Дотримуємося інтересів кожного в дизайні сімейного інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дотримуємося інтересів кожного в дизайні сімейного інтер’єру


Дотримуємося інтересів кожного в дизайні сімейного інтер'єру

Складність завдання розробників дизайн проектів для численних і нечисленних сімей полягає в правильному виборі варіанта, що є якоюсь золотою серединою між перевагами кожного з майбутніх власників.

Адже в проектованому просторі органічно повинні почуватися дорослі та їх підростаючі спадкоємці, представники обох людських половин. Досконало продуманий дизайн інтер’єру забезпечить затишок у приміщеннях, призначених для всіх членів сім’ї. Хороший проектувальник створить для кожного з майбутніх господарів особистий простір, що гармоніює з індивідуальністю та внутрішнім світом. Відмінний проект – симбіоз різних аспектів світогляду та інтересів Переважна більшість людей не можуть жити без оточення рідних та близьких, водночас страждаючи від непорозуміння та відмінностей у поглядах.

Чоловіча натура вимагає розгонистих рішень, простору. Сильний чоловічий характер не терпить просторових обмежень, низьких стель, «подрібнення» кімнат на абсолютно несумісні за призначенням зони. Практичні представники сильної половини віддають перевагу функціональності і здебільшого схильні до аскетизму. Жінкам потрібні затишок і тепло, інтер’єр, що нагадує затишне «гніздечко», прикрашене безліччю милих зворушливих дрібниць. Дітям необхідний проект інтер’єру, що враховує їхню енергійність, допитливість і властивість швидко зростати, що вимагає наявності рішень, що трансформуються.

Професіонал у сфері створення інтер’єрів для сімей обов’язково знайде варіант, що поєднує переваги кожного з членів у кімнатах, призначених для спільного проведення вечорів та їди. У грамотно спроектованому інтер’єрі знайдеться місце для особистих занять та спокійного відпочинку. Відкритий та закритий тип інтер’єрів Умовно проектні розробки оформлення житлових кімнат поділяються на закритий та відкритий типи. Закритий дизайн інтер’єру не передбачає поєднання кількох функцій в одному приміщенні. Наприклад, вітальня не може виконувати функцію спальні або кабінету. Основна мета закритих просторів – зберегти пріоритети приватного життя.

У приміщеннях, дизайн яких належить до відкритого типу, суспільні інтереси переважають приватне життя. Характерні варіанти проектів відкритих інтер’єрів поєднують дві або кілька функцій в одному приміщенні. Тут простір розмежовується подіумами, екранами, кованими, дерев’яними чи скляними перегородками, арковими конструкціями. Найчастіше виділення зони підкреслює особливий вид багаторівневої підвісної стелі. Дивовижний ефект має поділ на зони за допомогою освітлення. Особливо якщо власники можуть змінювати напрямок потоку світла та його інтенсивність, самостійно підлаштовуючи освітлення у кімнаті під свій настрій. Візуальне перетворення жилого простору. На жаль, небагато власників житлової власності в наш економічно нелегкий час бажають оптично зменшити простір.

Більшості потрібне проектування інтер’єрів, що візуально збільшує малогабаритну житлоплощу. У чому допоможе специфічна конструкція підвісних стель, наявність дзеркальних поверхонь, скляних інтер’єрних елементів. Варіативність оформлення кімнат із застосуванням дзеркал та скла допоможуть забезпечити віконниці, декорування тканиною, практичні розсувні перегородки типу «гармошка». Масштаби кімнати значно збільшаться при використанні оздоблення світлого колориту, за наявності вертикальних ліній жалюзі, малюнку шпалер. Темні стіни створять таємничу загадковість та специфічну інтимну атмосферу. Великий малюнок яскравих шпалер візуально зменшить обсяг. Поперечні лінії зорово скоротять відстань від надмірно високої стелі до поверхні підлоги.

Заключний етап розробки дизайну проекту. Дизайн інтер’єру, що розробляє, чудово володіє масою методів, що дають можливість «перебудувати» простір під запити власників. Фахівець вибере найбільш безпечні варіанти для сімей, в яких є люди похилого віку та маленькі діти, запропонує найбільш раціональні та безпечні в екологічному відношенні матеріали. Після схвалення візуального ряду проекту, представленого зараз клієнтам у 3D форматі, відповідно до технічних нормативів проектуються інженерні комунікації, розташування електроустановних виробів, сантехніки та побутових приладів, купуються предмети обстановки та оздоблювальні матеріали. Найчастіше проект інтер’єру клієнти замовляють у компаніях, які здійснюють повний цикл оздоблювальних робіт. Але, якщо проект був переданий іншій організації, більшість проектувальників відстежує втілення їх дизайнерських ідей, періодично відвідуючи об’єкт і вносячи за необхідності коригування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *