Дизайн резиденції
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн резиденції


Дизайн проект приватної резиденції HOUSE BER як гідний приклад професійного дизайну

Дизайн проект резиденції HOUSE BER

Дизайн проект резиденції HOUSE BER

Одним із особливо складних завдань при проектуванні дизайну цієї стильної високосучасної резиденції було об’єднати естетику та функціональність. Паралельно житловий будинок мав максимально надавати специфічні потреби особистісної спрямованості, що властиво будь-якому професійно виконаному дизайну проекту. House BER знаходиться в Карлсвальд Південна Африка. Ідеєю компанії дизайнерів Nico and Werner van der Meulen, які створили дизайн проект резиденції, було впровадити зовнішній світ усередину інтер’єру, і одночасно зберегти необхідну приватність та психологічну та фізичну безпеку. Замість захисних звичного утримання решіток від незаконних грабіжницьких проникнень на фасадній стороні був розрахований ритм значних і неординарних металевих рам, які є також художнім доповненням всієї архітектури. Поєднуючи в даній дизайнерській конструкції камінь, метал і скло вигадливим і екстравагантним чином, будинок являє собою грандіозний, що надихає приклад поєднання розважливої ​​архітектури та сентиментального мистецтва!

На перший погляд передня частина фасаду House Ber обеззброює своєю стильністю, неповторністю та рельєфом. Одна з багатьох ключових переваг приміщення – те, як грамотно скомбіновані різноманітні текстури та художньо виконані елементи, що контрастують, наприклад, прийоми водного дизайну, адаптовані всередині приміщення. Відкриті та майстерно оздоблені сонячним світлом патіо визначають загальний полегшений силует цієї великої резиденції. Патіо та об’ємний задній двір плавно з’єднуються один з одним завдяки високим прозорим дверям, а кварцові та глянсові мармурові поверхні надають всьому інтер’єру дорогого та модного вигляду.

Вишукане внутрішнє оздоблення з високими стелями – гідний зразок того, як загальний інтер’єр у чорних відтінках може зберегти легкість та залишатися домашнім та привітним. Насичені жовті акценти, включені по всьому будинку, надають інтер’єру дозовано необхідну яскравість і колірну гру. Величезна їдальня та модна сучасна кухонна зона органічно доповнюють загальний настрій житлового простору. Басейн всередині будинку – центр дизайнерської композиції, навколо якого розміщені всі необхідні кімнати для загального користування. Вишукані меблі від компанії M Square Lifestyle Design задають впевнений тон в атмосфері південноафриканської резиденції та певний відтінок елітарності.

На другому поверсі розташовані спальні та ванни, з яких постає великий чудовий огляд всіх околиць резиденції. Поєднуючи в собі різноманітні скульптурні елементи та поверхні з атмосферою смакового достатку та безтурботності, ця архітектура та інтер’єр залишають відчуття розкоші та неординарності, з бездоганним володінням стилю.

Додати коментар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *