гарний дизайн кімнат у зелених тонах, цікаві ідеї для оформлення
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

гарний дизайн кімнат у зелених тонах, цікаві ідеї для оформлення


Як стверджують кольоротерапевти, зелений колір позитивно впливає на психологічний стан людей, які знаходяться в його оточенні. Цей природний колір, що постійно оточує нас, радує око своїми численними відтінками, які чудово поєднуються з іншими квітами, тому він дуже підходить для створення теплої заспокійливої ​​обстановки. Інтер’єр житлових кімнат у зелених тонах добре підходить для міських жителів, де постійно відчувається його недолік, і є перенасичення різнокольоровими яскравими вивісками та строкатою рекламою, що дратує, навіть на підсвідомому рівні. Не усвідомлюючи цього, люди стають нервовими і нетерплячими, тому приміщення для відпочинку в зеленому тоні допоможе зняти напруженість.

Більшість людей, при створенні інтер’єру в зелених тонах, віддають перевагу їх світлим, свіжим відтінкам, тому що так можна отримати радість, нагадуючи собі, про швидкий прихід весни. А з настанням цього чудового періоду року такий інтер’єр буде у гармонії з природою. Проте не слід забувати про те, що має бути вдало підібране поєднання зеленого кольору з іншими тонами. Зверніть увагу на те, як це можна якнайкраще.

Зелений колір в інтер’єрі вітальні

В інтер’єрі вітальні, краще використовувати фрагменти зеленого кольору, інакше він буде заспокійливим і навіть хилити в сон, що для прийому гостей абсолютно недоречно. Можна придбати зелену м’які меблі, але в такому випадку поверхні вітальні мають бути більш нейтральними. Також можна придбати зелені штори, вазу, або килим на підлогу.

Почнемо огляд із найніжніших тонів. Уважно придивіться в інтер’єр цього приміщення. Контраст створює фрагмент стіни, забарвлений у ніжно-зелений колір, але гармонію підтримують покриття для підлоги і декор, що допомагає зробити перехід від одного кольору до іншого більш плавним.

Вітальня - стіна та килим зелені

У природі не так часто зустрічається композиція, що складається з блакитного і зеленого кольору в основному в квітучих рослинах, але навряд чи хтось, розглядаючи квітку, скаже, що вона не виглядає на тлі листя. Зверніть увагу на подібну гармонію, де м’які тони різних кольорів доповнюють дизайн.

Переходимо до більш темним тонам. Таке компонування сприяє серйозній розмові, тому що насичена зелена палітра, активізує життєву енергію, бадьорить і підтримує тонус.

Вітальня в зелених тонах

Колір меблів

Зверніть увагу на те, як у кожному випадку та чи інша частина м’яких меблів не тільки вдало вписується в інтер’єр, але і є його невід’ємною частиною.

У наступній кімнаті яскраво виражений контраст між білим і зеленим кольором, проте почуття дискомфорту не виникає, швидше навпаки – такий дизайн приковує погляд. Цьому посприяло додавання червоного кольору та його відтінків.

Крісло та штори зелені

Цікавий підхід до додавання салатного кольору показаний у кімнаті, виконаній у темних тонах. Обстановку пом’якшують багато деталей світлого декору.

М'які меблі зелені

Інтер’єр кухні

Для багатьох господарок кухня не просто кімната, в якій готують їжу, тому дизайн цього приміщення приділяється велике значення. У затишній та зручній кухні приємно спілкуватися та просто відпочити. Присутність зеленого кольору в кухні зробить прийом ще приємнішим, тому що таке забарвлення не спонукає до поспіху. Вранці дуже підбадьорливо бачити перед собою салатові відтінки.

Багато жінок настільки люблять свою кухню, що мало не перебираються до неї, оснащуючи її всім необхідним і навіть більше того, що потрібно мати на кухні. Як правило, у цьому приміщенні не застосовуються темні тони та достаток зеленого кольору. Швидше, можна сказати, що не кухня зелена, а елементи кухні. У деяких випадках зеленими вставками декоруються меблі.

В іншому випадку зелений колір фарбується фрагмент стіни, а загальна картина доповнюється декором.

Санвузол

Зелений колір знайшов застосування у кожній кімнаті, і туалет не є винятком. Для того, щоб ця кімната виглядала привабливо. Краще не робити її повністю зеленою, а підібрати відтінок для однієї зі стін. Також можна покласти на підлогу ніжно-зелений килимок. Якщо туалет невеликого розміру, то використовуйте світлі відтінки, які «розширять» його.

Інтер’єр спальні

Так як у зеленого кольору багато відтінків, то важливо врахувати освітленість кімнати. Якщо спальня добре освітлюється, то краще підібрати темніший відтінок, який у сонячному світлі виглядатиме ошатно, тоді як блідий колір, за тих же умов, може бути зовсім не помітний. Також цей колір рекомендується людям, які страждають на безсоння, але тільки його світлі відтінки, які заспокоюють.

З якими відтінками поєднується зелений колір.

Дуже важливо не розгубитися у виборі поєднань кольорів. Є багато варіантів того, як зробити привабливу кімнату, естетично поєднавши елементи інтер’єру.

Можна сказати, що зелений колір універсальний, тому що має дуже багато відтінків, працюючи з якими можна легко обрати свій стиль. Тому завдяки своїй універсальності цей колір впишеться у будь-який інтер’єр. Крім того, ці відтінки чудово поєднуються з усіма кольорами, тому можна пофантазувати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *