Етнічний стиль в інтер'єрі  Дизайн Vid
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Етнічний стиль в інтер’єрі Дизайн Vid


Етнічний інтер’єр – неповторний колорит у вашому будинку

Етнічний стиль

Сьогодні як ніколи модним вважається оформлення власного будинку у етнічному стилі. Можливо, це пов’язано з тим, що сучасні люди багато подорожують, привозячи з поїздок різноманітні сувеніри та аксесуари, водночас почерпнувши нові незвичайні ідеї для оформлення житла. Звичайно, оформлення всього будинку, в якомусь етнічному стилі — це рідкість. Цілком достатньо обладнати так одну кімнату, віддаючись у ній спогадам про приємні моменти подорожі.

За допомогою національного інтер’єру можна передати дух цієї країни та її самобутність.

Оригінальні інтер’єри

Одним із найоригінальніших інтер’єрів в етнічному стилі вважається африканський інтер’єр. Що його характеризує? Яскраві фарби, які часом не поєднуються між собою; проста обстановка та наявність елементів оздоблення, виконаних своїми руками. Підійде все – і плетені меблі, і статуетки, і саморобний посуд. Матеріали – лише натуральні. До них відноситься дерево, бамбук та інші. Поширені фігурки, виготовлені з вовняної пряжі. Переважна кольорова гама – поєднання жовтого та коричневого чи чорного кольору. Велике значення приділяється текстилю. Найпоширеніший малюнок – геометричний орнамент чи рослинні візерунки. Оздоблення кімнати проста і нехитра. Стіни виконують однотонними та прикрашають їх ритуальними масками з дерева або слонової кістки та картинками із зображенням природи Африки чи тварин.
Хто хоч одного разу побував в арабській країні, той назавжди запам’ятав її східний колорит та атмосферу, пронизану розкішшю та багатством. Найголовніше, що відрізняє арабський інтер’єр — велика кількість тканин для обробки, причому тканини повинні бути дорогими і натуральними і їх має бути багато. Це і балдахін над ліжком із прозорого тюлю, і штори, і пухнастий килим на підлозі. Меблі виготовляються з натурального дерева і обробляються різьбленням. Широко застосовуються різні пахощі. Освітлення не яскраве. Все просякнуте негою та умиротворенням.
Сьогодні стає все популярнішим обробляти інтер’єр в японському стилі, який характеризує строгість і лаконічність. Його відмінні риси — проста обстановка, поєднання темних і світлих відтінків, меблі, виготовлені з натурального дерева. Доповнюють інтер’єр ширми, за допомогою яких простір кімнати поділяється на зони, циновки на підлозі та традиційні статуетки.

Європейські інтер’єри

До популярних стилів інтер’єру належить англійський стиль. Його характеризує суворість, манірність і дотримання сімейних традицій. Це зумовило наявність в інтер’єрі таких необхідних речей, як камін та красивих кришталевих люстр. Стіни зазвичай прикрашає старовинну зброю, безліч сімейних фотографій та гобелени. Як правило, в кабіні розташовується масивний письмовий стіл із дорогої натуральної деревини, можливо під зеленим сукном. Щодо кольорової гами, то в англійському інтер’єрі переважають коричневі тони, які доповнюють оливкові відтінки або відтінок кави з молоком. Всі меблі виготовляються лише з натурального дерева.
Якщо господар будинку вважає себе витонченою натурою, то йому сподобається французький стиль інтер’єру. Його основна риса — гармонійне поєднання розкоші та витонченості. Все має нагадувати обстановку палацових покоїв. У цьому інтер’єрі використовують ліпнину на стелі, важкі штори для прикраси вікон. Меблі витончені і чарівні. Це і вигнуті ніжки стільців, шикарне хитромудре оздоблення із застосуванням позолоти комодів і шаф. Необхідними атрибутами є величезне дзеркало в дорогому обрамленні масивний дорогий годинник.

Етнічний стиль фото

Африканський стиль в інтер’єрі

Африканський стиль

Індійський стиль в інтер’єрі

Індійський стиль

Японський стиль

Японський стиль

Східний стиль

Східний стиль

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *