Інтер'єр у світлих тонах у заміському котеджі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр у світлих тонах у заміському котеджі


Сучасний приватний котедж, представлений на фото, вирізняє унікальний дизайн фасаду з чистими привабливими лініями, одночасно строгими та елегантними, а також інтер’єр, оформлений у гармонії не лише з екстер’єром будівлі, але й навколишнім ландшафтом. На сленгу архітекторів «чистими» лініями називають відсутність безлічі декоративних елементів, фасади можуть «вилітати» назовні, але завжди утримують рівновагу та гармонію із загальною ідеєю споруди.

Такі будинки відповідають запитам і гарному смаку власників, які купують будинки і для постійного проживання, і для заміського комфортного відпочинку.

Основні матеріали для будівництва та оздоблення будівлі в сучасному стилі – скло, сталь та алюміній, цегла та бетон, «холод» яких збалансований використанням елементів з натурального дерева та каменю.

Органічний підхід до будівництва, відкритий архітекторами минулого століття, залишається популярним і сьогодні. Включення природи як нерозривного компонента житлового простору забезпечує найкращу релаксацію та відновлення сил.

Відсутність моря-океану, річки чи озера цілком компенсується штучними водоймами чи практичним басейном суворої геометричної форми.

Якщо пощастило придбати ділянку з гарним виглядом (а зараз це одна з найголовніших вимог до заміської нерухомості), то величезні вікна-стіни з білими рамами безперешкодно впустять сад (куточок лісу, гірську панораму, квітник), де перетворять інтер’єр вітальні, спальні, дитячої, кабінету, домашньої бібліотеки, кухні та їдальні та ванної кімнати.

Білий колір – улюблений інструмент дизайнерів інтер’єрів, щоб зробити будь-яке приміщення візуально вищим, об’ємнішим, викликати почуття наповненості простору повітрям та світлом.

Щоб уникнути гнітючого впливу монохромного оформлення, в інтер’єр включаються яскраві деталі. Ефектну колірну роль відіграють обкладинки книг та журналів, пластикові стільці, дитячі іграшки, аксесуари – дивані подушки або оббивка крісел.

Розсувні стіни в повну висоту з’єднують зони, що знаходяться зовні з внутрішніми приміщеннями, роблять межі між ними практично невиразними і служать для захисту інтер’єру від несприятливих погодних умов — дощу та вітру. Широке використання скління використовується всередині будинку, щоб створити візуальний зв’язок між окремими ділянками простору.

Концептуальний підхід у представленому проекті виявляється у поєднанні трьох принципів – природа, природне світло і чисте прозоре повітря – під домінантою білого кольору та різноманітних світлих відтінків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *