100 фото красивих та стильних ідей дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих та стильних ідей дизайну


Зміст:

    1. Переваги та характеристики кольору
    2. Різноманітність відтінків
    3. Відповідна стилістика
    4. Поєднання з іншими кольорами та відтінками
    5. Оздоблення

Оновлювати інтер’єр та робити ремонт – завжди дуже захоплююче та відповідальне заняття, і нам якнайшвидше хочеться порадувати себе результатами своєї праці та помилуватися на новий дизайн кімнати. Кухня — це завжди серце будинку і для того, щоб господині або господареві було приємно в ній знаходитися і відчувати натхнення та затишок, потрібно серйозно поставитися до вибору кольорової гами, розташування побутової техніки та меблів у цій кімнаті.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Переваги та характеристики кольору

Якщо ви ще не визначилися з кольором, то сміливо можемо рекомендувати вам всі відтінки зеленого, а особливо салатовий колір. Салатовий колір – змішання зеленого та жовтого. Зелений колір викликає почуття умиротворення, спокою, допомагає сконцентруватися та впоратися з негативними емоціями. Жовтий колір протилежний зеленому — він збуджує психіку, надає енергії і виглядає зухвало. Виходячи з того, що салатовий колір є змішанням цих, здавалося б, протилежних за значенням кольорів, він компенсує якості обох і викликає почуття впевненості, мотивує і сприяє спілкуванню.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Салатовий колір відмінно виглядатиме в інтер’єрі завдяки своїм естетичним якостям, а також чудово впливати на загальний психічний стан людини даруючи гармонію і душевну рівновагу. Але будьте обережні з вибором такого яскравого кольору – він може швидко приїстись і перестати бути вам симпатичним. Радимо також використовувати такий відтінок в помірних кількостях. Підійдіть відповідально до вибору інтер’єру та зробіть яскраві акценти, які за бажання пізніше можна буде замінити.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Різноманітність відтінків

Салатовий, як і будь-який колір, має велику палітру відтінків, і кожен тон або напівтон може задати свій настрій в інтер’єр. Світлі та ніжні відтінки часто використовують у кухнях у стилі кантрі, вони додають в інтер’єр затишок, легкість та атмосферу спокою. А ось яскраві тони найчастіше використовують у сучасних варіантах дизайну, якщо у вас вдасться правильно поєднувати такий колір з іншими в інтер’єрі, то у вас вийде яскравий дизайн, що забезпечує вам гарний настрій та приплив енергії.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Відповідна стилістика

Еко-стиль

Дуже органічно і привабливо салатовий колір виглядатиме в інтер’єрах, виконаних в еко-стилі. Такий стиль передбачає наявність вільного простору з мінімумом речей і декору, а також яскраве денне світло і гарне освітлення вночі. У такому стилі переважають переважно природні матеріали та текстури, такі як деревина, камінь, льон, шкіра та інші. Як декор використовують так само прикраси з природного матеріалу, а також живі квіти і рослини. Для такого напрямку можна вибрати спокійний фісташковий колір, який чудово гармонує з пісочними, бежевими та океанічними відтінками, що переважають в еко-стилі.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Мінімалізм

Відтінки салатового також відмінно доповнять кухню в стилі мінімалізм, розбавляючи його строгість і привносячи в нього відчуття домашнього затишку. Мінімалізм є інтер’єрами з великою кількістю вільного простору, функціональністю кожного предмета меблів, геометричністю форм і мінімальною кількістю декору. Кухні в такому стилі часто монохромні та сучасні. З можливих тонів зеленого кольору в такий інтер’єр найкраще впишеться оливковий відтінок.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Хай тек

Багато відтінків салатового ідеально виглядають в інтер’єрах у стилі хай-тек. Металеві та скляні предмети, прямі стрімкі лінії, стриманий декор та застосування новітніх технологій у побутових приладах – це характерні риси цього стилю. Кухню в такому випадку часто поєднують із вітальнею за допомогою барної стійки. У стилі хай-тек немає місця спокійним відтінкам півтонів, тут все грає на контрасті, тому використовуйте якомога яскравіші кольори. Максимально оснастите свою кухню хромованим начинням та найсучаснішим побутовим обладнанням, адже цей стиль – ода технологіям та техніці.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Поп-арт

Поп-арт – яскравий, неповторний стиль, від якого віє атмосферою шістдесятих та абстрактним імпресіонізмом. Інтер’єр у такому стилі стане неординарним рішенням, адже такий епатажний дизайн захоплює та дивує багатьох людей. У такий стиль впишуться найяскравіші відтінки салатового кольору – такі ж яскраві та незвичайні, як весь інтер’єр. Характерними рисами поп-арту є контрастні кольори, білі стіни з великою кількістю постерів і картин на них, або, навпаки – стіни з оптичними ілюзіями, а також символіки, що повторюються, і безліч великих ілюстрацій.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Поєднання з іншими кольорами та відтінками

Велика різноманітність тонів на палітрі салатового кольору дає простір уяви і дозволяє поєднувати його з багатьма іншими відтінками. Салатові відтінки та нейтральні кольори, такі як білий, чорний та сірий, чудово доповнюють один одного, а фісташковий колір відмінно гармонує з яскравими кольорами: червоним, жовтим, синім та іншими. Одними з кращих варіантів є коричневий, білий, чорний, жовтий і сірий.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Коричневий колір у поєднанні з зеленими відтінками виглядають органічно і підійде для спокійних інтер’єрів з природними мотивами.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Зелений з білим виглядають чудово в будь-якому інтер’єрі, прикрашають інтер’єр та надають йому гармонійного та свіжого вигляду.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

З чорним кольором салатовий контрастує і виглядає сучасно та стильно, компенсуючи похмурість цього кольору.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Жовтий і салатовий привносять в інтер’єр життєрадісності, але не переборщіть з таким поєднанням, варто розбавити його нейтральними відтінками, щоб уникнути нав’язливості цих кольорів.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

І, звичайно ж, витончено виглядають дизайни інтер’єру з використанням сірого та салатового кольору.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Оздоблення

Салатові відтінки найчастіше використовуються як акценти в інтер’єрі, так що потрібно чітко визначити для себе колірну гаму, щоб уникнути колірного навантаження. Якщо ви вирішите зробити акцент на стіни, то є можливість вдалого поєднання їх із фактурними рішеннями та мінімалістичним інтер’єром. Цікаво буде виглядати і яскравий зелений фасад у поєднанні з нейтральними кольорами робочої поверхні.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Салатовий колір створює гарний настрій, естетично та красиво виглядає у будь-якому дизайні інтер’єру. Головне – вміти поєднувати його з іншими кольорами та підібрати відповідний саме для вас дизайн інтер’єру.

100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну100 фото красивих та стильних ідей дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *