100 найкращих ідей для білої спальні на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 найкращих ідей для білої спальні на фото


Якщо ви мрієте про спальню, в якій пануватиме відчуття свіжості, чистоти та простору – вибирайте білий колір для оформлення, не замислюючись. Ваша біла спальня може бути оформлена в будь-якому стилі, від класики до ультрасучасної стилістики, від містечкового Провансу до японського мінімалізму. Білі відтінки не тільки актуальні в усі часи, але й легко поєднуються з іншими тонами, вільно гармонують із найрізноманітнішим декором, підкоряються будь-яким дизайнерським рішенням.

Біла спальня

Царство білих відтінків

Спальня у білих тонах виглядає вишукано та елегантно. Усі хто читають білий колір бідним на відтінки – глибоко помиляються, він неймовірно багатогранний та різноманітний. Білий колір може бути сіруватим, блакитним або віддавати легкою жовтизною, а вже говорити про контраст з іншими квітами не доводиться — факт в наявності. Для створення контрастного інтер’єру один із кольорів обов’язково має бути світлим, білим. Якщо ви вибрали білий колір як домінуючий для вашої спальні, то нудним інтер’єром не буде.

Простора спальня

Акцент на текстиль

Сучасні тенденції оформлення особистих кімнат дедалі більше тяжіють до простору та свіжості. Мабуть, тільки білий колір може створити настільки легку та чисту обстановку, що навіть кімната скромних розмірів здасться просторою.

Сучасний інтер'єр

У пастельних тонах

Стіни та підлога в білій спальні

Створюючи абсолютно білий інтер’єр кімнати для сну, ви, безумовно, дбаєте про спокійну і утихомирюючу обстановку, здатну розслабити вас після трудового дня, налаштувати на відпочинок і спокійний, глибокий сон. У білій, навіть стерильній кімнаті відчуття свіжості вас не залишить і після закінчення світлого часу доби. За допомогою яскравого освітлення можна досягти аналогічної атмосфери для вечірнього відпочинку.

Абсолютно біла кімната

Тотальний білий

Оригінальний дизайн ліжка

Королівська спальня

Але не всім підходить абсолютна білизна кімнати для сну та відпочинку. Особливо це стосується приміщень, що розташовані з північного боку. За відсутності сонячного світла абсолютно біла кімната може здаватися холодною, незатишною. Звичайно, для спекотного клімату така особливість буде лише на руку, але в умовах нашої країни практично неможливо знайти регіон, де не було б холодної зими чи сльота і похмурого міжсезоння.

Традиційна обстановка

М'яке узголів'я

Для комфортного перебування в кімнаті, в оформленні якої переважає білий колір, наш погляд потребує акцентів. Найкращим і найпростішим виходом у цій ситуації буде виконання покриття для підлоги в більш темному відтінку. Дерев’яна підлога відмінно поєднується з білими стінами та стелею. Така комбінаторика візуально збільшує простір і надає кімнаті суворіше дотримання геометрії, дозволяючи окреслити чіткі лінії меж приміщення.

Дерев'яна підлога

Темні підлоги

Білий та деревний

Навіть якщо підлога буде єдиною темною або яскравою плямою у вашій білій спальні – цього буде достатньо для створення теплої та затишної атмосфери. Дерев’яні відтінки завжди привносять природне тепло в інтер’єр.

Білий дизайн

Акцент на покриття для підлоги

Подвійний комод

Ще один варіант поєднання теплоти та свіжості в рамках одного приміщення спальні – виконати облицювання стін за допомогою дерев’яних панелей, а для текстилю та меблювання вибрати білі тони.

Дерев'яне облицювання

Якщо ваша біла спальня виконана в стилі кантрі або із застосуванням елементів цієї стилістики, то до дерев’яної підлоги можна додати лаву чи стільці з аналогічного матеріалу, предмети декору чи елементи сільського життя.

У стилі кантрі

З елементами кантрі

Оформлення акцентної стіни в білій кімнаті для сну

У рамках білого інтер’єру теж є місце для фантазії та виділення акцентів, якщо не за допомогою кольору, то за рахунок різниці фактур. Наприклад, біле фарбування цегляної стіни не виділить її з погляду колірного рішення, але стане фактурною особливістю.

Цегляна біла стіна

Навіть незначні відхилення від білої палітри, при оформленні стіни навколо ліжка, виділять її. Світлі шпалери, але з малюнком, тисненням або неяскравим принтом, здатні не тільки пожвавити інтер’єр білої спальні, але й додати особливість в обстановку, надати приміщенню вишуканості та стилю.

Акцентна стіна

Спальня на мансарді

Шпалери для акценту

Для виділення акцентної стіни можна використовувати і темніші або яскравіші тони. Інтер’єр спальні буде гармонійнішим, якщо відтінок акценту вдасться використовувати і в інших предметах обстановки кімнати для сну та відпочинку.

Темні відтінки для стіни

Спальня та кабінет

Акцент на стіні біля ліжка можна зробити за допомогою сімейних фото в рамках або галереї художніх робіт. Навіть одна велика картина розбавить інтер’єр та привнесе унікальність та персоналізованість приміщенню.

Картини для акценту

Яскраве оформлення

Біло-чорний інтер’єр – на піку сучасності

Інтер’єр спальні, в якому переважає білий тон, але при цьому присутні глибокі темні відтінки, у тому числі чорний колір – ніколи не буде нудним. Контрастність надає обстановці певного динамізму і навіть драматизму. Все залежить від того, наскільки активно ви використовуватимете чорні тони — чи будуть вони присутні лише в невеликих елементах декору або цілі стіни стануть втіленням чорного акценту.

Чорні стіни

Темні деталі

Чорні рами

Темні елементи інтер'єру

Оформлення узголів’я ліжка або простору навколо нього у чорному кольорі – чудова можливість зробити акцент на центральному предметі меблів вашої спальні. Ставши координаційним центром, чорна пляма потребуватиме хоча б незначного повторення в інших предметах меблювання, орнаменту текстилю або елементах декору, аксесуарів.

Чорне узголів'я

Чорна акцентна стіна

Чорні текстильні шпалери

Цікавою інтеграцією чорного кольору в білу спальню може стати смужка, клітка або будь-який інший орнамент, застосований у текстилі, оббивці меблів або предметах декору.

Чорно-біла смужка

Біло-чорний інтер'єр

Смугастий килимок

Смужка на підлозі

Яскраве оформлення білої спальні

Чорне коване ліжко на тлі білої обстановки спальні виглядатиме розкішно і стане центром фокусування уваги.

Чорне коване ліжко

Яскраві акценти в білому інтер’єрі

На білому тлі навіть деталі пастельних тонів виділяються, стаючи акцентами, а яскравий текстиль, килимове покриття або предмети меблювання та декору будуть у центрі уваги заслужено.

Строкатий текстиль

Акцент на текстиль ліжка

У білій кімнаті найпростіше розставити яскраві акценти за допомогою текстилю. У хід йде все – від покривала для ліжка до постільної білизни та декоративних подушок, валиків.

Неяскраві акценти

Яскраві плями

У білій спальні яскраві штори з насиченим відтінком стають центром фокусування уваги, навіть за наявності інших акцентів, великої кількості дзеркальних і скляних поверхонь. Незначні вкраплення кольору яскравих штор, дозволять збалансувати інтер’єр, привнести в нього гармонію.

Яскраві штори

Блакитний текстиль

Темними акцентами можуть бути предмети меблів. Як правило, в цій якості виступають невеликі комоди або тумбочки, отаманки біля підніжжя ліжка або низькі столики.

Старовинна скриня

Акцент на меблі

Спальня+кабінет

Біла спальня на два ліжка

Для створення інтер’єру спальні, в якій необхідно встановити два ліжка, білий колір підходить ідеально. Навіть у приміщенні з великою площею два спальних місця займуть більшу частину простору, а отже, потрібне візуальне розширення кімнати.

На два ліжка

Для спальні, розташованої на мансарді або в горищному приміщенні, використання світлих відтінків в обробці та меблюванні особливо актуальні. Часто мансардні кімнати асиметричні, можуть похвалитися вельми скошеними стелями та іншими особливостями геометрії. У такій обстановці краще не звертати уваги на нерівностях і закутках простору, а постаратися «згладити» їх білою обробкою.

На мансарді

Спальня для двох

Якщо біла спальня створюється для двох дітей або підлітків, то використання пастельних або навіть яскравих відтінків не просто бажано, а рекомендується психологами та дитячими лікарями. Навіть невеликі вкраплення кольору в орнамент текстилю або оформлення поверхонь дозволить не тільки урізноманітнити світлу палітру приміщення, але й створить сприятливу атмосферу для фокусування погляду.

Спальня з яскравими акцентами

Блакитна картина

Біла спальня – відмінний варіант для стилів Прованс та шеббі шик

Біла спальня, в якій були застосовані елементи стилю Шебі шик або Прованс більше підходить для дівочої кімнати. Зазвичай молоді дівчата та жінки люблять декорувати інтер’єр мереживним текстилем із застосуванням квіткового принту, зображення амурчиків та всяких пташок. Старовинні меблі (справді антикварні або зістарені спеціально) надають спальні наліт вишуканої старовини, витонченої елегантності.

У стилі шеббі шик

Біле коване ліжко з великою кількістю декоративних деталей на тлі пофарбованих у білий колір стін і дощок покриття для підлоги виглядає не просто оригінально, а вишукано. Красиві люстри та строкатий текстиль з квітковим орнаментом також здатний стати візитною карткою спальні у шибовому стилі шеббі.

Спальня з елементами старовини

Дівоча спальня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *