Грифельна або крейдяна дошка для малювання в інтер'єрі: стильно та модно
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Грифельна або крейдяна дошка для малювання в інтер’єрі: стильно та модно


Грифельна дошка в інтер’єрі — це оригінальне, незвичайне рішення в оформленні порожніх нудних стін. Найширший функціонал, неординарність, доступність і відносна дешевизна — всі ці факти щодня залучають все більше креативних дизайнерів використовувати їх у своїх інтер’єрах.

Дивує багатофункціональність та зручність цього предмета інтер’єру. Стіна, повністю закрита такою дошкою, перетворюється на справжні живі шпалери — малюнок на ній може змінюватися хоч щодня, все залежить тільки від вашої фантазії та працьовитості. Сонячна галявина чи зимовий пейзаж, чарівний ліс чи урбаністичний місто, наповнене багатоповерхівками — атмосфера всього приміщення може змінитися за лічені хвилини, варто лише взяти в руки кілька крейд і пробудити свого внутрішнього художника.

Грифельна дошка в інтер'єрі

Спальня — це серце будь-якої квартири, тому до її оформлення потрібно підходити особливо ретельно. Крім того, саме ця кімната повинна нести найбільший заряд затишку та позитиву, допомагати розслабитися після роботи та знайти довгоочікувану усамітнення. Через невеликі габарити сучасних квартир це приміщення часто виконує роль кабінету та маленької бібліотеки, стаючи чи не найбільш багатофункціональним місцем у будинку. То як же знайти в такій завантаженій атмосфері місце для крейдової дошки, і чи буде вона доречна там?

Відповідь, звичайно, позитивна. Та й застосування цього дива в спальні безліч. Просто уявіть: ви прокидаєтеся, і перше, що ви бачите — це напис «Люблю» від дорогої вам людини. Заряд позитиву забезпечений на весь день і приплив сил допоможе працювати набагато продуктивніше.

Дошки для записів можуть нести ще одну, більш функціональну роль – списку справ. Дуже часто ми забуваємо щось просте, побутове, наприклад, полити квіти або купити хліба. Геніальні ідеї щодо побуту, роботи, творчості та сім’ї завжди приходять пізно вночі, коли запам’ятати їх просто неможливо. Якщо ж ви почнете записувати їх, вранці буде просто відновити все в пам’яті, просто поглянувши на список.

Невелика крейдяна дошка у спальні

Крім всіх корисних функцій грифельних і крейдових дощок, вони, в першу чергу — чудовий елемент дизайну, який здатний змінити будь-який інтер’єр. Наприклад, у сім’ї творчих людей завжди буде в пошані грифельна дошка у рамці від картини. Цей простір стане для них універсальним полотном, на якому вони зможуть виплескувати своє скороминуще натхнення, яке навряд чи стало б шедевром, але точно радуватиме око оточуючих ще кілька днів, а то й тижнів. Також такі маленькі дошки можуть використовувати студенти та діти для підготовки до іспитів. Це ультразручно — написати дрібній формулі або дати, які постійно забуваються. Так навчальний матеріал буде завжди у вас перед очима, і ви точно його запам’ятаєте.

Крейда біля ліжка

Трохи творчості у дитячій

Грифельні і крейдяні дошки в кімнаті ваших дітлахів — це, напевно, єдиний шлях, крім покарань, відучити малюків малювати на шпалерах. Вручивши їм кілька кольорових крейд, ви будете спокійні за чистоту в будинку і, можливо, відкриєте талант у своєму малюку. Дуже часто творчі діти, не маючи в дитинстві шансу реалізувати свій талант, так і залишали його закопаним серед багатьох комп’ютерних ігор чи пластикових китайських іграшок. Подаруйте дитині шматочок драйву та креативу, який він гідно оцінить.

Також грифельні дошки будуть корисні для малюків, які навчають алфавіту або цифр. Погодьтеся, займатися уроками на стіні і в кольорі набагато цікавіше, ніж, пихкаючи, намагатися вивести ці незрозумілі закарлючки в зошити. Зараз багато педагогів скажуть, що так зіпсується почерк дитини, але ж ніхто не заважає поступово перейти до навчання у зошиті! Головне — прищепити у малюка пристрасть до знань, тоді він сам потягнеться до ручки та книжок.

Здавалося б, а що робити крейдовій дошці на кухні? А згадайте, милі хазяйки, як часто ми щось забуваємо приготувати до спільних сімейних гулянь, наприклад, до Нового Року, Великодня чи до чийогось Дня народження. Постійно в останній момент забувається сімейний рецепт, не вистачає останньої мачки майонезу і здається, що весь світ руйнується. Нічого подібного не трапилося, якби ви тримали під рукою подібну записку на холодильник. Ваші записи завжди будуть впадати у вічі, і забути щось стане просто неможливо. Крім того, грифельна або крейдяна дошка знову стане прекрасним елементом інтер’єру — адже ті ж списки можна буде оформити так, як захоче душа господині, в тон кухні або навпаки, набагато контрастніше, щоб дошка виділялася? Все у ваших руках. А коли масштабних готування не очікується, а холодильник забитий продуктами, дошку можна використовувати як полотно, намалювавши там якісь милі пики, або ж написавши побажання своїм близьким.

Найраціональніше місце для розміщення грифельної дошки — біля робочого столу, коли необхідно щось записувати, помічати або замальовувати. Тут краще використовувати грифельну, а не крейдяну дошку, щоб не пошкодити кулер комп’ютера пилом від крейди.

Грифельні столи біля столу

Над столом, біля столу чи навіть на самому столі, якщо його розміри дозволяють – місце для нотаток буде скрізь. Дошки для записів — це найкращий органайзер, який ніколи не загубиться, завжди буде на увазі і зможе допомогти будь-якої миті, варто лише стерти непотрібне і записати нове. Там може розміститися будь-яка інформація: у скільки забрати дитину зі школи, коли наступна зустріч із клієнтом, чи потрібно сьогодні купувати молоко, пароль від робочої пошти та план справ на тиждень. Ділові та творчі люди, які постійно завантажені справами і не можуть знайти навіть хвилини вільного часу, гідно оцінять свою додаткову пам’ять у вигляді невеликої дошки з грифельним покриттям.

Крейдяні дошки в кабінеті

Ложка дьогтю — які можуть виникнути труднощі?

Напевно, єдиний суттєвий мінус при використанні такого роду дощок — це пил від крейди, який потрібно буде регулярно прибирати. Так, це досить неприємно, особливо якщо така дошка знайде своє місце у дитячій. Але й ця проблема вирішується дуже просто — якщо ви не готові до регулярних прибирань, купите грифельну дошку або, для особливих любителів чистоти, можна зупинитися на третьому варіанті — маркерній дошці, але вона не створює тієї атмосфери.

Проблеми з крейдовими дошками

Розмір та форма майбутньої дошки для записів абсолютно універсальні! Великі чи маленькі, круглі чи квадратні, довгасті чи плескаті – все у ваших руках. Виміряти, підібрати форму, віддати все в руки професіоналам та насолоджуватися, що може бути краще?

Незвичайне застосування крейдової дошки

Багатьох людей, які прагнуть креативу, бентежить чорний колір як грифельних, так і крейдових дощок, але вони жорстоко помиляються. Колірна палітра не обмежена нічим, головне, щоб текст і малюнки на ній були читальні, а загальний вигляд вашого органайзера радував око. Різнокольорову дошку можна як замовити спочатку, так і створити самому, але краще довіритися професіоналам, щоб випадково не припуститися помилки.

Кольорові крейдяні дошки.

Не обов’язково розміщувати дошку із нагадуваннями на стіні або не спеціальною підставкою — місце для неї може знайтися практично скрізь. Наприклад, на кухні дошка-нагадувачка буде непогано виглядати на будь-якій шафці або на бічній стінці холодильника, а в спальні її можна розмістити на шафі.

Грифельна дошка на кухонній шафі

Незвичайним рішенням для любителів експериментів може стати навіть стара комод або блякла книжкова шафа. Найекономічніше і найоригінальніше рішення — покрити їх грифельною фарбою, адже тоді весь ваш предмет інтер’єру може стати неосяжним простором для творчості. Писати і малювати можна буде на чому завгодно, і ваша шафа або старий холодильник стане найунікальнішим у своєму роді. Якщо всі ваші меблі виняткові та нові, і вам шкода її фарбувати, спробуйте перетворити на грифельну дошку міжкімнатні двері.

Велика незвичайна грифельна дошка

Ви пофарбували всю шафу, а фарба ще залишилася? Додайте грифельної фарби в інтер’єр інших домашніх дрібниць! Наприклад, непідписані баночки з крупами або спеціями можна перетворити навіть одним недбалим мазком. Наповнення баночок постійно змінюється, і все, що вам буде потрібно для зміни напису — просто стерти стару і підписати улюблену спецію заново. Також невелика грифельна смужка добре виглядатиме на поличках з книгами, особливо якщо у вас велика бібліотека. Тепер не треба буде довго пояснювати домочадцям, де шукати «Гаррі Поттера», а де твори Льва Толстого — усі полички можна буде підписати іменами письменників, жанрами чи країнами, де були написані ці твори.

Синя крейдяна дошка в інтер'єрі

Не хочете купувати готову дошку, але й поратися з фарбою вам не до вподоби? В інтернет-магазинах можна знайти смужки-самоклейки будь-яких розмірів із вже нанесеним грифельним покриттям. Замовивши таке диво сучасних технологій, можна за кілька секунд перетворити свій інтер’єр, повністю змінивши його або просто трохи підкоригувавши деякі деталі.

Крейдові дошки на меблях

Грифельні або крейдяні дошки – це, безперечно, універсальний елемент інтер’єру. По-перше, вони набагато функціональніші та зручніші, ніж паперові органайзери. По-друге, атмосфера, яку вони принесуть у ваш будинок, незрівнянна ні з чим, і жодні маркерні дошки ніколи не зможуть змагатися з ними на цій ниві. Майданчик для творчості, помічник у побутових справах, портативний підручник і найкраща іграшка для ваших дітей, все це ваша нова дошка, досконало універсальна і неповторна за своєю природою. Один раз обзавівшись подібним помічником у побуті ви більше не зможете від нього відмовитися.

Нова грифельна дошка в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *