Дизайн проект приватного будинку в зеленому та салатовому кольорі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект приватного будинку в зеленому та салатовому кольорі


Доведено, що зелений спектр для наших очей помітний більше за інших, ми здатні сприймати безліч варіантів тонів цього кольору. У зелених відтінках нам бачиться сама природа – свіжа зелень, листя та трава, світлі луки та поля, темні заплави та болота. Саме природному походження зобов’язане психологічно комфортне відчуття, яке неминуче створюється при погляді на один з відтінків зеленого кольору. Для сучасних міських квартир та приватних будинків інтер’єр, у якому використані ті чи інші тони зеленого кольору сприятливі з погляду емоційного та психологічного розвантаження. Не тільки в мегаполісах, а й містах середньої величини вулиці та інтер’єру будинків перенасичені рекламою, строкатими, кричущими квітами та їх поєднаннями. Міський мешканець мимоволі відчуває роздратування до кінця робочого дня, часто навіть не усвідомлюючи цього. Приходячи додому, нам хочеться розслабитися, відволіктися від міської метушні, заспокоїти біг думок та зміну емоцій. Інтер’єр у зелених тонах зможе нам у цьому допомогти, особливо якщо відтінки зелені будуть присутні у першому приміщенні, яке зустрічає нас біля входу в житло – у передпокої.

Зелений передпокій

Вплив зеленого кольору в інтер’єрі на людину

Зелений колір сприятливо впливає на нашу психіку, він розслаблює та заспокоює, дарує почуття захищеності та стабільності. Відтінки зеленого, які застосовуються в дизайні інтер’єру, допомагають зняти колірну напругу, яка стала частим супутником сучасного міського жителя.

Тотальний зелений

Палітра зелених відтінків досить універсальна і здатна гармонійно вписатися в інтер’єр практично будь-якого стилістичного спрямування. Межі наших можливостей розширює і той факт, що більшість відтінків зеленого здатні поєднуватися з багатьма іншими кольорами в інтер’єрі.

Яскравий тон

Відтінки зеленого, які будуть доречними при оформленні інтер’єру

Деякі домовласники бояться використання зеленого кольору в інтер’єрі власного житла, тому що представляють яскраво-зелені стіни або смарагдову оббивку меблів. Але у зеленого кольору безліч різних відтінків, половина з яких можуть бути нейтральним тлом для оздоблення передпокою, коридору чи іншого допоміжного приміщення.

Принт на стінах

Відтінки зеленого кольору, які можуть прикрасити інтер’єр вашого житла:

  • фісташковий (світло-зелений з холоднуватим відтінком);
  • оливковий (зелено-жовтий);
  • зелено-гірчичний;
  • гороховий;
  • колір лайма;
  • хакі (коричнево-зелений);
  • світло-смарагдовий;
  • малахітовий;
  • липовий;
  • мшисто-зелений (теплий відтінок кольору моху).

Ніжний відтінок

Світло-фісташкові тони

Поєднання зеленого з іншими квітами в оформленні передпокою

Чи буде зелений колір використаний вами для обробки приміщення або може стати основою для фарбування меблів, а може декоративні елементи вашого утилітарного простору будуть настільки колоритними, що їхній зелений колір стане фокусним? У будь-якому випадку, крім зеленого кольору вам необхідно буде застосовувати і відтінки з іншого сегмента в колірному спектрі і про те наскільки ефективним буде поєднання того чи іншого кольору з зеленим можна судити з наведених нижче прикладів дизайн-проектів різних допоміжних приміщень.

Акцентна стіна

Як відомо, білий колір — найуніверсальніший, він здатний поєднуватися з будь-яким відтінком. Але крім своєї основної якості, білий здатний пом’якшувати присутність іншого кольору. Якщо вам хочеться використовувати яскравий, насичений варіант зеленого кольору, то в компанії з білим тоном виглядатиме м’якше, спокійніше.

Зелений з білим

Світла зелень та білий тон

Найчастіше відтінок зеленого кольору використовується для обробки стін у передпокої, але для оригінального дизайну можна скористатися зеленою палітрою для виконання меблів, наприклад, систем зберігання. У поєднанні з білою обробкою стін подібний меблевий ансамбль буде виглядати благородно і дорого.

Зелений тон для меблювання

Поєднання одного із відтінків зеленого кольору з білим створює суворий сучасний інтер’єр. Порушити цю двоколірність і надати деяку мальовничість приміщенню можна за допомогою дерев’яних кольорів будь-якої тональності. Подібний інтер’єр виглядає лаконічно та благородно.

М'ятний та білий

Книжкові стелажі

Зелений колір асоціюється у нас із природою, подібні аналогії неминучі – молоде листя та свіжоскошена трава назавжди відбиваються у наших думках у разі асоціативного ряду. А що може бути ближчим до природи, ніж поєднання зеленого кольору з дерев’яними поверхнями? У випадку із зеленими відтінками в інтер’єрі, можна не турбуватися про застосування деревини різних порід, фактур та тональностей в рамках одного приміщення – обстановка буде гармонійною, дизайн збалансованим.

Зелений колір та дерево

Для стилю кантрі в оформленні передпокою можна використовувати такі кольорові варіації – зелені відтінки для виконання рейкового фартуха, світло-бежева палітра для фарбування верхньої частини стін та стельового покриття, а темні дерев’яні поверхні – для меблювання. Сама природа відображена у цьому дизайні.

У стилі кантрі

Для оформлення передпокою, коридору чи іншого приміщення в заміському будинку використання дерев’яних настінних панелей для обробки стін – частий дизайнерський прийом. Фарбування таких поверхонь у зелений колір спільно з використанням меблів із світлих порід деревини, дає приголомшливий по колоритності результат.

Світлий та теплий колорит

Зелені відтінки та чорний колір

Присутність чорного кольору в інтер’єрі передпокою найчастіше можна побачити у виконанні елементів меблювання, освітлювальних приладів або декору. Але зустрічаються дизайн-проекти, в яких для чорного кольору відведено важливішу роль, наприклад, виконання покриття для підлоги. Настільки темний і глибокий колір нижньої частини приміщення потребує більш легкого і навіть повітряного фарбування стін та стелі. У цьому випадку поєднання світло-зеленого кольору із білим стане ідеальним варіантом.

Чорні підлоги

Світлі стіни.  темні підлоги

Яскраві кольори у поєднанні із зеленим

Для великих оригіналів і досить сміливих домовласників можна запропонувати поєднання яскравого зеленого відтінку, наприклад, кольору лайма або салатового, з не менш колоритним по яскравості відтінком. Подібна комбінаторика відразу продемонструє будь-якому, хто входить у ваше житло, той факт, що інтер’єр цього будинку нудним не буде. Яскраві, яскраві відтінки здатні не тільки привнести позитивний настрій в інтер’єр приміщення, але й зарядити тонусом домочадців на цілий день.

Яскравий дизайн

Для еклектичного інтер’єру з безліччю різних колірних рішень, можна вибрати відтінок зеленого для розміщення акцентів. Важливо тільки в гонитві за різноманіттям палітри кольорів не змішати в одному просторі занадто багато кольорів протилежних за температурою і тональністю. За основу краще все ж таки взяти білий або будь-який інший світлий, нейтральний колір.

Комбінаторика квітів та фактур

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *