Змішувачі для ванної.  На що варто звернути увагу на вибір.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Змішувачі для ванної. На що варто звернути увагу на вибір.


Змішувачі для ванної.  На що варто звернути увагу на вибір.

Сучасний ритм життя, його динаміка та швидкість просування вперед часом диктують нам не лише вимоги, які раніше не були пріоритетними, а й стимулюють нас сприймати інтер’єр нашого будинку з погляду більшої універсальності та економічності.
Так ще двадцять років тому, ми не замислювалися про високу плату за комунальні послуги та якість питної води, а сьогодні навіть вибір змішувача у ванну може застати нас зненацька, у зв’язку з найширшим асортиментом. Яким чином вибрати цей необхідний елемент інтер’єру сучасної ванної кімнати, так щоб змішувач не тільки задовольняв наші візуальні естетичні потреби, але й не вимагав ремонту та заміни протягом якомога більшого часу, вже після стадії будівництва та ремонту?

Як визначиться в асортименті змішувачів, представлених у магазинах

Вирішальну роль у виборі змішувача, звичайно ж, грає місце його установки, чи це компактний змішувач для власної ванної, чи ця модель, яка використовуватиметься в громадському санвузлі не одним десятком людей.
Всі ці фактори впливають на термін експлуатації змішувача, і відповідно на його вартість і фірму-виробника. Адже не раціонально придбати дешевий двовентильний змішувач для санвузла в офісному приміщенні, або сенсорну безконтактну модель для встановлення будинку. Логіка при підборі цього приладу переважає його зовнішнім виглядом і стилістичним відповідністю до інтер’єру загалом. Визначтеся з кількістю користувачів ванною кімнатою та регулярністю включення змішувача за добу, а вже після цього починайте розглядати варіанти у різних цінових категоріях.

Другим фактором при виборі змішувача має бути, звичайно ж, якість водопровідної води. І тут не так важливо, куди саме ви вибираєте змішувач, в душову кабіну, ванну, для кухонної раковини або гігієнічний душ — всі ці точки підключення, як правило, приєднуються до єдиної водопровідної системи.
Сучасні змішувачі, особливо одноважільного типу з керамічними картриджами дуже вибагливі до якості води в системі холодного та гарячого водопостачання, і вимагають обов’язкової установки хоча б фільтра грубої очистки, на введенні води в будинок або офіс. Таким чином, ви свідомо захистите всю систему від наявності механічних частинок у воді, і поломка змішувача в потрібний момент не стане для вас неприємним сюрпризом. Подумайте про це ще при виборі!

На окрему увагу заслуговую і термостатичні змішувачі, які дуже зручні для встановлення саме в житлових інтер’єрах домашніх ванних кімнат та санвузлів. Такий змішувач має не тільки регулятор збільшення напору води, а й датчик температури. Один раз, встановивши її на прийнятну комфортну вам величину, ви свідомо захистите себе від опіків, і не витрачатимете свій дорогоцінний час при прийнятті душу або ванни на вибір необхідної температури. А у разі відсутності холодної води в системі, подібний змішувач просто не допустить того, щоб ви відчули себе неприємно. Так що якщо ви вибираєте повну зручність, не дивлячись на досить низьку вартість приладу-то такі змішувачі якраз для вас. Не посоромтеся уточнити і термін гарантії від виробника на обраний вами змішувач, якісний товар забезпечується спочатку гідним швидкого придатності, який часто і захищає вас від всіляких підробок змішувача, які теж зустрічаються на ринку все частіше.

Яку роль грають змішувачі у дизайні ванної кімнати в цілому

Незалежно від типу конструкції змішувача, головне, на що ви звертаєте увагу при його виборі – це, звичайно, матеріал і колір приладу.
Не відразу звичайній людині при опрацюванні концепції інтер’єру прийде думка звертати увагу на такі дрібниці як змішувач, а ось досвідчені дизайнери вам одразу підкажуть, що саме таким правильним вибором можна досягти єдності інтер’єрного стилю ванної кімнати, закінченості образу та цілісності всього, що там знаходиться.
Можливо, у громадських місцях, ми розглядаємо змішувачі в першу чергу з точки зору практичності та гігієни, для житлового інтер’єру – у змішувачі, насамперед, переважає якість та візуальний вигляд корпусу.

Латунь і бронза, хром та емаль — вибір сучасних змішувачів настільки великий у продажу, що просто розбігаються очі. Головне, варто пам’ятати, що колір покриття корпусу змішувача повинен збігатися з матеріалом, з якого виконаний як мінімум настінний сушар для рушників, фурнітура на фасадах меблів, що знаходиться у ванній та ручки дверей при вході в приміщення.
Варто задуматися і про відповідність матеріалу змішувача різним аксесуарам та предметам декору у ванній кімнаті, таким як тримачі для дзеркал, рушників, полиць для банного приладдя, можливо навіть карнизу для штор, якщо у ванній кімнаті є віконний отвір. Тобто змішувач не повинен жити в інтер’єрі ванної кімнати відокремленим життям, його колір, розмір і тип повинен продовжувати лінію в дизайні, розпочату оздоблювальними матеріалами, що використовуються в цьому приміщенні, сантехнікою, текстилем.

І лише після вдалого поєднання всіх цих факторів можна сказати, що вишуканий інтер’єр ванної кімнати дійсно гідний похвали, а змішувачі не просто є частиною щоденного комфорту, а й доповнюють загальну концепцію, яка була розроблена саме для цієї частини житлового простору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *