, але сучасний та лаконічний інтер’єр готовий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.