Світлий інтер'єр приватного будинку в Італії.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Світлий інтер’єр приватного будинку в Італії.


Для білого кольору можна підібрати чимало епітетів – заспокійливий, універсальний, чистий, легкий, заспокійливий, повітряний. Біла обробка приміщень не тільки візуально збільшує простір, але й створює ідеальне тло для будь-якого меблювання, декоративних елементів і текстилю. У світлій кімнаті наші емоції заспокоюються, думки очищаються, а всі тривоги відступають. Білий колір допомагає приховати конструктивні огріхи та архітектурні недосконалості будівлі, замаскувати промахи в оздобленні та відвести увагу від неправильних форм, асиметрії. Якщо вас приваблює білий інтер’єр як можливий варіант оформлення власного житла, то дизайн-проект одного заміського будинку, розташованого в Італії, може стати натхненням.

Білий дизайн італійського будинку

Білий образ вітальні

У білій обробці вітальні м’який диван аналогічного кольору майже розчинився, зливаючись зі світлим підлоговим облицюванням. Досить просторе приміщення здається ще більше, завдяки білому кольору оздоблення та меблювання. У світлому і навіть повітряному образі вітальні контрастними стають предмети інтер’єру будь-яких відмінних від білого кольорів, навіть пастельні тони виглядають акцентно.

Біла вітальня

Вбудований книжковий стелаж, що займає простір однієї зі стін від підлоги до стелі, не здається таким потужним завдяки білому кольору конструкції. Лише яскраві коріння книг та темні плями відеотехніки розбавляють палітру кімнати для відпочинку всієї родини.

Білий книжковий стелаж

Антикваріат чи предмети колекціонування? Старовинний спадок від бабусі чи дизайнерські системи зберігання? Такі оригінальні дизайнерські рішення можуть виконувати різні функції, але основні з них – унікальність в інтер’єр, персоналізація простору.

Старовинні валізи

Білі поверхні зручної кухні

Білі фасади кухонних шаф — досить часте колірне рішення, прийняте домовласниками по всьому світу. Тільки на перший погляд може здатися, що подібний вибір може спричинити додаткові зусилля щодо догляду за поверхнями. Насправді на світлих фасадах не видно і половини плям, помітних на темних поверхнях кухонних меблів. Але на тлі білих стін і дуже світлого покриття для підлоги білий гарнітур стає практично непомітним, лише темні стільниці і плями побутової техніки видають присутність робочих поверхонь і систем зберігання.

Білі поверхні кухні

Трохи розмаїття до білої ідилії кухні привнесла їдальня група – білий обідній стіл та стільці аналогічного кольору з темною оббивкою сидінь. Ефектно завершує образ світлої, але неймовірно практичної кухні, оригінальна люстра з ґратчастим плафоном.

Кухня-їдальня з білим інтер'єром

Спальня у білих тонах

Білий колір сприятливий для обробки приміщення спальні не лише завдяки візуальним властивостям розширення простору. У світлій та легкій обстановці набагато легше налаштуватися на відпочинок після важкого робочого дня, заспокоїти емоції та очистити думки. Велике ліжко зі світлою оббивкою буквально розчиняється в білій обстановці, а ось декоративні елементи виходять на перший план завдяки присутності темних відтінків. І знову господарі будинку дивують нас підбором додаткового меблювання та декоративних елементів. Не кожному дизайнерові спаде на думку використати старі дитячі санчата як підставку під книги.

Біла спальня

У білому просторі кабінету, який виконує і функції майстерні, набагато більше яскравих плям, ніж у всіх приміщеннях італійського будинку. І пов’язано це не лише з колоритним килимовим покриттям, а й великою кількістю предметів декору, елементів колекціонування та речей, зроблених своїми руками.

Інтер'єр кабінету

До декоративних елементів інтер’єру у господарів італійського заміського будинку особливе відношення – навіть світлі відтінки предметів декору виглядають виграшно на тлі білих стін.

Предмети колекціонування

Не варто лаяти дітей за те, що вони притягують додому палиці, кору дерев та інші пеньки та сучки, можливо, вони просто намагаються прикрасити житло. Якась подоба пташиних гнізд, різноманітні гілки та інші дари природи здатні непросто перетворити ваш інтер’єр, але вивести зовнішній образ приміщення на зовсім інший рівень.

Дари природи

Незвичайний дизайн по-італійськи

Виконати дизайн дитячої кімнати в білих тонах нескладно, але не розбавляти білий образ яскравими акцентами було б помилкою. Діти потребують колоритних відтінків, акцентних плям набагато більше дорослих. Тому на білому тлі стін розташувалися яскраві наклейки, кольорові фото та цілі колекції іграшок невеликих розмірів. Все меблювання кімнати розташоване вздовж однієї стіни, щоб у дітей залишилося якнайбільше місця для ігор та творчості.

Світлий інтер'єр дитячої кімнати

Біле оздоблення ванної кімнати

Білий колір для обробки ванної кімнати вибирають багато домовласників. Не дивно, що утилітарне приміщення асоціюється у нас із чистотою та свіжістю, а саме таку атмосферу здатний створити білий колір сантехніки та оздоблення. Але абсолютно біле приміщення може створити враження присутності у стерильній операційній, щоб розвіяти неприємні асоціації, необхідні акценти. Навіть неяскраві художні твори та фото на стінах чудово справляються із цим завданням.

Дизайн ванної кімнати

Якщо вам здається, що ванна кімната – це не місце для виставки предметів колекціонування або старовинних декоративних елементів, то подивіться, який вихід зі становища знайшли господарі італійського заміського будинку.

Антикваріат на білому тлі

Відкрита тераса у світлих тонах

Розташування італійського домоволодіння поблизу узбережжя диктує необхідність облаштування місця для відпочинку на свіжому повітрі. Коли з прибудинкової території відкривається настільки привабливий пейзаж, не скористатися можливістю розслаблення з видом на океан просто неможливо. Навіть у оформленні відкритої тераси господарі будинку, разом із дизайнером не відступилися від загальної концепції – світла палітра домінує й у облаштуванні дерев’яної палуби.

Відкрита тераса

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *