Деталі, які варто врахувати під час планування ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Деталі, які варто врахувати під час планування ванної кімнати


Ідеальна ванна кімната – це не лише гарний інтер’єр та симпатичний декор. Це насамперед комфорт і продуманість навіть найменших деталей. Саме у увазі до дрібниць і криється секрет інтер’єрів, якими приємно користуватися багато років.

Розглянемо докладніше перелік важливих речей, які необхідно врахувати під час ремонту у ванній кімнаті.

002_home-design (1).jpg

Перше, з чого варто розпочати – це система світла. Вона обов’язково має бути добре продумана ще до початку робіт. Справа в тому, що саме світло створює настрій в інтер’єрі, не важливо який стиль і яку колірну палітру ви виберете. Правильно організоване світло зробить навіть найменшу кімнату візуально більш просторою та затишною. У ванній кімнаті потрібне спільне світло і локальні підсвічування. Як спільне можна вибрати вбудовані світильники, які розташовуються по всій площі стелі, а в зоні вмивання і в душовій потрібні додаткові лампи.

003_home-design (2).jpg

Є одна річ, про яку ми згадуємо лише коли інтер’єр вже готовий. Це аптечка і простір, необхідне її розміщення. Як правило, аптечку розташовують в одному з ящиків або в підвісній шафці над раковиною. Як би там не було, варто продумати розташування такого необхідного предмета заздалегідь, ще в той момент, коли ви вибираєте меблі для ванної кімнати і вирішуєте, що в ній зберігатиметься.

004_home-design (3).jpg

Установка унітазу також потребує часу та заздалегідь продуманого плану. Якщо раніше у вас у ванній був підлоговий унітаз, а тепер ви хочете встановити підвісний, його доведеться монтувати зовсім іншим чином. Взагалі, навісний унітаз є дуже гарною ідеєю, адже він нічим не поступається більш звичною підлоговою моделлю у функціональності та зручності, але в той же час виглядає набагато сучасніше і стильніше.

005_home-design (4).jpg

Якщо ви плануєте повноцінний ремонт у ванній кімнаті з переплануванням приміщення, то чому б не доповнити її хоча б маленьким вікном? Звичайно, така можливість є далеко не в кожному випадку, але якщо вам у цьому сенсі пощастило, то навіть маленьке вікно у ванній кімнаті буде великою її перевагою.

При плануванні вікна варто врахувати низку нюансів. По-перше, вибирайте матове скло, воно забезпечить необхідну у ванній приватність. По-друге, буде добре, якщо вікно відкривається, а не просто зроблено для краси. Такий елемент не лише прикрасить інтер’єр, а й дозволить провітрювати кімнату. По-третє, потрібно підібрати матеріали, які не бояться води: оптимально використовувати плитку, камінь та пластик для фурнітури. Нарешті, по-четверте, підвіконня краще зробити похилим, щоб вода, яка потрапить на нього, швидко стікала вниз, а не застоювалася.

006_home-design (5).jpg

Вибір матеріалів для ванної кімнати – це велика тема, яка вимагає особливої ​​уваги. Вони повинні не тільки відповідати вашим уявленням про прекрасне, але бути максимально практичними, особливо з точки зору взаємодії з водою.

007_home-design (6).jpg

До речі, складність може становити і розмір плитки, яку ми вибираємо для оздоблення підлоги. Багато хто думає, що плитка великого розміру найкраще, але це не завжди так. Так, її можна швидше укласти, але є й низка мінусів. Якщо ми говоримо саме про душову зону, то велика плитка для підлоги неодмінно повинна мати текстуровану поверхню, інакше через те, що шви розташовані далеко один від одного, вона просто буде слизькою. Плитка дрібного формату зручніша ще й тим, що з неї легко створити необхідний у мокрій зоні нахил для схилу води.

009_home-design (8).jpg

Ще один нюанс, який зробить інтер’єр ванної кімнати ще комфортнішим: вибирайте тумби з висувними ящиками для зберігання замість звичних, з дверцятами. Висувні ящики набагато простіше організувати і зручніше користуватися ними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.