Світлий дизайн проект малогабаритної квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Світлий дизайн проект малогабаритної квартири


Як облаштувати єдину кімнату в квартирі, якою необхідно виконувати функції спальні, вітальні, кухні, їдальні та кабінету? Це не так складно, як здається на перший погляд. Саме так вирішили власники малогабаритних апартаментів і спільно з дизайнером створили зовсім легкий, свіжий і неймовірно привабливий образ житла, не поступившись при цьому практичністю та комфортом створеної обстановки. Давайте розглянемо докладніше цей напрочуд світлий і привабливий дизайн-проект. Зробивши одні крок в апартаменти, ми відразу опиняємося у невеликій передпокої, з якої можна потрапити у ванну та єдину кімнати житла, що поєднує у собі всі необхідні функціональні сегменти. Весь простір квартири оформлено з використанням білого оздоблення, що перемежується поверхнями зі світлої деревини. Саме дерев’яні відтінки привнесли природну теплоту в досить прохолодну, білу обстановку. Ну а за допомогою нечисленного декору, оригінального текстилю та освітлювальних приладів вдалося розставити колірні акценти у цьому світлому інтер’єрі.

У передпокої малогабаритної квартири

Невеликий простір кімнати є майданчиком для різних трансформацій. Наприклад, зона відпочинку вітальні, представлена ​​містким диваном, здатна за одну хвилину стати спальним сегментом – для цього достатньо розкласти механізм. Саме для цих цілей за спинкою дивана обладнано м’яке узголів’я, яке стає частиною спального місця при розкладанні механізму.

Зона вітальні у світлому інтер'єрі

Розклавши диван, можна поринути у атмосферу досить затишної спальні. У головах є настінні світильники, щоб можна було почитати в ліжку або просто підготуватися до сну, не включаючи центрального освітлення. Поруч із ліжком – містка вбудована система зберігання, яка цілком здатна замінити окрему вбиральню.

Трансформація вітальні до спальні

Розташований біля підніжжя ліжка телевізор можна дивитися як перебуваючи в спальні, так і відпочинку на дивані в вітальні. Дуже умовно зона відпочинку та сну відокремлена від сегменту приготування їжі та робочого місця за допомогою килимового покриття. Такий дизайнерський хід дозволяє навіть на кількох квадратних метрах зберігати порядок у розміщенні меблів та допоміжних елементів.

Затишна обстановка загальної кімнати

Біля вікна (і водночас виходу на балкон) розташувалася невелика зона для відпочинку, вона ж куточок для читання. За бажанням зручне крісло, оригінальна підставка та торшер для читання можуть стати як частиною вітальні з її відпочинковою зоною, так і бути пазлом у картинці спального простору.

Кутник для читання біля вікна

Мала кількість корисного простору житла не привід відмовляти собі в милих серцю дрібницях, декоративних елементах або деталях інтер’єру, що не несуть функціонального навантаження. Витончені свічники, живі квіти у вазі або привабливі картини на стінах – усі ці дрібниці дозволяють створити унікальну обстановку, в якій буде затишно власникам квартирки.

Оригінальний столик-підставка

Настінний декор та живі квіти

Біля протилежної стіни розташована зона кухні, яка виконує функції їдальні, а також робочого місця за потребою. У скромний площею простір, та ще й з асиметричною стелею вдалося вбудувати лише нижній ярус кухонних шаф з інтегрованими побутовими приладами та раковиною. Але навіть такого невеликого ансамблю достатньо для виконання всіх необхідних кухонних процесів.

Біла кухонна зона

Навіть у цій невеликій функціональній зоні знайшлося місце для краси – витончена ваза з квітами, соковиті відблиски живих рослин, прохолодні відтінки скляного посуду та блиск оригінальної цукерниці – такі дрібниці наповнюють біле приміщення акцентними плямами, так необхідними нашому погляду.

Соковиті фарби на білому тлі

Ще одна трансформація може відбуватися у кухонному просторі. Висувна консоль може виконувати функції обіднього столу або виконати роль робочого місця та перетворити кухню на кабінет. Підлоговий торшер із куточка для читання забезпечить необхідний рівень освітлення для роботи та у темний час доби.

З кухонного сегменту до кабінету

У невеликій квартирі єдиним відокремленим приміщенням виявилася ванна кімната. Скромні розміри утилітарного простору не завадили власникам та дизайнеру розмістити всі необхідні для проведення водних процедур сантехнічні пристрої. Біле оздоблення стелі та стін, використання прозорого стела як перегородки душової кабіни, консольні моделі унітазу та раковини – всі ці дизайнерські прийоми допомогли візуально розширити невеликий простір.

Невелика ванна кімната

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *